Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:22:49

Witam wszystkich :)

Myslałam o tym żeby przedłuzyć sobie rzęsy na okres letni , żebym nie musiała się malowac idąc na plaze czy na basen , wiadomo że zawsze gdzieś tam woda chlapnie i cały tusz mam pod oczami , a z lekko podkreślonymi oczami czuje sie bardziej komfortowo , stąd moje pytanie , czy przedłużałyście rzęsy i jakie było wasze odczucie po przedłużeniu i w jakim stanie były wasze rzęsy po zdjęciu tych doczepianych? i ogólnie czy polecacie czy nie :)
I czy możecie polecić mi kogoś kto przedłuża rzęsy we Wrocławiu?

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:24:48

Radziłabym doczepiać codziennie. Kilka chwil i już. Moja koleżanka przedłużała rzęsy i po zdjęciu były w masakrycznym stanie.

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:33:22

kiedyś doczepiałam codziennie ale miałam problem z przyklejeniem ich przyklejały sie do palca i sie odklejały że w szkole co chwile latałam do kibla rzęsy podklejać .. po za tym jak mi chlapnie wodą w twarz to mi sie odkleją i będą potem pływać w basenie;p

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:37:35

Ja mialam przedluzane rzesy, na poczatku byly reelacyjne, mega oko podkreslone i wogole szal... po dwuch dniach nie mialam polowy.. kumpela mi robila po kursie... ale wcale mi tego dobrze nie zrobila... pozniej poszlam juz do sprawdzonej kosmetyczki i jestem zadowolona;) Polecam:)

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:37:57

Zapytaj się którejkolwiek kosmetyczki, która przedłuża rzęsy, czy daje Ci gwarancję, że Twoje naturalne rzęsy to 'przeżyją'. Moja Teściowa miała już parę takich klientek, które przychodzą z płaczem bo przedłużyły sobie gdzieś tam, u kogoś rzęsy a teraz mają problem bo straciły 60 % swoich.

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:39:29

ja przedłużałam dwa razy - fajna sprawa bo nie trzeba się malować, teraz też zamierzam przedłużyć, bo wybieram się nad morze i będzie mi wygodniej:)

przedłużanie wystarczyło mi na miesiąc - potem już nie uzupełniałam, ale po tym jednorazowym przedłużaniu rzęsy się nie zniszczyły:)

myślę, że jak ktoś przedłuża i uzupełnia przez dłuższy czas to wtedy się niszczą a tak to nie ma znaczenia ( no i zależy to jeszcze od tego kto wykonuje "zabieg" - jeśli ktoś to robi dobrze to nie powinny się niszczyć:))

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:43:03

na basen? nad morze?? moja siostra przedłużała i jak je zamoczyła przypadkowo to jej się pozlepiały. podobno nie można pozwolić na to aby złączyły sie z woda:) ja nie polecam po tym jak moja siostra miała z rzęsami to nieee :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 17:43 przez Patrycja212121.

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 17:43:05

JA POLECAM. ZALEŻY KTO JAK ROBI, JAKIEGO KLEJU UŻYWA. TO MUSI BYC WSZYSTKO WYSOKIEJ JAKOŚCI, BYLE JAKI KLEJ POPALI RZĘSY, RAZ TAK MIAŁAM. SUKCESEM JEST ZNALEZIENIE KOBIETY DLA KTÓREJ JEST TO PASKA A NIE ŁATWY ZAROBEK. ZAWSZE PYTAJ JAKICH PRODUKTÓW UŻYWA. JEŚLI WIE, ŻE ROBI DOBRZE, TO NA PEWNO PRZYKLEI CI ZA DARMO ALBO ZA MAŁA CENĘ RZĘSY TYLKO W KĄCIKACH, KRÓTKIE, NA PROBĘ, ŻEBYŚ ZOBACZYŁA JAK TO WYGLĄDA, JAK SIĘ SPRAWDZA ITP.
MOJE RZĘSY NA ZDJĘCIACH.[attachment 748194 262045_178644845531429_5504014_n.jpg][attachment 748196 388411_251985421530704_342784947_n.jpg]

Cytat
Patrycja212121
na basen? nad morze?? moja siostra przedłużała i jak je zamoczyła przypadkowo to jej się pozlepiały. podobno nie można pozwolić na to aby złączyły sie z woda:) ja nie polecam po tym jak moja siostra miała z rzęsami to nieee :)

ale się usmiałam :) rzęsy można moczyc, nawet malować, tyle, że tuszem specjalnym. Pierwszy raz słysze takie coś, że nie można ich moczyć. Przeciez ich największy plus to chyba taki, że można mieć piekne rzęsy nawet na plażę, basen, kąpiele w morzu itp.. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 18:10 przez chocolate_lover.

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 18:33:14

chocolate_lover sliczne masz te rzęsy robisz u kogoś w salonie ? i ile płacisz? i co ile musisz uzupełniać?

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 18:35:53

Cytat
Patrycja212121
na basen? nad morze?? moja siostra przedłużała i jak je zamoczyła przypadkowo to jej się pozlepiały. podobno nie można pozwolić na to aby złączyły sie z woda:) ja nie polecam po tym jak moja siostra miała z rzęsami to nieee :)

Mówisz o tych robionych metodą 1:1 ? czy takie klejone codziennie na pasku? Bo jak te pierwsze to bzdura! Jakby nie można było mieć kontaktu z wodą to zadna kobieta by nie robila tą metodą rzęs, no bo ani umyc twarzy ani nic. to by było bez sensu.

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 18:39:54

Moja.siostra.robila.w.studium.essenza.zaplacila.troche.bo.390.zl.
ale.efekt.sie.dlugo.utrzymuje.takze.byla.zadowolona.:)

ja.planuje.sobie.na.wesele.u.znajomych.zrobic.za.rok^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 18:42 przez daryna1989.

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:03:25

nakręciłyście mnie na te rzęsy ;p tylko u kogo robić aby były zrobione profesjonalnie ...

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:09:14

ja tez się noszę z zamiram doczepienia :) to ,ze to zrobie to pewne :)
Chyba nawet znalazlam juz idealną dziewczyne do doczepienia ;) tylko wiecznie czasu za malo ,zeby sie umowic i wybrac do niej :/

zweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 1/5

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:09:39

Ja mam obecnie przedłużone metodą 1:1 i Pani w salonie w którym je zakładałam również powiedziała, że nie powinno ich się moczyć i tłuścić olejkami...

Jeśli chcesz, mogę wrzucić zdjęcie?

przedłuzanie rzęs

26 cze 2012 - 19:12:20

przedłuzam rzęsy od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona! szczerze polecam, każda kolezanka jakiej to poleciłam jest zachwycona! A to, że nie mozna ich moczyc to bzdura! można robic z nimi wszytsko nawet malować jak ktos ma taki kaprys ( ja nie maluje wcale) :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HENNA CZARNA A FIOLETOWA POMOCY