Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ktory odcien szminki?

07 paź 2011 - 19:25:11

Dobry wieczór Wam :D Doradźcie mi bo nie wiem, ktory kolor by mi pasowal. Dlatego opisze się Wam mniej wiecej, a wy mi powiecie jakie kolory pasuja do takiej urody :D
No to wlosy mam koloru brazowego taki zwykły, nie ciemny ani jasny :P jasna karnacja raczej zielone oczy i w miare biale zeby :D

I interesują mnie te szminki (daje strone ) http:// www.rimmellondon.com/pl/produkty/szminka-lasting-finish-0/ zastanawialam sie nad tym pierwszym kolorem alarm. Jak myślicie? Pasowałby do mojej urody ? Wiem, że trudno jest tak sobie to wyobrazic ale spróbujcie :DAha i jeszcze może któraś posiada ta szminke.. niech napisze jak sie sprawdza:)

Ogólnie interesuja mnie raczej.. to sa chyba takie kolarowe kolory, a moze znacie jakies dobre szminki i niezbyt drogie? Jak byście mogły wklejajcie zdjęcia jak wygladają na czyiś ustach i napiszcie jaki to kolor :):):) Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

ktory odcien szminki?

07 paź 2011 - 19:45:58

Zdecydowanie łatwiej byłoby Nam Ci doradzić, gdybyś wstawiła zdjęcia swojej buźki :)

ktory odcien szminki?

07 paź 2011 - 19:54:06

ja Ci nie doradzę,bo kolor musi pasować do całej buźki,nie tylko do typu urody,tak mi się wydaje:)

ktory odcien szminki?

08 paź 2011 - 10:13:20

wow ale dużo tych odpowiedzI ^^

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

ktory odcien szminki?

08 paź 2011 - 10:20:51

Pasowałby moim zdaniem, ale faktycznie zdjęcie mogłabyś wstawić zdjęcie albo napisać swój wiek?

ktory odcien szminki?

08 paź 2011 - 10:29:27

Cytat
vight
Pasowałby moim zdaniem, ale faktycznie zdjęcie mogłabyś wstawić zdjęcie albo napisać swój wiek?

18 lat :)

ktory odcien szminki?

11 paź 2011 - 10:42:55

to coś jak te: http://powiekszanieust.net.pl/powiekszanie-ust-moj-ranking/ ?
nie wiem zresztą dlaczego kolor jest tak ważny, ale sama mam z tym ostatnio duże problemy, z ciemnym różem moja twarz wygląda okropnie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szminki NUDE?? Jakiej firmy?