Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki makijaż dla małych oczu?

24 wrz 2011 - 14:42:50

Mam bardzo małe oczy. Kolor: zielono-szare. Kiedy maluję je czarną kredką lub ciemnym cieniem wygląda jakbym miała podbite. Dzisiaj idę na koncert i chciałabym jakoś ładnie się pomalować. Doradzicie jak i czym? Myślałam o białej kredce, ale nie wiem czy będzie to dobry pomysł.

Jaki makijaż dla małych oczu?

24 wrz 2011 - 14:46:07

mam identyczny kolor oczu...ja ogólnie nie maluje się kredką bo wiadomo czarna zmniejsza Ci jeszcze oko..a po za tym nie lubię..ja tylko tuszuje jakimś dobrym tuszem aby były długie i od razu lepiej to już wygląda..

Jaki makijaż dla małych oczu?

26 wrz 2011 - 20:12:21

polecam jakiś jasny cień ja używam np takiego jasnego szarego ... i tuszuje mocno rzęsy .. jak są mega wyciągnięte oczy wydają się większe :) a mam takie same jak Ty :]

Jaki makijaż dla małych oczu?

26 wrz 2011 - 20:17:32

Jasne, perłowe cienie.
Albo jakiś wyrazisty, zdecydowany kolor.
Kredka tylko na jednej powiece!!!! Na obu - zamyka oko!
Proponuję przeciągnąć kreskę dalej za kącik zewnętrzny oka - wtedy oko bedzie większe.

Jaki makijaż dla małych oczu?

26 wrz 2011 - 20:20:14

do małych oczu to jasne kolory.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki makijaż dla małych oczu?

08 gru 2012 - 16:10:50

na pewno jakiś makijaż który oczy optycznie powiększy, jasne kolory też powinny się sprawdzić, ale możę jak chcesz poznać fajne sposoby na to, żeby sobie zrobić fajny makijaż możesz się wybrać na darmowe lekcje makijażu do Douglasa, teraz w Zielonej Górze w Focus Mall. I też się dowiesz jakich kosmetyków używać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 16:11 przez sweet_kiss.

Jaki makijaż dla małych oczu?

08 gru 2012 - 16:16:58

jeśli masz małe oczy, a chcesz zrobić wyrazisty makijaż, 1/3 powieki od wewnętrznej strony pomaluj jasnym cieniem, 2/3 ciemnym, do tego kredka czarna z przedłużeniem żeby powiększyć oko i rzęsy wytuszowane tylko z zewnętrznej strony oka, ja mam małe oczy ale po zrobieniu takiego makijażu bardzo je powiększam, tylko trzeba mieć wprawę ;)

ps. używam jasno-brązowego cienia i ciemno-brązowego ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana koloru oczu- soczewki