Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

11 minut temu

kosmetyki samochodowe

56 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 15:51:48

Dziewczyny mam do was pytanie. nie znalazlam watku na temat tego podkladu wiec zalozylam swój.

Czy któraś z was stosowała badz stosuje podklad kryjacy Dermacol? jak sie sprawuje? nie jest zbyt ciezki? jesli mam srednio karnacje to jaki najlepiej zamowic odcien?

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 15:53:30

na podklad sie NA PEWNO nie nadaje:) tworzy sie mega maska.
ja uzywalam na cienie pod oczami, to dawal rade, no i ogolnie jakos koretkor




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 15:56 przez ania3192.

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 15:54:31

podłączam się do pytania, bo chcę kupić
wydaje mi się, że na codzień będzie zbyt ciężki, ja chcę go kupić na ślub :)

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 15:54:59

Jest ciężki, nadaje się raczej jako korektor, mocno kryje.

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 15:55:48

również chetnie sie dowiem:)

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 15:59:47

mam dermaco l wbrew pozorom są dni kiedy używam go na całą twarz- bardzo niewielką ilość i efektu maski nie ma. Jest mega mega mega kryjacy dlatego starcza na bardzo długi okres czasu. Kupując najlepiej wybrać sie do drogerii a nie kupowac przez net, ponieważ one są w dwóch jakby tonacjach-różowej i pomarańczowej. Dostepne są w małych drogeriach osiedlowych itd.



musze jeszcze dodac ze nie uzywam go codziennie bo mam bardzo suchą twarz i po kilku dniach widać skórki, aleprzez to ze mam sucho twarz to tez po dermacolu sie nie swiecę- osoby z cerą tłustą będą miały chyba kłopot ze świeceniem po tym produkcie- ale bedą mogły używac go jako korektora więc tak czy tak za tą cene można zaryzykować:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 16:02 przez goch85.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:01:13

ja czasem używam, fakt - dobrze kryje, ale dla mnie jest za ciężki... konsystencja jest okropna!

jeśli już zdarzy mi się użyć to nakładam odrobinę razem z jakimś kremem i jest ok :)

wielkim plusem jest cena i to, że jest meeeega wydajny! prędzej straci ważność (bodajże 2 lata) niż się skończy :)

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:02:11

Ja używam tylko jako korektora doraznie na wypryski i pod oczy. Zauwazylam, ze gdy uzywalam go na wiekszy obszar np na brode, czolo (ktore mam problematyczne) to niestety zatykal pory i w rezultacie mialam jeszcze wiecej wypryskow.

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:03:22

Strasznie ciezki, ale idealnie wszystko tuszuje. Ziarenko polowki groszku na cala twarz daje rade :D
Ja go zmieszkalam z pewnym kremem w porcji 10%dermacolu 90% kremu (skladniki sprawdzalam, nie zaszkodza skorze). Jest rewelacyjny jak moja twarz wyglada jakby do mnie strzelali :D

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:06:28

mam ten podkład, niestety za jasny kupiłam ( mieszam go ze zwyklym troszeczke,zeby zmienil kolor). Nie uzywam go na co dzien, bo sie nie nadaje, jest za cięzki i powiem szczerze ze ja jak go nakładam to troche mi wysusza cere, naprawde musze sie postarac zeby ładnie go nałozyc i zeby efekt był super. Uzywam go jedynie na specjalne okazje(wesela, imprezy). Musze przyznać ze na zdjeciach bardzo ładnie wtedy buzia wygląda. Na co dzien NIE polecam, byl okres ze go czesto uzywalam to powyskakiwaly mi zaskorniki ;/ i moja cera sie pogorszyła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 16:07 przez Monika115.

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:10:46

Gdy używa się go bardzo mało i nakłada gąbeczką to wtedy można na całą twarz i jest ok ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:14:20

no i zgłupiałam totalnie, ale chyba zaryzykuje bo tani jest

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:15:08

Ja mam podkład, niestety jest bardzo jasny. Oprócz tego, że jest bardzo ciężki(raczej nie nadaje się do codziennego użytku :D), to wydaje mi się, że zostają mi po nim białe plamy na twary! serio :C a używam profesjonalnego mleczka do zmywania makijażu i nie ma szans na jakieś "niedomycia", bo umiem myć buzie :D ale na jakieś większe imprezy idealnie się nadaje :)

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 16:19:32

dla mnie jest świetny :) nakładam go na czolo,nos,pod oczy i brodę a na to inny podkład :) Super, cera jak z okładki! nie tworzy efektu maski dobrze dobrany i rozprowadzony:)

Dermacol podkład kryjący opinie

26 cze 2012 - 19:06:27

Warto sprobowac i sie nim pobawic :) ja uzywam jako korektora na wieksze niespodzianki i pod oczy i jest przeswietny ! Jego zaletá równiez jest efekt matujacy. Na cala twarz moze byc za ciezki, ale za to jesli idziesz na impreze to na zdjeciach bedziesz wygladala rewelacyjnie :)!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłuzanie rzęs