Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:15:19

Cytat
malwiis
Ja mam obecnie przedłużone metodą 1:1 i Pani w salonie w którym je zakładałam również powiedziała, że nie powinno ich się moczyć i tłuścić olejkami...

Jeśli chcesz, mogę wrzucić zdjęcie?

pewnie ze wrzuć! :)

zweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 1/5

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:27:53

Zdjęcie robione na szybko, bez żadnego makijażu i są niepoczesane :)
Ale efekt mniej więcej widać, ale od razu mówię, że rzęsy są bardzo długie, bo na tym mi zależało :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 19:29 przez malwiis.

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:34:38

Ja już trzy czy cztery razy przedłużałam sobie rzęsy i potem je uzupełniałam, sumie nosiłam do 6 miesięcy, potem po kilku miesiacach poszłam znowu przedłuzyc, kosmetyczka pytała mnie czy miałam już kiedyś przedłużane, ja mówię że tak na 6 miesiecy, a ona stwierdziła, że w ogóle nie widać nic na moich naturalnych rzęsach aby byly zniszczone ;)

Co do moczenia i w wodzie, to zazwyczaj się potem sklejąją pod wplywem wody i robią się trzy takie zlepione, ale potem jak wyschną są ok.

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:37:37

Ja tez przedłuzam tak od maja na okres lata. Nie zwracajcie uwagi na brwi poniewaz byly przed regulacja :P



przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 20:33:43

śliczne macie te rzęsy dziewczyny powiedzcie gdzie robicie? w salonach czy u kogoś prywatnie?

przedłuzanie rzęs

27 cze 2012 - 10:20:25

Ja przedłuzam w domu, przyjezdza do Mnie dziewczyna ktora od 4 lat robi rzesy :)

przedłuzanie rzęs

28 cze 2012 - 23:18:05

dziewczyny wrzućcie zdjęcia swoich rzes :D

przedłuzanie rzęs

28 cze 2012 - 23:21:56

Nie polecam,przedłuzylam rzesy 3 tyg temu i juz po 1 dniu zaczeły mi wypadac...teraz zostalo mi kilka a najgorsze jest to ,ze moje rzesy tez mi wypadły...masakra....a i przedłuzalam prywatnie,u dziewczyny po kursie a nie w salonie..

przedłuzanie rzęs

28 cze 2012 - 23:26:04

ja tez chce sobie zrobic. nie boje sie, ze mi polowa MOICH pozniej wypadnie, bo sa znikome. zadkie i krotkie - istna tragedia ;)

przedłuzanie rzęs

29 cze 2012 - 00:23:29

Cytat
chocolate_lover
JA POLECAM. ZALEŻY KTO JAK ROBI, JAKIEGO KLEJU UŻYWA. TO MUSI BYC WSZYSTKO WYSOKIEJ JAKOŚCI, BYLE JAKI KLEJ POPALI RZĘSY, RAZ TAK MIAŁAM. SUKCESEM JEST ZNALEZIENIE KOBIETY DLA KTÓREJ JEST TO PASKA A NIE ŁATWY ZAROBEK. ZAWSZE PYTAJ JAKICH PRODUKTÓW UŻYWA. JEŚLI WIE, ŻE ROBI DOBRZE, TO NA PEWNO PRZYKLEI CI ZA DARMO ALBO ZA MAŁA CENĘ RZĘSY TYLKO W KĄCIKACH, KRÓTKIE, NA PROBĘ, ŻEBYŚ ZOBACZYŁA JAK TO WYGLĄDA, JAK SIĘ SPRAWDZA ITP.
MOJE RZĘSY NA ZDJĘCIACH.[attachment 748194 262045_178644845531429_5504014_n.jpg][attachment 748196 388411_251985421530704_342784947_n.jpg]
Cytat
Patrycja212121
na basen? nad morze?? moja siostra przedłużała i jak je zamoczyła przypadkowo to jej się pozlepiały. podobno nie można pozwolić na to aby złączyły sie z woda:) ja nie polecam po tym jak moja siostra miała z rzęsami to nieee :)

ale się usmiałam :) rzęsy można moczyc, nawet malować, tyle, że tuszem specjalnym. Pierwszy raz słysze takie coś, że nie można ich moczyć. Przeciez ich największy plus to chyba taki, że można mieć piekne rzęsy nawet na plażę, basen, kąpiele w morzu itp.. :)




