Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 13:12:11

A widzisz, i tu się mylisz;) My na kosmetologii musimy to wiedzieć;) I nie mów mi proszę, że na kursie dowiesz się o umięśnieniu, ukostnieniu twarzy. Jeśli już to będą to pokątne informacje. My na studiach diagnozujemy wszystkie choroby skóry, jak i przeciwwskazania.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 13:14:18

Przy zakupach dostałam zaproszenie na bezpłatny makijaż,jeśli by któraś była chętna to mogę oddać bo raczej z niego nie skorzystam.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 13:15:20

Ja tez doradzam bardziej pomalowac sie u kosmetyczki.... moja siostra miala slub 3 miesiace temu,za makijaz u kosmetyczki zaplacila jakies 80 zl trzymal sie na slubie i calym weselu,bez jakiego kolwiek poprawiania,a kosmetyki u kosmetyczki sa jednak sprawdzone i dobrej firmy. :)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 13:16:12

Trzeba trafić na dobrą makijażystkę, poprostu postawić sprawę jasno, ze makijaż ma być taki jaki ty chcesz mieć-przedstawić go, chyba że zdasz się na nią, i dodać ze jeśli rezultat będzie nieco odmienny od zamierzonego-zwyczajnie nie zapłacisz, bo czemu masz płacić za coś co ci się nie spodoba, ja tam stawiam zawsze sprawy jasno... bo inaczej to wszystko ci wcisną i wejdą na głowę, trzeba umieć siebie okazywać :)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 13:18:01

idz, jak Ci sie nie spodoba to zmyjesz i sama sobie zrobisz makijaż nowymi kosmetykami ;) :)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 13:28:27

jeśli chodzi o makijaż u kosmetyczki to też nie ma na to reguły.
ja się maluje sama bo na 4 kosmetyczki jedna mnie pomalowała tak jak chciałam chociaż też tak nie do końca.

No ale wiadomo samemu też trzeba umieć się pomalować.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 14:38:14

Dziękuje wszytskim ;)

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

MAKIJAŻ - Douglas

30 paź 2013 - 22:01:13

Na wyjątkowe okazje makijaż robie w salonie Black Pearl przy ul Szlak w Krakowie, maja bardzo dobrej jakosci kosmetyki, kosmetyczka ma dobry gust i zawsze jestem zadowolona z efektu koncowego :):)

zweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

MAKIJAŻ - Douglas

30 paź 2013 - 22:08:51

u mnie w dauglasie jest tak, że osoba która wykonuje ten makijaż musi mieć skończoną szkołe w tym kierunku, oraz dodatkowo musi posiadać certyfikaty, więc uważam, że są to profesjonaliści.
Widzę, że ktoś też piszę, że to ludzie po szkole średniej.. to ciekawe bo w moim mieście takie osoby nie są tam przyjmowane nawet na kasę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Airbrush Makeup niesamowite