Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 18:20:10

wiesz powiem Ci tak ja wcześniej malowałam kredką, bo jak już pisałam henna mi się porostu nie trzymała, i kiedy spojrzałam na zdjęcie do dowodu sprzed makijażu trwałego a na zdjęcie robione na obronę to po prostu myślałam, że umrę ze wstydu jeśli ktoś zobaczy to stare zdjęcie, dopiero po trwałym wyglądam naturalnie. moim zdaniem na pewno będziesz zadowolona, a kolor nie musi być przecież czarny...

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 18:25:45

Cytat
anialuk87
wiesz powiem Ci tak ja wcześniej malowałam kredką, bo jak już pisałam henna mi się porostu nie trzymała, i kiedy spojrzałam na zdjęcie do dowodu sprzed makijażu trwałego a na zdjęcie robione na obronę to po prostu myślałam, że umrę ze wstydu jeśli ktoś zobaczy to stare zdjęcie, dopiero po trwałym wyglądam naturalnie. moim zdaniem na pewno będziesz zadowolona, a kolor nie musi być przecież czarny...

chyba się zdecyduję:)
boję się tyko tego że nie mam żadnych opinii o tej kosmetyczce, nie wiem czy czegoś nie zmaści:/ może poszukam czegoś w wiekszym mieście,muszę popytać znajomych:)
a wsyłałabyś mi może fotkę jak to u Ciebie wygląda..?

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 18:32:21

jak bede miec pieniadze po studiach to tez sobie zafunduje.. jestem naturalna jasną blondynką, brwi i rzesy mam prawie białe i okropnie meczy mnie robienie henny co dw tygodnie albo częsciej..

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 18:42:10

ja robilam w Enklawa Day Spa w Szczecinie i zaplacilam za brwi + krekta 1200 zł .Jestem bardzo zadowolona , fakt ze mam je dopiero 4 miesiac , ale warto bylo

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż permanentny

17 mar 2018 - 15:18:54

Świetne brwi robi Estera w Magic Visage. Dobiera kolor, kształt, długość brwi, potem namaluje kredką obrys i jedzie z koksem, ale efekt końcowy jest super.

makijaż permanentny

25 kwi 2019 - 08:56:23

Jeśli nie wiecie, czy makijaż permanentny jest dla was, to może tutaj znajdziecie odpowiedź http://www.sztuka-makijazu.pl/komu-jest-polecany-makijaz-permanentny/

makijaż permanentny

29 maj 2019 - 14:49:13

Kiedyś miałam zrobione kreski permamentnym makijażem, ale po pół roku sie starły, słyszałam że powinno się właśnie odnawiać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BOURJOIS PODKŁAD 123 PERFECT FOUNDATION używał ktoś?