Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

06 cze 2012 - 17:03:19

DZIEWCZYNY!

OD DLUZSZEGO CZASU SZUKAM DOBREJ MAKIJAŻYSTKI, KTORA MNIE UMALUJE NA MOJ SLUB.
JESTEM ZALAMANA, PONIEWAZ JUZ KILKA ZALICZYLAM PROBNYCH MAKIJAZY I ZADEN NIE SPELNIA MOICH OCZEKIWAN.
NIE TO, ZE JESTEM BARDZO WYBREDNA, ALE PO PROSTU ZALEZY MI NA DOKLADNOSCI ORAZ EFEKCIE KONCOWYM.
CHCE W TYM DNIU WYGLADAC PERFEKCYJNIE.

MOZE MI KTORAS POLECIC KOGOS KTO SIE ZNA NA RZECZY?

NAJCHETNIEJ Z OKOLICA KRAKOWA ORAZ SAMEGO KRAKOWA...

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

18 paź 2012 - 11:57:26

Polecam Marte Mazur z Krakowa. Namiary dostalam od kolezanki ktora malowala na studniowke. Makijaze probny i slubny oraz do sesji wyszly super.

Dosyc dlugo szukalam makijazystki, wczesniej malowaly mnie dwie dziewczyny z internetu. Pierwsza Magdalena W. M. potem Justyna O. - powiem tylko ze 200 zl poszlo do kosza. Jedna zapomniala kuferka i zle dobrala podklad, wstyd ulica isc a co dopiero do slubu, inna tak pomalowala mnie jakby 'na codzien' ani oko nie podkreslone ani nijak to do zdjec, w sztucznym swietle po 2 godzinach nic nie bylo widac a co dopiero na sali weselnej jak sie czlowiek bawi cala noc....

Dopiero Marta Mazur dobrze oko podkreslila-ani za mocno ,ani za ciemno, dobrze podklad dobrala (mieszajac kilka naraz),mialaz base pod cien i pod makijaz zeby pokryc niedoskonalosci i zeby makijaz sie trzymal. na koniec utrwalacz, super kolory, i ogolnie wygladalam slicznie, polecam goraca!

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

20 paź 2012 - 21:11:11

Nie jestem z Krakowa co prawda, ale mi piękny makijaż wieczorowy zrobili w Sephorze, subtelny, delikatny i co najważniejsze, wytrzymał pół dnia i całą noc. Polecam Ci makijaż w tego typu perfumeriach (w Douglasie też można) bo wykonują ją naprawdę dobrymi kosmetykami.

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

04 lis 2013 - 21:58:21

Ja mogę polecić Black Pearl, na przeciwko Galerii Krakowskiej. Moja przyjaciółka robiła tam makijaz slubny i efekt był na prawde niesamowity. Sama korzystam z ich usług fryzjerskich i też jestem bardzo zadowolona.

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

16 sty 2014 - 22:30:43

Tez malowałam się w Black Pearl, no i fryzure rowniez tam robiłam. Panie uważnie wysluchaly czego oczekuje i nie staraly sie niczego nardzucać. Byłam bardzo zadowolona, z miłej obsługi i oczywiście z efektu.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

21 lut 2014 - 18:54:18

Moim zdaniem www.szajnar.pl ma ciekawą ofertą. Ta Pani potrafi świetnoie podkreślić kobieca urodę bez zbędnych kilogramów "tapaty" na twarzy. Widziałam jak zrobiła to z moją kuzynką na jej wesele. Wszyscy byli pod wrażaniem jej wyglądu.

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

25 mar 2014 - 20:54:29

zgadzam się z przedmówczynią, korzystałam z usług Pani Eweliny Szajnar i również polecam każdemu, świetnie dobrane kolory, potrafi podkreślić, uwydatnić atuty i zamaskować co nieco - jednak makijaż czyni cuda:)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

27 mar 2014 - 14:00:36

Ja polecam wybrac sie do salonu na Karmelickiej, robią makijaz i jeszcze różne zabiegi :) PRzed ślubem jak znalazł :)

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

16 kwi 2014 - 22:11:57

Makijaz slubny w Black Pearl w Krakowie to bardzo dobry wybor, sama sie tam malowalam i moja przyjaciolka, ktora bierze slub w maju juz ma umowiona wizyte w salonie :)

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

16 kwi 2014 - 22:20:08

Autorka wątki pisała z prośbą o szczere porady a nie reklamy tych salonów które same to piszą co widać po wypowiedziach w innych wątkach :)

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

21 kwi 2014 - 21:46:54

Wypróbowałam ostatnio ten Black Pearl i rzeczywiście jest niezły. Robiłam makijaż i fryzurę przed weselem koleżanki, efekt był super i na pewno jeszcze do nich wrócę.

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

22 kwi 2014 - 23:27:47

Bardzo się cieszę, że podzielasz moje zdanie, ten salon jest naprawdę godny polecenia :)

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

29 maj 2014 - 23:34:16

Co prawda nie jestem z Krakowa, ale będąc tam u kuzynki na weselu miałam styczność z jedną z makijażystek z tamtych okolic. Kuzynka zafundowała mi makijaż wieczorowy w tym samym miejscu gdzie wykonywany był jej makijaż ślubny. Efekt końcowy u mnie i u panny młodej był świetny. Jeszcze nie spotkałam się z tak miłym podejściem do klientki. Atmosfera była bardzo przyjemna, bezstresowa. Makijażystka wysłuchała jakie mamy oczekiwania i zrobiła wszystko tak jak chciałyśmy. Może ktoś chciałby skorzystać, więc podaję link do strony tej pani: http://szajnar.pl/

MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

14 lip 2014 - 10:03:12

Ja ostatnio korzystałam z usług salonu Dermiss na zakopiańskiej, robiłam makijaż wieczorowy na ślub koleżanki, byłam zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki tusz do kresek?