Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 03:02:13

Hej mam pytanko - spotkałyście się kiedyś z makijażem airbrush? Ja odkryłam go niedawno i się zakochałam xD

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 07:11:36

nigdy nie słyszałam ale zaraz poszukam czegoś na ten temat w necie;]

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 07:36:15

ja robilam sobie kiedys opalanie tego typu i... wielka porazka!!nikomu nie polecam , wygladalam mega sztucznie, moge smialo powiedziec ze to pieniadze wyrzucone w bloto...chciaz widzialam ze raz jak laska slicznie po tym wygladala, wiec obawiam sie ze po prostu ja zle trafilam ;/ zla kosmetyczka potrafi wszystko zepsuc ;/

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 07:45:27

nie ale ciekawość mnie teraz zżera ;p zaraz się zorientuję w wyszukiwarce ;)

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 08:02:05

Ja miałam robiony na targach poznańskich , bardzo fajny, wygodny w użyciu. Tylko jak potrzesz to zaczyna się rolować i wygląda jak te resztki po gumkowaniu :P

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 08:39:21

Cytat
marchpanee
Ja miałam robiony na targach poznańskich , bardzo fajny, wygodny w użyciu. Tylko jak potrzesz to zaczyna się rolować i wygląda jak te resztki po gumkowaniu :P

a pamiętasz jakimi kosmetykami Cię malowano (jakiej firmy)?
mi się to nigdy nie zdarzyło... (maluję kosmetykami firmy, której jeszcze nia ma w Pl)

o opalaniu nic nie wiem, więc się nie wypowiadam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-22 08:40 przez youstonka.

Makijaż airbrush (natryskowy)

22 kwi 2012 - 08:55:05

Cytat
ann992
ja robilam sobie kiedys opalanie tego typu i... wielka porazka!!nikomu nie polecam , wygladalam mega sztucznie, moge smialo powiedziec ze to pieniadze wyrzucone w bloto...chciaz widzialam ze raz jak laska slicznie po tym wygladala, wiec obawiam sie ze po prostu ja zle trafilam ;/ zla kosmetyczka potrafi wszystko zepsuc ;/

Dokładnie, chyba trafiła Ci się kiepska kosmetyczka, bo ja też robiłam sobie opalanie natryskowe przed ślubem i wyglądało to bardzo naturalnie i ładnie. Zapłaciłam 80zł i uważam, że było warto, naprawdę byłam zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zły kolor henny;/