Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 13:59:49

Witam serdecznie, planuję zakupić sobie paletę cieni z all. Interesują mnie takie gdzie jest dużo cieni, 96 lub 120 i mam pytanie czy któraś z was zamawiała sobie taką paletę i jest mega zadowolona że mogłaby mi podać jaką dokładnie kupiła... Łatwiej będzie podjąć mi decyzję...

Dzięki

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 14:01:27

ja mam palety za 200zl, sa dosteone w sephora

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 14:07:58

Ja mam 180 cieni, znana paletka, kosztuje ok 100 zł z wysyłką, dużo cieni, bardzo fajne kolory, jak za taką cenę dobrze napigmentowane ale trzeba je nakładać na bazę :) w palecie masz również matowe jak i brokatowe cienie :) Jak dla mnie jest dość solidna, jestem zadowolona :) linka wysyłam na priv żebyś wiedziała mniej więcej o którą chodzi :)

zweryfikowana
Posty: 413
Ostrzeżenia: 1/5

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 14:10:00

a ja się zastanawiam właśnie nad cieniami Sleek

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:23:41

ja polecam Sleek'a

jeszcze niedawno sama zastanawiałam się tutaj na szafie, czy kupić (tutaj wątek: szafiarenka.pl/3/4861436/paletka-sleek-ktora-wybrac.html )

polecam w 100%, cienie są bardzo mocno napigmentowane, śliczne kolorki, długo się utzrymują i przystępna cena ;)

PS: ja mam paletki "oh so special" i "bad girl" i mysle nad nastepnymi ;)

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:26:57

sleek polecam bardzo, z duzych palet peggy sage

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:30:03

nie kupuj takiej wielkiej ilości cieni, i tak większości nie użyjesz ani razu ( wiem po sobie )
pokupuj sobie paletki sleeka,są niezastąpione ;)

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:43:51

ja mam paletę z ruby rose i bardzo sobie chwalę. Cienie są trwałe a cena niewielka.



Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:44:56

ta paleta z Sephory jakoś za 200-250 złotych jest genialna :)

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:47:53

Ja też się zastanawiam nad tą z Sephory,ale trochę szkoda tyle kasy :) No i czy ona jest bardzo duża po rozłożeniu?

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:49:10

zastanawiam sie wlasnie nad zakupem palety sleek

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:50:50

ja kupiłam z allegro..mogę podesłać Ci linka do sprzedawcy, albo do samej paletki ;) 120 kolorów. Po zakupie okazało się, że to pordóbka MAC;p ale i tak jestem zadowolona. Makijaz z godziny 6:30 do tej pory się ładnie trzyma :)

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 18:56:18

Zgadzam się z poprzedniczkami, że zamawianie takiej ilości cieni jest bez sensu, bo nie każdy kolor Ci spasuje i po prostu bedzie leżał bezużytecznie.
Ja polecam paletki cenie z INGLOTa (ogólnie cienie trzymają sie bardzo długo, nie brylą się po kilku godzinach, są trwałe i co ważne nie obsypują się). Teraz mam mały zestawik z H&M i przyznam, że jestem bardzo mile zaskoczona są również dobrej jakości. A ciut wyższa półka to SEPHORA, którą również jest rewelacyjna. Więc tak jak pisałam zastanów się, lepiej pójść do sklepu wybrać sobie kolorki i być w pełni usatysfakcjonowaną z zakupu.
A pod spodem zdjątko cieni z H&Mu.



Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 19:01:07

Cytat
emm90
a ja się zastanawiam właśnie nad cieniami Sleek

Polecam! Ja mam cztery paletki i jestem bardzo zadowolona. Są super. Bardzo dobrze napigmentowane, bez bazy trzymają mi się cały dzień, a wszystkie inne cienie znikają z moich powiek po pół godziny. Już żadnych innych cieni nie używam ;)

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 19:07:15

Ja ostatnio kupowałam na prezent palete z Sephory te za 199zł, sama mam mniejszą ale zakup warty swojej ceny i bardzo się przydaję, zwłaszcza że w tej palecie za 199zł masz jeszcze maskarę i zestaw pędzli do makijażu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który podkład lepszy?