Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny

25 wrz 2011 - 11:35:48

nienaturalnie to wygląda, sto razy lepiej zrobic brwi henną jak już sie chce mieć cos trwalszego niż kredka. Zrobiłaś sobie krzywdę.
Ja nigdy nie zdecydowałabym się na taki makijaż ust i brwi, ewentualnie jak już to kreskę na górnej powiedze tak jak się robi linerem

makijaż permanentny

25 wrz 2011 - 11:38:31

Cytat
1joanna986
nienaturalnie to wygląda, sto razy lepiej zrobic brwi henną jak już sie chce mieć cos trwalszego niż kredka. Zrobiłaś sobie krzywdę.
Ja nigdy nie zdecydowałabym się na taki makijaż ust i brwi, ewentualnie jak już to kreskę na górnej powiedze tak jak się robi linerem

widzę, że wywołałam szok na forum u niektórych, ale spokojnie w takim razie dołączę swoje fotki za kilka tygodni po wygojeniu ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

25 wrz 2011 - 11:42:14

ja mam kreseczki na dolnej powiece wygladaja jak zrobione linerem bardzo fajnie nie musze sie amlowac brwi i rzesy mam czarne wiec nic nie trza,kreseczki mam na stałe pamiatka po zk :)

Cytat
prewencja
Cytat
1joanna986
nienaturalnie to wygląda, sto razy lepiej zrobic brwi henną jak już sie chce mieć cos trwalszego niż kredka. Zrobiłaś sobie krzywdę.
Ja nigdy nie zdecydowałabym się na taki makijaż ust i brwi, ewentualnie jak już to kreskę na górnej powiedze tak jak się robi linerem

widzę, że wywołałam szok na forum u niektórych, ale spokojnie w takim razie dołączę swoje fotki za kilka tygodni po wygojeniu ;)
u mnie napewno nie:) bez przeaady moje kreseczki aczkolwiek bardzo malutkie i delikatne sprawiajace ze oko jest lekko skosne a nie pomalowane tyle ze na stałe wywołalyby dopiero szok (moze i tak bedzie tym bardziej ze pamiatka po zk :) takze sie nie przejmuj bedzie dobrze jak sie wygoi ,a i niejdna by zrobiła tylko najzwyczajnieje jej nie stac :)bo trza przyznac droga impreza :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 11:45 przez moskol.

makijaż permanentny

30 paź 2011 - 09:44:50

jak permanent to tylko w spa meed w gdansku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 09:46 przez annanadolska1.

makijaż permanentny

01 paź 2013 - 19:12:08

Początkowo zawsze mocniej widać, ale potem liczy się wygoda.
Nie trzeba henny, czy też kredki.
Ważne, aby zrobiła to profesjonalistka ...
wtedy nie potrzeba korekt.

makijaż permanentny

01 paź 2013 - 19:21:40

Cytat
CrystalStyle
Początkowo zawsze mocniej widać, ale potem liczy się wygoda.
Nie trzeba henny, czy też kredki.
Ważne, aby zrobiła to profesjonalistka ...
wtedy nie potrzeba korekt.

makijaż permanentny

01 paź 2013 - 19:29:33

Witam
Jestem po makijażu permanentnym brwi - co kosztowało mnie 450 zl w tym jedna poprawka. Efekty po tym zabiegu są fantastyczne jestem bardzo zadowolona.
Brwi wyglądają naturalnie - oczywiście swoich nie wyrwałam do łysa, maja piękny kształt. Są lepsze od moich naturalnych.
Jestem rownież po pierwszym zabiegu makijazu permanentnego ust - koszt 500 zl i czeka mnie jeszcze jedna poprawka (ktora jest wliczona w cene zabiegu)
Z efektu tego makijażu również jestem zadowolona choć jeszcze nie osiągnęłam zamierzonego efektu.

makijaż permanentny

17 paź 2013 - 15:10:39

Czy któraś z Was może polecić linergistkę z Poznania ?

makijaż permanentny

17 paź 2013 - 15:27:15

podoba mi się permanentny makijaż brwi ale nie wiem czy bym sie zdecydowała poniewaz bałabym sie ze będzie to wyglądać jak namalowane kredka. Jedyną metoda na którą bym sie zdecydowała to metoda piórkowa ale cieżko trafić na osobe która perfekcyjnie zrobiłaby mi brwi tak jak mi się podoba.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 15:28 przez karolina221_2005.

makijaż permanentny

17 paź 2013 - 16:01:06

KAROLINA No właśnie ja bym chciała wykonać metodą piórkową ale cały czas się boję, że źle trafię i zostanę oszpecona..

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 11:16:35

Jeżeli chcesz się przekonać co do jakości wizażystek znajdź osoby, które skończyły te profesjonalne kursy wizażu

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 17:46:15

wioletag7 ja miałam robiony metodą piórkową rok temu w październiku i korektę w listopadzie, jak dla mnie to była świetna decyzja, miałam swoje bardzo jasne brwi, cieniutkie włoski, dodam , że włosy farbuję na czarno, a henna trzymała się u mnie kilka dni:(. Miałam robione w Lublinie poszłam w ciemno do laski, nie czytałam o niej żadnych opinii, moim zdaniem nie masz się czego bać, zanim cokolwiek Ci zacznie robić, najpierw narysuje Ci flamastrem kontur, który musisz zaakceptować, a więc jeśli Ci się nie spodoba możesz zgłosić swoje uwagi. w dodatku na początku przez ok. 1,5 tygodnia brwi są intensywne i rzeczywiście wyglądają trochę nienaturalnie, ale efekt końcowy wymiata, brwi wyglądają naturalnie a narysowane kreseczki wyglądają jak włoski... ja nawet dziś, po roku patrząc w lustro stwierdzam, że to była najlepsza decyzja:)) i nie słuchaj osób, które osobiście sobie nie zrobiły bo te wypowiedzi są nieobiektywne...

Cytat
CrystalStyle
Początkowo zawsze mocniej widać, ale potem liczy się wygoda.
Nie trzeba henny, czy też kredki.
Ważne, aby zrobiła to profesjonalistka ...
wtedy nie potrzeba korekt.

słucham??? korekta zawsze jest potrzebna, nie słyszałam o przypadku kiedy nie była, korekta nie ma za zadanie skorygować źle zrobionego kształtu, tylko uzupełnić pigment, który na etapie gojenia, może się nierówno przyjąć..., właśnie po ok 3 tygodniach, po całkowitym zagojeniu uzupełnia się te miejsca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-21 17:51 przez anialuk87.

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 17:52:05

O ja to jeszcze jakieś poprawki o nie chyba nie odważyłabym się. Moja mama sobie zrobiła.

prewencja
Jak dla mnie za cienkie mogłyby być grubsze

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 17:57:40

ja mam i zaluje , generalnie wyglada ok , ale bez jakis wiekszych zmian . a wydalam ok 500 zł ..

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

21 paź 2013 - 17:58:33

też się zastanawiam nad tym makijażem..boję się jednak że będzie własnie bardzo ciemny i ogólnie brzydki..
mieszkam w małej miejscowości- byłam u jednej kosmetyczki pytać- 300zł
nie wiem sama czy się zdecydować- swoje brwi mam baaardzo jasne i słabe. włosy farbuję na brąz
może ktos jeszcze sie wypowie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana koloru oczu- soczewki