Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 10:31:12

hej dziewczyny! ma któraś z was makijaż permanentny? ja właśnie jestem po drugiej poprawce brwi, powiedzcie ile razy wy musiałyście zaliczać korektę? i ile was to kosztowało? i czy jesteście zadowolone z efektów, a może jakieś rady :)

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 12:16:53

Podbijam bo rowniez jestem zainteresowana zrobieniem takiego makijazu.Czy ktoras z was ma taki makijaz ,jak wam sie sprawdza,czy jest trwaly itd itp. Czy jestescie zadowolone i czy warto go wogole robic:)

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 12:24:16

ja mam już 5 rok. tusz nadal jest dobrze widoczny chociaż miał zejść do max 5 lat :(... przy robieniu trzeba się liczyć z tym, że skóra ma różną grubość i tusz nigdy nie wchodzi tak samo głęboko na całą powierzchnię. u mnie skutkowało to tym iż i tak musiałam poprawiać je delikatnie kredką... zamiast tego poleciłabym Ci hennę, kredki do brwi albo matowe cienie do powiek

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:35:50

właśnie ja też miałam ten sam problem, ponieważ musiałam dorysowywać kreskę, ale w związku z tym, iż tyle to kosztowało postanowiłam wrócić do mojej linergistki i powtórzyć korektę (drugą z kolei), miałyśmy umowę że korekty mam za darmo (skończyło się na dopłacie z powodu upłynięcia ponad pół roku);
koleżanka też sobie zrobiła brwi, lecz u kogoś innego, skończyło sie na 5 korektach, dlatego jestem bardzo ciekawa jak to u innych wyglądało i jakie mieli problemy; linergistka poinformowała mnie, że brwi z roku na rok blakną i dlatego trzeba co jakiś czas robić odnowienie, w moim wypadku za 250zł, nie wiem czy to dużo czy nie... jak sądzicie?

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:44:33

nie miałam, nie mam i mieć nie chcę :P nigdy bym nie zrobiła.. ;)

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:48:14

Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:52:22

Ja mam zrobione brwi ale tylko raz gdyż podczas czasu oczekiwania na "dopełnienie"dowiedziałam się że jestem w ciąży ale i tak jest wielka różnica nawet bez poprawek na szczęście tusz mam w domu także jak już urodzę to zrobie sobie poprawkę i kreske na górnej powiece i ja nie miałam żadnym kosztów gdyż miałam za darmo robione

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 19:14:40

Cytat
prewencja
właśnie ja też miałam ten sam problem, ponieważ musiałam dorysowywać kreskę, ale w związku z tym, iż tyle to kosztowało postanowiłam wrócić do mojej linergistki i powtórzyć korektę (drugą z kolei), miałyśmy umowę że korekty mam za darmo (skończyło się na dopłacie z powodu upłynięcia ponad pół roku);
koleżanka też sobie zrobiła brwi, lecz u kogoś innego, skończyło sie na 5 korektach, dlatego jestem bardzo ciekawa jak to u innych wyglądało i jakie mieli problemy; linergistka poinformowała mnie, że brwi z roku na rok blakną i dlatego trzeba co jakiś czas robić odnowienie, w moim wypadku za 250zł, nie wiem czy to dużo czy nie... jak sądzicie?

ja mogłam mieć tylko jedną darmową korektę. co do ceny to 5 lat temu kosztowało to 700 zł. dziś jest za 600zł i dopełnianie/odświeżanie (max do 2óch lat po zabiegu) za 50% tj. 300zł

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 19:20:51

ja sobie właśnie zrobiłam, z kuponu GRUPON za 180zł :))) nie wiem jeszcze ile będzie mnie kosztowała korekta,mam przyjść w ciągu 3 tygodni, minął już ponad tydzień strupki już zeszły i jest dobrze,mała poprawka będzie potrzebna ale nie ma tragedii, kolor diość równo wyszedł, jestem zadowolona

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:44:43

Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?


co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:47:47

Cytat
prewencja
Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

[attachment 589290 IMG_1402.JPG][attachment 589291 IMG_1404.JPG]

co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P
świetnie to wygląda , ile kosztowało??

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:49:06

Martyna Wojciechowska kiedyś się chwailła ze ma :D

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:50:55

Cytat
prewencja
Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

[attachment 589290 IMG_1402.JPG][attachment 589291 IMG_1404.JPG]

co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P

powiem szczerze, że jak dla mnie to wygląda OKROPNIE i przeraźliwie sztucznie... ale to jest moje zdanie.

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:53:55

oj nie, nie podobają mi się takie brwi. kojarzą mi się z babciami, które walą sobie czarną kredką taką krechę na pół czoła :P bez urazy oczysiście ;)
a co do makijażu permanentnego ja chciałabym wyrównac sobie górną wargę bo przez wieczne zimno (opryszczkę) w kilku miejscach jakby zanikł mi pigment i nie mają takiej wyraźnej linii jak kiedyś ;/ ale boję się sztucznego i przerysowanego efektu, mam bośc duże usta i nie chcę później wyglądac "tanio"

makijaż permanentny

25 wrz 2011 - 11:27:18

mnie kosztowało ok 900zł, ale miałam gwarantowane gratisowe poprawki; linergistka jest osobą wykonującą również szkolenia innych linergistek w całym kraju także uważam, że dobrze wybrałam :)

Cytat
Mala92
Cytat
prewencja
Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

[attachment 589290 IMG_1402.JPG][attachment 589291 IMG_1404.JPG]

co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P

powiem szczerze, że jak dla mnie to wygląda OKROPNIE i przeraźliwie sztucznie... ale to jest moje zdanie.

wspomniałam pod zdjęciami, że jestem świeżo po korekcie, a więc to zawsze na tym etapie tak wygląda, za tydzień lub dwa brwi będą zupełnie inaczej i bardziej naturalnie wyglądać, jedna rzecz dla chętnych na zrobienie tego zabiegu: nigdy nie wyrywajcie włosków przed zabiegiem, ponieważ one mogą gdzie nie gdzie już nie odrosną w cale ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 19:57 przez prewencja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bourjois Jaki kolor różu dla mnie ?