Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rzesy 1:1

04 sty 2012 - 00:26:30

Cytat
LondonTipton
chyba nie widzialyscie ładnie i profesjonalnie przedluzonych rzes bo akurat efekt judka0 jest absolutnie nie profesjonalny rzesy poplatane i krzywe....
taki powinien byc efekt dobrze zrobionych rzes

moim zdaniem efekt judka0 jest idealny - wyglądają na naturalne! a czy widziałaś kiedykolwiek kogoś z takimi rzęsami, jak pokazałaś? w życiu bym sobie takich nie zrobiła...

a ja jestem zapisana na czwartek na doczepianie :) ciekawa jestem pierwszego efektu :)

rzesy 1:1

04 sty 2012 - 00:26:35

Cytat
judka0
ja sobie zakładam rzęski od roku i nie wyobrażam sobie bez nich życia :D sama od kilku miesięcy je zakładam więc zapraszam wszystkie chętne Panie z Bydgoszczy i Grudziądza :)

Oto moje rzęski :)



o rany, nie dosc ze krzywe i poplątane, to jeszcze wyglądają jakby w połowie powypadały, beznadziejne.

rzesy 1:1

04 sty 2012 - 21:24:52

Cytat
ja-ja-
Cytat
judka0
ja sobie zakładam rzęski od roku i nie wyobrażam sobie bez nich życia :D sama od kilku miesięcy je zakładam więc zapraszam wszystkie chętne Panie z Bydgoszczy i Grudziądza :)

Oto moje rzęski :)



o rany, nie dosc ze krzywe i poplątane, to jeszcze wyglądają jakby w połowie powypadały, beznadziejne.

co Ty w ogole gadasz??:/ a widzialas te panny na reklmie?? to jest dopiero beznadziejne!!

rzesy 1:1

08 sty 2012 - 18:23:56

Cytat
nikkusia05
Cytat
ja-ja-
Cytat
judka0
ja sobie zakładam rzęski od roku i nie wyobrażam sobie bez nich życia :D sama od kilku miesięcy je zakładam więc zapraszam wszystkie chętne Panie z Bydgoszczy i Grudziądza :)

Oto moje rzęski :)



o rany, nie dosc ze krzywe i poplątane, to jeszcze wyglądają jakby w połowie powypadały, beznadziejne.

co Ty w ogole gadasz??:/ a widzialas te panny na reklmie?? to jest dopiero beznadziejne!!

co ty gadasz???!!!!! nigdy nie widzialam gorszych rzęs! tragedia!

rzesy 1:1

08 sty 2012 - 18:27:00

moje:


rzesy 1:1

08 sty 2012 - 18:27:07

ja nie przedłużałam, ale sama mam ochotę to zrobić i poczytam opinię innych dziewczyn :)

rzesy 1:1

08 sty 2012 - 18:31:20

ja miałam, robiłam za stówkę na promocji, byłam zadowolona mniej niż tydzień ;/
nie mogłam na koniec odkleić jak zostały już 2-3, w niektórych miejscach było widać klej..
chciałabym znów, ale tym razem do jakiegoś lepszego salonu :)

rzesy 1:1

08 sty 2012 - 20:47:37

Cytat
mgirl20
ja miałam, robiłam za stówkę na promocji, byłam zadowolona mniej niż tydzień ;/
nie mogłam na koniec odkleić jak zostały już 2-3, w niektórych miejscach było widać klej..
chciałabym znów, ale tym razem do jakiegoś lepszego salonu :)
a nie robiła Ci czarnym klejem?

rzesy 1:1

11 sty 2012 - 12:25:17

ja juz jestem tydzien po zalozeniu jestem mega zachwycona efektem:D wygladaja bardzo naturalnie:D sa mega piekne:)

rzesy 1:1

11 sty 2012 - 12:27:49

Ja bym się może i skusiła,ale boję się,że powypadają mi wszystkie. Jak zobaczyłam moją koleżankę po ich zdjęciu, to wyglądała jak - przepraszam za porównanie- osoba po chemioterapii, z racji tego, że brwi ma dośc jasne..a rzęs nie miała wcale.

rzesy 1:1

11 sty 2012 - 12:49:01

ja nie byłam specjalnie zadowolona, a miałam robione w bardzo dobrym salonie i u bardzo dobrej kosmetyczki. Ciężko jest potem z makijażem, rzęsy się plączą. Jak się prowadzi aktywny tryb życia to tak średnio polecam. Ale trzymały się dość długo. Wolę jednak co jakiś czas na imprezę przykleić sztuczne rzęsy lub kępki.

Chociaż u niektórych wyglądają ładnie.

rzesy 1:1

11 sty 2012 - 14:37:34

no niestety z malowaniem jest problem:( szczegolnie robienie kresek linerem masakra...

rzesy 1:1

11 sty 2012 - 14:41:53

Koleżanka miala założone i nawet dokładała ale gdy się ich pozbyła, jej naturalnych jakby w ogóle nie było, powypadały..

rzesy 1:1

17 sty 2012 - 17:56:31

Dziewczyny a kogo polecacie z Warszawy ?

rzesy 1:1

30 maj 2012 - 09:49:09

wszystko zalezy od jakosci naszych rzes.. jezeli mamy slabe rzesy i chcemy miec np.0,25 ktore obciazaja rzesy to moga one wypadac szybciej. i zadne utrwalacze nie pomoga. Ale sa i takie Panie ktore nosza rzesy przez pol roku non stop i swoich naturlanych wcale jakos nie maja zniszczonych. Sama mialam przedluzone rzesy tylko raz ale jednak wole przecierac oczy rano szorowac je podczas kapieli i malowac tuszem :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Boskie OKO ;)