Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PODKŁAD ESTEE LAUDER Double Wear

22 maj 2012 - 13:25:41

Dziewczyny mam ogromna prośbe
Która z was mieszka w miejscowości w której jest Sephora, Douglas?
Chodzi mi o to czy mogłaby któras z was poprosic o próbke o odlanie w pojemniczek podkładu ESTEE LAUDER Double Wear odcieni
2N1 Sand i
2W1 Desert Beige

Wiem, że tam jest taka mozliwość ja niestety mieszkam w mniejszej miejscowości i nie mam dostepu, a na all z tego co przeczytałam sa podrobki. Oczywiscie zapłace za koszty przesyłki i za inne koszty.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

PODKŁAD ESTEE LAUDER Double Wear

12 lip 2022 - 08:03:05

Ma ktoś może swatche odcieni 1W0 i 0N1? Wczoraj dostałam próbkę 1N0 i nie dość, że jest zbyt ciemny, to wygląda na mnie bardzo beżowo-szaro-różowo, przez co mam wrażenie, że wyglądam na chorą.
Nie było testera 1W0, a 0N1 wydawał się bardzo jasny (jednak może ciemnieje?), a nie za bardzo chce mi się codziennie biegać po galeriach, więc z chęcią przyjmę jakieś porównania!

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

PODKŁAD ESTEE LAUDER Double Wear

12 lip 2022 - 09:30:08

Szczególnie warte uwagi są podkłady Esteé Lauder Double Wear oznaczone numerem 1. Są to odcienie stworzone z myślą o kobietach o wyjątkowo jasnej karnacji. Najjaśniejszy z gamy podkładów Esteé Lauder Double Wear to 1C1, czyli Cool bone. Nieco ciemniejsze odcienie o nazwach 1W1 Bone i 1W2 Sand dają cieplejszy efekt. Dobrze sprawdzą się u kobiet o lekko żółtawym odcieniu skóry oraz u posiadaczek delikatnej opalenizny. W grupie najjaśniejszych podkładów Double Wear znajdziemy również 1N1 Ivory Nude oraz 1W2 Sand o neutralnych tonach.. Podkład polecam zamówić na Cocolita https://www.cocolita.pl/estee-lauder Mają obecnie wszystkie odcienie a sam podkład jest w dobrej cenie na stronie.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

PODKŁAD ESTEE LAUDER Double Wear

19 mar 2024 - 10:19:51

Zerknij w sieci - on wtedy często jest w o wiele lepszych cenach :)

PODKŁAD ESTEE LAUDER Double Wear

21 mar 2024 - 07:14:35

a masz jakieś miejsce do polecenia gdzie warto kupować?

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

PODKŁAD ESTEE LAUDER Double Wear

21 mar 2024 - 09:30:24

Na pewno Notino :) ja tam w sumie najczęsciej zamawiam i mam do nich największe zaufanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zielone oczy i makijaż.