Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

rozwód

26 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja

27 wrz 2011 - 13:09:32

dziewczyny czy zawsze idealnie gladkie nogi? co wasi faceci na to jak "kolicie" ? ;D
kolezanka twierdzi ze nigdy by sie nie pokazala facetowi nawet z 'jednym malutkim wloskiem' a wy?

depilacja

27 wrz 2011 - 13:11:44

ja jak mam "odrost na nogach" to od razu dostaje po głowie od swojego chłopa, w makijażu też śpię.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja

27 wrz 2011 - 13:14:54

Cytat
rzodkiefffka
ja jak mam "odrost na nogach" to od razu dostaje po głowie od swojego chłopa, w makijażu też śpię.

Ja też, ale najlepiej wstawać 2 godziny przed nim i odświeżyć makijaż i fryzurę. Do tego wiadomo - trzeba zęby wyszorować, bo przecież dziewczynie nie wypada śmierdzieć tak z samego rana /;

depilacja

27 wrz 2011 - 13:15:59

Cytat
matra
Cytat
rzodkiefffka
ja jak mam "odrost na nogach" to od razu dostaje po głowie od swojego chłopa, w makijażu też śpię.

Ja też, ale najlepiej wstawać 2 godziny przed nim i odświeżyć makijaż i fryzurę. Do tego wiadomo - trzeba zęby wyszorować, bo przecież dziewczynie nie wypada śmierdzieć tak z samego rana /;
ja wstaje 3 godziny przed nim bo jeszcze się depiluje ewrydej :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja

27 wrz 2011 - 13:17:07

Cytat
matra
Cytat
rzodkiefffka
ja jak mam "odrost na nogach" to od razu dostaje po głowie od swojego chłopa, w makijażu też śpię.

Ja też, ale najlepiej wstawać 2 godziny przed nim i odświeżyć makijaż i fryzurę. Do tego wiadomo - trzeba zęby wyszorować, bo przecież dziewczynie nie wypada śmierdzieć tak z samego rana /;

nie macie nic madrego do powiedzenia tylko zgrywacie bog wie kogo to wgl nie piszcie!

depilacja

27 wrz 2011 - 13:18:02

jak mam "odrost" jak to koleżanka ładnie nazwała :D to mój mówi : "ogoliłabyś te nogi, a nie! " :D

depilacja

27 wrz 2011 - 13:18:19

Cytat
gosia2005
dziewczyny czy zawsze idealnie gladkie nogi? co wasi faceci na to jak "kolicie" ? ;D
kolezanka twierdzi ze nigdy by sie nie pokazala facetowi nawet z 'jednym malutkim wloskiem' a wy?
Wyraź się lepiej, to wtedy odpowiem.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja

27 wrz 2011 - 13:19:27

gosia2005, nie spinaj się [;

depilacja

27 wrz 2011 - 13:22:02

No zazwyczaj się staram, ale mam z włoskami dość duży problem i czasem rano ogolę a wieczorkiem już coś czuć :/ Do tego czarne jak murzyny są... ale chyba się zdecyduję na laser, bo to w moim przypadku mus. Mój chłop to rozumie :D

depilacja

27 wrz 2011 - 13:24:21

mój mi raz tylko coś powiedział na temat niewielkiego odrostu. zaproponowałam, że jemu wydepiluję nogi depilatorem albo woskiem. od tamtego czasu nawet jakby mi chaszcze na nogach rosły to się będzie upierał, że nieeeeee, wcale nic nie czuć :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 13:24 przez kasiurek.

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja

27 wrz 2011 - 13:26:13

hehe, ja czasami mam taki odrost ;D
mojemu to nie przeszkadza, pod warunkiem, że jestem w spodniach xD
w innych ciuchach nawet bym się mu nie pokazała z takimi "kolcami" ;pp
a co do makijażu, to zmywam go na noc, R. czasem mówi mi nawet, że rano zaraz jak wstanę z łóżka, to wyglądam pięknie taka rozczochrana i nieumalowana xD

ale pewnie się tylko ze mnie śmieje, tak jak ja, gdy go zobaczę z dwudniowym zarostem :D

depilacja

27 wrz 2011 - 13:28:08

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
matra
Cytat
rzodkiefffka
ja jak mam "odrost na nogach" to od razu dostaje po głowie od swojego chłopa, w makijażu też śpię.

Ja też, ale najlepiej wstawać 2 godziny przed nim i odświeżyć makijaż i fryzurę. Do tego wiadomo - trzeba zęby wyszorować, bo przecież dziewczynie nie wypada śmierdzieć tak z samego rana /;
ja wstaje 3 godziny przed nim bo jeszcze się depiluje ewrydej :)
ja śpie na siedząco, żeby włosów nie poczochrać jakby się obudził w nocy i zerknął na mnie ;p

depilacja

27 wrz 2011 - 13:28:26

zalezy ile sie ma tego chłopaka. :)
ja przy moim się nie krępuje żadnego zarostu, ale wiadomo chodzić w nim nie mam zamiaru :)

mój facet mówi że kobieta jest ładnie ; naturalna : )
nie ma się co czaić jak kocha to uszanuje wszystkoooo :)

przecież to rzecz normalna :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja

27 wrz 2011 - 13:29:27

Cytat
matra
gosia2005, nie spinaj się [;

nie badz taka do przodu bo ci tylu zabraknie! a mądrzyć to się możesz do mamusi, że Cię kultury nie nauczyła.

depilacja

27 wrz 2011 - 13:29:29

hehe do śmieszne , kobieta to też człowiek , spać w makijażu !! co on Was kocha bo macie make up ??? coś tu jest nie halo

żeby mój zawsze miał bródkę głądką to ja bym też się starała ale czasem nie ma i ja tez nie mam czasu na siedzenie 2 h w łazience

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka szminka