Śliczne masz te rzęsy. :)

przedłuzanie rzęs

29 cze 2012 - 00:26:27

Ja kupuję dobry tusz i nie muszę się martwić o nic;)Więc nie pomogę, ale chętnie poczytam o tym Wrocławiu;)

przedłuzanie rzęs

29 cze 2012 - 00:43:17

Cytat
malwiis
Zdjęcie robione na szybko, bez żadnego makijażu i są niepoczesane :)
Ale efekt mniej więcej widać, ale od razu mówię, że rzęsy są bardzo długie, bo na tym mi zależało :)
[attachment 748280 Zdjcie0247.jpg]

Czy to są rzęsy już "znoszone" bez uzupełnienia czy "świeże" zaraz po uzupełnieniu/ założeniu?

Jezeli to są rzęsy swieze to robi Ci je osoba która kompletnie się na tym nie zna, rzęs jest za mało, nie do każdej Twojej rzęsy doczepiona jest sztuczna rzęsa.


Mogę się wypowiedzieć na temat rzęs przedłużania rzęs, jak najbardziej polecam.
Zabieg ma swoje plusy i minusy, ale jednak tych pierwszych jest o wiele więcej.

Przedluzam rzes już od 3 m-cy
Za uzupełnienie co 2 tygodnie płacę 100 zł (ale zabieg jest w pełni profesjonalny i wykonany tak jak powinien być, uzupełnienie trwa 1,5h i wychodze z wachlarzem slicznych zdjec)

CO DO TEGO ZE ZABIEG NISZCZY RZESY : BZDURA!!! no chyba ze zabieg wykonuje niekompetentna osoba która za zalozenie rzęs bierze 120 zł (pracuje na najtanszych materiałach)
Moje rzęsy po przedłuzaniu wzmocniły się i zrobiły się dłuzsze (załważyła to kosmetyczka i powiedziała ze to normalne, bo rzęsy odpoczywają od tuszu- który wiele bardziej obciąza naturalne rzęsy i od zmywania każdego wieczoru oczu i szarpania rzęs)
Co do moczenia rzęs : jezeli chodzi o wodę, mozna normalnie brac prysznic, myc twarz, byle nie szarpac rzes i nie zmywac oka wacikami kosmetycznym,lecz patyczkami delikatnie wokol oka.
nie wolno smarowac okolic oczu oliwkami i tlustymi kremami.
Codzienna pielegnacja rzes to czesanie ich raz lub dwa dziennie
Najlepiej zakladac rzesy u dyplomowanej kosmetyczki posiadajacej certyfikat z przedluzania rzes metoda 1:1
dobrze aby zalozyla nam rzesy jedwabne (sa delikatniejsze i lzejsze)

przedłuzanie rzęs

29 cze 2012 - 00:46:23

Cytat
dorka246
Nie polecam,przedłuzylam rzesy 3 tyg temu i juz po 1 dniu zaczeły mi wypadac...teraz zostalo mi kilka a najgorsze jest to ,ze moje rzesy tez mi wypadły...masakra....a i przedłuzalam prywatnie,u dziewczyny po kursie a nie w salonie..



