Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

08 paź 2011 - 12:27:30

witam

Nigdy nie stosowałam fluidów aNI Innego rodzaju podkładów , tylko egipską ziemię. Miałam zawsze wrażenie, że przez owe różne podłady tworzy się maska i wygląda to nie naturalnie. Albo jakies taki rozmazy były. Widze na przykładzie innych dziewczyn u których widać ten fluid, dobrany źle rosmarowany źle. a może poprostu tak jest
Mam 22 lata i nie mam tam żadnych wyprysków itp. ale jakieś przebarwienia pojawiają się. Zawsze miałam problem z sincami pod oczami i zakupiłam korektor tej firmy i jestem zaskoczona. Dlatego tez zastanawiam sie nad tym fluidem czy pudrem w musie? Co sadzicie? nie chce nie potzrebnie wydawac kasy a widze ze jest promocja w rosmanie.
Pomozecie.
Czekam na wasze opinie.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 12:28 przez alyce.

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

11 paź 2011 - 20:00:30

I jak działa ten korektor? Też się nad nim zastanawiam.

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

11 paź 2011 - 20:07:32

ja mam z rimmela podklad lasting finish i jestem zadwolona, a ten mus kiedys mialam ale nie podobal mi sie;/ jak nalozylam go samego bez niczego to sie luszczyl beznadziejnie i byly jakies takie zacieki na twarzy;/ a jak nalozylam go na fluid to znowu byl efekt maski;/ nie wiem jak z podkladem z tej serii ale pewnie podobnie;p w kazdym razie mnie satysfakcjonuje LASTING FINISH

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

11 paź 2011 - 20:19:24

Dalej dziewczyny wypowiadajcie się.

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

11 paź 2011 - 20:22:31

Ja mam puder z tej serii, polecam :)

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

11 paź 2011 - 20:38:28

W sobotę kupiłam korektor i sprawuje się ..doskonale ! Kosztuje zaskakującą sumkę ,bo tylko 14 zł ;-) Nigdy nie mogłam dobrać koloru korektora do koloru mojej skóry, a ten wspaniale pasuje , zresztą w reklamie juz mówili :"idealnie dopasowanie" :)

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

31 paź 2011 - 15:50:09

Korektor i puder są świetne, ale już podkład nie za bardzo mi leży, co prawda wykończyłam opakowanie, ale potem powróciłam do artdeco, które już uzywam od dłuższego czasu.

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

31 paź 2011 - 15:52:08

Czy ten korektor wysusza skórę?

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

07 lis 2011 - 19:13:17

No właśnie, czy podkreśla suche skórki?

RIMMEL MATCH PERFECTION co sadzicie

06 sty 2012 - 00:01:17

dla mnie korektor jest ok;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

INGLOT CZY KOBO?