Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

13 minut temu

kosmetyki samochodowe

58 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

SPONSORING

21.06 o 11:53

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 10:31:12

hej dziewczyny! ma któraś z was makijaż permanentny? ja właśnie jestem po drugiej poprawce brwi, powiedzcie ile razy wy musiałyście zaliczać korektę? i ile was to kosztowało? i czy jesteście zadowolone z efektów, a może jakieś rady :)

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 12:16:53

Podbijam bo rowniez jestem zainteresowana zrobieniem takiego makijazu.Czy ktoras z was ma taki makijaz ,jak wam sie sprawdza,czy jest trwaly itd itp. Czy jestescie zadowolone i czy warto go wogole robic:)

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 12:24:16

ja mam już 5 rok. tusz nadal jest dobrze widoczny chociaż miał zejść do max 5 lat :(... przy robieniu trzeba się liczyć z tym, że skóra ma różną grubość i tusz nigdy nie wchodzi tak samo głęboko na całą powierzchnię. u mnie skutkowało to tym iż i tak musiałam poprawiać je delikatnie kredką... zamiast tego poleciłabym Ci hennę, kredki do brwi albo matowe cienie do powiek

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:35:50

właśnie ja też miałam ten sam problem, ponieważ musiałam dorysowywać kreskę, ale w związku z tym, iż tyle to kosztowało postanowiłam wrócić do mojej linergistki i powtórzyć korektę (drugą z kolei), miałyśmy umowę że korekty mam za darmo (skończyło się na dopłacie z powodu upłynięcia ponad pół roku);
koleżanka też sobie zrobiła brwi, lecz u kogoś innego, skończyło sie na 5 korektach, dlatego jestem bardzo ciekawa jak to u innych wyglądało i jakie mieli problemy; linergistka poinformowała mnie, że brwi z roku na rok blakną i dlatego trzeba co jakiś czas robić odnowienie, w moim wypadku za 250zł, nie wiem czy to dużo czy nie... jak sądzicie?

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:44:33

nie miałam, nie mam i mieć nie chcę :P nigdy bym nie zrobiła.. ;)

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:48:14

Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 18:52:22

Ja mam zrobione brwi ale tylko raz gdyż podczas czasu oczekiwania na "dopełnienie"dowiedziałam się że jestem w ciąży ale i tak jest wielka różnica nawet bez poprawek na szczęście tusz mam w domu także jak już urodzę to zrobie sobie poprawkę i kreske na górnej powiece i ja nie miałam żadnym kosztów gdyż miałam za darmo robione

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 19:14:40

Cytat
prewencja
właśnie ja też miałam ten sam problem, ponieważ musiałam dorysowywać kreskę, ale w związku z tym, iż tyle to kosztowało postanowiłam wrócić do mojej linergistki i powtórzyć korektę (drugą z kolei), miałyśmy umowę że korekty mam za darmo (skończyło się na dopłacie z powodu upłynięcia ponad pół roku);
koleżanka też sobie zrobiła brwi, lecz u kogoś innego, skończyło sie na 5 korektach, dlatego jestem bardzo ciekawa jak to u innych wyglądało i jakie mieli problemy; linergistka poinformowała mnie, że brwi z roku na rok blakną i dlatego trzeba co jakiś czas robić odnowienie, w moim wypadku za 250zł, nie wiem czy to dużo czy nie... jak sądzicie?

ja mogłam mieć tylko jedną darmową korektę. co do ceny to 5 lat temu kosztowało to 700 zł. dziś jest za 600zł i dopełnianie/odświeżanie (max do 2óch lat po zabiegu) za 50% tj. 300zł

makijaż permanentny

23 wrz 2011 - 19:20:51

ja sobie właśnie zrobiłam, z kuponu GRUPON za 180zł :))) nie wiem jeszcze ile będzie mnie kosztowała korekta,mam przyjść w ciągu 3 tygodni, minął już ponad tydzień strupki już zeszły i jest dobrze,mała poprawka będzie potrzebna ale nie ma tragedii, kolor diość równo wyszedł, jestem zadowolona

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:44:43

Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?


co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:47:47

Cytat
prewencja
Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

[attachment 589290 IMG_1402.JPG][attachment 589291 IMG_1404.JPG]

co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P
świetnie to wygląda , ile kosztowało??

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:49:06

Martyna Wojciechowska kiedyś się chwailła ze ma :D

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:50:55

Cytat
prewencja
Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

[attachment 589290 IMG_1402.JPG][attachment 589291 IMG_1404.JPG]

co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P

powiem szczerze, że jak dla mnie to wygląda OKROPNIE i przeraźliwie sztucznie... ale to jest moje zdanie.

makijaż permanentny

24 wrz 2011 - 13:53:55

oj nie, nie podobają mi się takie brwi. kojarzą mi się z babciami, które walą sobie czarną kredką taką krechę na pół czoła :P bez urazy oczysiście ;)
a co do makijażu permanentnego ja chciałabym wyrównac sobie górną wargę bo przez wieczne zimno (opryszczkę) w kilku miejscach jakby zanikł mi pigment i nie mają takiej wyraźnej linii jak kiedyś ;/ ale boję się sztucznego i przerysowanego efektu, mam bośc duże usta i nie chcę później wyglądac "tanio"

makijaż permanentny

25 wrz 2011 - 11:27:18

mnie kosztowało ok 900zł, ale miałam gwarantowane gratisowe poprawki; linergistka jest osobą wykonującą również szkolenia innych linergistek w całym kraju także uważam, że dobrze wybrałam :)

Cytat
Mala92
Cytat
prewencja
Cytat
matinico16
Prewencja możesz pokazać jak wyglądają teraz Twoje brwi?

[attachment 589290 IMG_1402.JPG][attachment 589291 IMG_1404.JPG]

co sądzicie? podkreślam, że jestem świeżo po zabiegu korekty stąd taki mocny wygląd :P

powiem szczerze, że jak dla mnie to wygląda OKROPNIE i przeraźliwie sztucznie... ale to jest moje zdanie.

wspomniałam pod zdjęciami, że jestem świeżo po korekcie, a więc to zawsze na tym etapie tak wygląda, za tydzień lub dwa brwi będą zupełnie inaczej i bardziej naturalnie wyglądać, jedna rzecz dla chętnych na zrobienie tego zabiegu: nigdy nie wyrywajcie włosków przed zabiegiem, ponieważ one mogą gdzie nie gdzie już nie odrosną w cale ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 19:57 przez prewencja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bourjois Jaki kolor różu dla mnie ?