Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paleta cieni - jaką polecacie?

07 gru 2011 - 19:46:10

kto zastanawia się nad sleekiem niech już tego nie robi tylko kupuje paletki :D szkoda czasu na zastanawianie sie ;)

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Paleta cieni - jaką polecacie?

21 gru 2011 - 17:38:14

Każda kobieta kocha zakupy. Szczególnie dotyczące kosmetyków - chociażby w moim przypadku. Jakiś czas temu odkryłam świetne kosmetyki marki APC Cosmetics dostępne w drogeriach oraz sklepie internetowym. Wybór jest ogromny, ceny korzystne, a opakowania przepiękne. Uważam że są godne polecenia dzięki ich trwałości przede wszystkim.

Paleta cieni - jaką polecacie?

04 maj 2012 - 15:29:02

ja tez sie zastanawiam ktorya wybrac, aby byla taka uniwersalna:) mam brązowe oczy.. może ktoś poleci?:) zastanawiam się nad I-Divine OH SO SPECIAL lub STORM I-Divine :)

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Paleta cieni - jaką polecacie?

02 wrz 2021 - 08:46:52

A ile macie palet cieni?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Paleta cieni - jaką polecacie?

02 wrz 2021 - 13:53:25

Mam wszystkie czekoladki MUR, https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek/0,makeup-revolution-london dwie duże palety po 144 cienie od MUR, kilka z Freedom, dwie palety Morphe, dwie palety Zoeva, jedna Naked, jedna Too Faced czekoladowa, kilka pigmentów i pojedynczych cieni GlamShop, kilka paletek z Aliexpress ot tak do przetestowania co to i jak to, dwie dwunastki pojedynczych cieni Melkior, cztery pigmenty Inglot, dwa od MAC, kilka z MUA, cztery z Maybelline i kilkanaście malutkich paletek drogeryjnych, które były na jakimś promo +około 6 mieszczących się w dłoni paletek z Glossybox różnych firm, których nie znam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-13 08:23 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Paleta cieni - jaką polecacie?

10 lis 2021 - 01:25:28

Mi wpadla w oko paletka nudziakowa z Eveline, shocking nudes ;) fajne stonowane kolorki, plus takie intensywniejsze. To już kolejne cienie tej marki, które kupiłam i jestem ponownie zadowolona- dobra jakość, a cenowo taniej niż topowe marki :)

Paleta cieni - jaką polecacie?

22 paź 2023 - 14:34:47

Eveline Look Up Gimme More :) Przepiękne kolory i super jakości cieni!

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Paleta cieni - jaką polecacie?

01 gru 2023 - 09:37:02

Możecie polecić jakąś fajną paletę gdzie są ładne i dobrze napigmentowane bordowe cienie do powiek? Bardzo mi pasuje ten kolor i chętnie kupiłabym jakiś nowy odcień. Zaraz będą święta, potem Sylwester i karnawał, więc świetna okazja na przetestowanie mocniejszych makijaży w stylu przydymionego oka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak i czym pomalować oko w taki sposób?