Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, mam nadzieję że spotkam tutaj dziewczyny, które są po jakiś kursach wizażu. Ponieważ od dłuższego czasu zauważyłam że malowanie kogoś sprawia mi przyjemność i podobno radzę sobie, więc chciałabym poszerzać moje umiejętności w tym kierunku. Macie jakieś doświadczenia? Chodziłoby mi o jakiś krótki kurs, mający na celu szkolenie tylko makijażu (bez pielęgnacji i tych innych). Pomóżcie. ;)

Też jestem zainteresowana, ale w okolicy Katowic i Bielska Białej.

Więcej dobrych szkoleń organizowanych jest w Warszawie. Czy możecie się tam wybrać? Uważam, że warto. Jeśli możecie to piszcie - sporo mogę wam na ten temat napisać.

Niestety, w mojej sytuacji odpowiada mi tylko Kraków bądź Dąbrowa Górnicza

A jaka to sytuacja? Nie możesz wsiąść w pociąg i pojechać do Wawy? Przecież to blisko. Po co iść na szkolenie gdzieś, gdzie nie ma pewności co do jakości?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Popieram - nie wybierajcie szkoleń po odległości. Pokonałam kilkaset kilometrów dla szkolenia w New Nails i wiem, że nawet gdyby porządna szkoła była po drugiej stronie Polski, to warto byłoby się tam wybrać. Pamiętajcie - jakość ponad wszystko.

No właśnie dziewczyny - przy szkoleniach naprawdę znaczenie powinna mieć przede wszystkim jakość. Odradzam wam całkowicie rezerwacje bo tam jest najbliżej i będzie najłatwiej. Wiadomo - wygoda ma znaczenie, ale co wam po szkoleniu, na którym niczego się nie nauczycie?

ja byłam na takim szkoleniu ;) bardzo mi się podobało i duuużo z niego wyniosłam :)

W New Nails? Piszcie konkretnie, bo nie do końca wiadomo o co chodzi ;-) Ktoś pisał do mnie na PM o szkolenia - piszcie tutaj, wolę odpowiadać tutaj raz, niż 10 razy na PM ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Moja koleżanka kilka dni temu wróciła ze szkolenia.
Pytam się jej - czego się nauczyłaś? Ona na to - niewiele. A jaki był program - ehhmmm.... A miałam coś tam...
I jak tutaj traktować poważnie ludzi? ;-)

Po tym co piszesz wnioskuję, że szkolenie zafundowali tej lasce z jakiejś firmy, albo zrobili to ambitni rodzice, którzy liczą, że córka tak osiągnie. Nie wysyła się do New Nails osób, które nie chcą niczego się nauczyć, bo to strata kasy.

Odradzam dwudniowe szkolenia w Noa Nails we Wrocławiu, dzisiaj idę na dzień drugi, ale po wczorajszym stwierdzam, że więcej nauczyłabym się z filmików na necie niż tam. Trochę teorii a po za tym żadnych wskazówek jak malować.

2 dni szkolenia? Ile w sumie godzin? Nie wiem czego oczekiwałaś po dwóch dniach. To pewnie 16-20 godzin tak? Ja na szkoleniu komplex w New Nails uczyłam się przez 80 godzin... Rozsądnie dobierajcie te szkolenia.

Wszystkich mających problem z wyborem szkoły, zachęcam do odwiedzenia strony select.edu.pl. Zakładka referencje i absolwenci od razu przyciągnęły moją uwagę, a po zapoznaniu się z profesjonalną kadrą szkoły- wiedziałam, że wybiorę kurs właśnie tam:) i nie pomyliłam się. Polecam

Polecam Wam dziewczyny kurs wizażu orgaznizowany przez GoWork!
Prowadzą szkolenia w kilku miastach również w Katowicach!
Najbliższe terminy znajdziecie na stronie www.gowork.pl
Polceam i życzę powodzenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znacie jakiś super kryjący puder?