Nie rozumiem skąd tyle mitów na ten temat. Wypadają ci rzęsy i jest to proces naturalny. Jak sobie to wyobrażałaś? Że one odpadną, a twoje naturalne nie? Każda doklejona rzęsa wypada wypada wraz z naturalną. Wszystko więc zależy od indywidualnego procesu żywotności rzęsy. Trzeba wybrać dobry salon ( najlepiej się w tym specjalizujący), wybrać metodę, rodzaj rzęs. Po wypadaniu rzęs, ma się wrażenie ubytków, ponieważ rzęsy tworzą wrażenie optyczne! Ludzie, litości.
Oczywiście, że czasami zbyt obciążone i mogą powodować opuchlizny, swędzenie, ale najczęściej jest to wynik uczulenia bądz złych klejów. Wtedy się rzęsy natychmiast ściąga.

Zwróćcie też uwagę na ilość doczepianych rzęs... tak jak Malwiss. Masz fatalną grubość i za małą ilość.Lepiej zmień tą kosmetyczkę, bo nie potrafi dobrać nawet odpowiedniej długości, tylko jedzie tymi samymi, równymi. Poza tym jakość aż woła o pomstę.



Najlepiej oczywiście wybierać opcję full. Czyli po ok. 100 rzęs na jedno oko.

Rzęsy trzeba przeczesywać, owszem, plątają się, ale zależy to od długości i efektu. Ponadto mogą mieć kontakt z wodą, bo do tego są stworzone.


Najlepsze i najdroższe są rzęsy z norek, później jedwabne, a na końcu sztuczne.
[/color][/b]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 00:57 przez lakierkowa19.

przedłuzanie rzęs

29 cze 2012 - 01:34:49

Cytat
levienne
Cytat
Patrycja212121
na basen? nad morze?? moja siostra przedłużała i jak je zamoczyła przypadkowo to jej się pozlepiały. podobno nie można pozwolić na to aby złączyły sie z woda:) ja nie polecam po tym jak moja siostra miała z rzęsami to nieee :)

Mówisz o tych robionych metodą 1:1 ? czy takie klejone codziennie na pasku? Bo jak te pierwsze to bzdura! Jakby nie można było mieć kontaktu z wodą to zadna kobieta by nie robila tą metodą rzęs, no bo ani umyc twarzy ani nic. to by było bez sensu.

Posiadam rzesy doczepiane metoda 1:1 i przede wszystkim nie mozna uzywac do nich tlustego mleczka, do 24h po zalozeniu nie wolno w ogole moczyc ale mi babka powiedziala ze jesli sie da to mimo wszystko unikac kontaktu cidzienniego z woda tzn jesli robie makijaz to zmywac plynem micelarnnym poniewaz woda moze rozpuszczac klej wiec nie wiem juz sama. Ja i tak normalnie myje Twarz zelem wiec za bardzo sie tym nie przejelam;p chocolate_lover rzeczywiscie twoje sa cudne.Musisz miec naturalne bardzo geste bo wygladaja zjawiskowo!! Ja podobno mam dlugie ale rzadkie i efekt jest taki ze sa tylko troche pogrubione i przyciemnione.Duzo tez nie placilam bo z grouponem 99zl zaozenie i jedno uzupelnienie ale nie bede juz robic poniewaz strasznie meczy jak zaczynaja wypadac, sa tak twarde ze jak wpadna do oka to mam wrazenie zy wyjda mi uchwm:P trzebabyloby czesto uzupelniac a skad biedna studentka ma brac kase co 2 tyg;0 ;]

przedłuzanie rzęs

03 lip 2012 - 00:17:02

ja polecam jak najbardziej,z początku też się bałam bo swoje rzęsy miałam długie i gęste i nie chciałam ich niszczyć ale jakoś przekonałam się i nie żałuje :) wygoda niesamowita no i oszczędność czasu bo na malowaniu rzęs troche go potrzeba :) tutaj jest zdjęcie chwile po założeniu.. ;) teraz miałam uzupełniane i nie były moje zniszczone, odrosły a efekt wydaje mi się że jeszcze lepszy ale jeszcze foty nie robiłam:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

REVLON - podkład idealny ? pomocy