Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmiana koloru oczu- soczewki

25 wrz 2011 - 12:54:59

Noszę zwykle soczewki korekcyjne, ale na jakieś okazje chciałabym kupić sobie kolorowe, np. zielone albo takie w kolorze ICE, czy cristal , bardzo jasne
[embed_image 3b095d692297b6a941d78b561bcc81d8]

naturalny kolor oczu mam bardzo ciemny, brązowy. Czy któras z was mając ciemne oczy nosila lub nosi jasne soczewki?
Dobrze kryją?

Prosze o wypowiedzi osoby, ktore mialy do czynienia z takimi soczewkami:)


nie wiedzialam gdzie umiescic, jak cos proszę o przeniesienie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 12:55 przez kashvi.

zmiana koloru oczu- soczewki

25 wrz 2011 - 12:59:30

Soczewki kryjace nie sa wygodne w noszeniu, osobiscie noszac je (a nosilam nie jeden rodzaj zmieniajacych kolor) za kazdym razem widzialam je, bo skoro musza zakryc teczowke, gdy zrenice sie powiekszaja wchodza rowniez na zrenice - i jest ograniczone widzenie.
Polecalabym raczej soczewki podkreslajace kolor oczu, nosilam zielone oraz blekitne, jesli chodzi o zielone - kolor otoczenia wydawal lekko zoltawy (podkreslajace nie maja wyciecia na zrenice).

zmiana koloru oczu- soczewki

25 wrz 2011 - 13:25:37

ktos jeszcze nosi albo nosil? :)

zmiana koloru oczu- soczewki

01 lis 2011 - 15:42:05

Koleżanka założyła kolorowe, które miały być niebieskie a wyszły prawie czarne - efekt mi się podobał chociaż może trochę za odważne na codziennie wyjścia. Tylko zastanawiałam się bo oczy wyszły jej ogromne domyślam się, że to wina źle dobranych soczewek i raczej polecałabym osobom, które noszą soczewki wtedy wiadomo jest jak je nosić, zakładać i dobierać :)
Sama chciałabym kiedyś na spróbowanie polecacie coś?

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana koloru oczu- soczewki

01 lis 2011 - 15:50:58

a na jaką to okazję chcesz mieć inne oczy niż masz? ; ) dziwny temat ale cóż.. jak kto woli.



zmiana koloru oczu- soczewki

01 lis 2011 - 15:51:23

Miałam zielone - podkreślające kolor oczu. Nigdy więcej. Były niewygodne jak cholera, niby 3 miesięczne, a po miesiącu nadawały się do wyrzucenia.
W dzień - ok, ale wystarczyło, że zrobiło się ciemniej - rozszerzająca się źrenica nachodziła na nadruk na soczewce - i voila, widziałam na zielono.
Może i efekt fajny, jednak komfort noszenia jest ważniejszy.

O, znalazłam zdjęcia ;D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-01 15:57 przez upgradeyou.

zmiana koloru oczu- soczewki

01 lis 2011 - 15:53:16

Swoje oczy mam bardzo ciemno brązowe i jak zakładałam zielone soczewki to wyglądało to tak:



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który podkład polecacie?