Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:18:12

Któraś dziewczyna pisała, że w Inglocie robią... :) to prawda, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale jeśli zrobisz zakupy za min 50zł. dostajesz zaproszenie na darmowy makijaż. Dzwonisz, umawiasz się i gotowe:) Pracowałam w INGLOCIE w Poznaniu, więc jeśli jesteś stąd to z pewnością mogę polecić wszystkie salony:)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:19:22

Cytat
16kaja16
Cytat
Joaannaa
Cytat
elvircia
Bazy nie kupowałam bo jestem wierna innej firmie i o wieeeele tańszej ;-) A efekty są bardzo podobne

Czego używasz ? ;-)
Cytat
ziarnaCzasu
Jak pracowałam w Inglocie to aby tam dostać się do pracy musiałam mieć OPANOWANY idealnie makijaż
dodam, że jestem po kosmetologii która mało mi dała musiałam dodatkowo robić kursy żeby bardziej ogarniac temat

słyszałam również, że w Douglasie chyba? można makijaż zrobić za freee ;]


aha.... to mnie teraz zmartwiłaś tymi kursami. Ja również wybieram sie na kosmatologie. Myślałąm że, na studiach opanuje dobrze wszystkie te umiejątnosci. Ile mneij wiecej wydałąś kaski na te kursy ???

idziesz na kosmetologię i nie wiesz co to jest? przecież kosmetologia to nie kurs kosmetyczki.

Wiem czym rózni sie kurs od studiów. Sądziłam że,również takie umiejątnosci bede mieć w programie nauczania .
Pozatym po co te uwagi ?? Jak nic do rozmowy nie wnosisz to sie nie odzywaj ;)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:19:38

Niektóre dziewczyny tutaj napisały że osoby pracujące w daglasie i wykonujące makijaż są po liceum i nie mają wykształcenia kosmetycznego i nie potrafią wykonywać makijażu.
Cóż nie do końca się z tym zgodzę bo może mają talent, interesują się ,są samoukami i potrafią. I dlatego lepiej iść na próbę.
Wiem to sama po sobie ponieważ skończyłam technikum zupełnie w innym kierunku a sama wykonuje makijaż na wesela i inne imprezy okolicznościowe.
Tylko że ja jestem samoukiem i po prostu mam do tego rękę. Więc nie zawsze studnia kosmetyczne są potrzebne.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:20:36

Cytat
agnieszka-n91
Któraś dziewczyna pisała, że w Inglocie robią... :) to prawda, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale jeśli zrobisz zakupy za min 50zł. dostajesz zaproszenie na darmowy makijaż. Dzwonisz, umawiasz się i gotowe:) Pracowałam w INGLOCIE w Poznaniu, więc jeśli jesteś stąd to z pewnością mogę polecić wszystkie salony:)

hehe Dziekei, niestety - do Poznania mam "troche" daleko ;-)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:21:41

Cytat
elvircia
Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..
na kosmetologii nie uczysz się robić makiajżu
na kursie na kosmetyczkę owszem ale to są dwie róże rzeczy.
Po kosmetologii prędzej wiesz jak zrobić krem niż jak namalować odpowiednią kreskę na powiece
to też jest logiczne
prawdopodobnie kobieta powiedziała, że skończyła kosmetykę a nie kosmetologię.
fajnie jest używać prawidłowych pojęć.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:22:00

Cytat
16kaja16
Cytat
elvircia
Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..

na kosmetologii nie uczy się malowania i klejenia paznokci. Chyba , że nie odróżniasz co to studia kosmetologiczne a kurs kosmetyczki.
<Się składa że kuzynka jest na kosmetologii i miała lekcje dotyczące makijażu, gdzie malowały się dziewczyny wzajemnie i miały wszystko wyjaśniane, nawet musiała zakupić rofesjonalne pędzle do tych lekcji>
A kobieta która malowała mnie w Douglasie była po kursie i po kosmetoligii i pracowała w salonie kosmetycznym 12 lat gdzie wykonywala tylko i wyłcznie makijaże, więc kurde miała chyba doświadczenie, co nie?? I widocznie robiła to dobrze skoro nie zwolnili jej po miesiącu
Się co niektóre dziewczyny czepiacie takich pierduł że.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:23 przez elvircia.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:22:16

Oj to szkoda...:( aczkolwiek nie tylko w Poznaniu makijaże są wykonywane:) osobiście na Twoim miejscu szukałabym wykształconej wizażystki:) Będziesz pzynajmniej pewniejsza co do tego jak Cię pomaluje:) Pozdrawiam
Sama studiuję kosmetologię i nie mówcie, że prędzej nauczę się robić krem niż to jak nakładać kreskę na powiece. Na 3 roku mamy specjalny przedmiot- Wizaż. I tak jak ktoś tu powiedział - lądujemy na pracowni i mamy do dyspozycji masę cieni, podkładów, pudrów i wszystkiego co potrzebne do wykonania makijażu. Robimy makijaże, uczymy się ich, a potem są one jednym z wielu zagadnień na egzamin końcowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:25 przez agnieszka-n91.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:26:28

Agnieszka-n91 dziękuje ;)

Elvircia - Twój post mnie posieszył, w sumie kobieta coś wspominała o wyprawce (wpisowe) pędzle np.

Cytat
agnieszka-n91
Oj to szkoda...:( aczkolwiek nie tylko w Poznaniu makijaże są wykonywane:) osobiście na Twoim miejscu szukałabym wykształconej wizażystki:) Będziesz pzynajmniej pewniejsza co do tego jak Cię pomaluje:) Pozdrawiam
Sama studiuję kosmetologię i nie mówcie, że prędzej nauczę się robić krem niż to jak nakładać kreskę na powiece. Na 3 roku mamy specjalny przedmiot- Wizaż. I tak jak ktoś tu powiedział - lądujemy na pracowni i mamy do dyspozycji masę cieni, podkładów, pudrów i wszystkiego co potrzebne do wykonania makijażu. Robimy makijaże, uczymy się ich, a potem są one jednym z wielu zagadnień na egzamin końcowy.

Odnosnie studiów mam pytanie... mgr robisz w tym samym keirunku czy jakis pośredni kierunek ??

(Studia II Uniwersytet Jagielloński CM
Zdrowie Publiczne w trybie niestacjonarnym.
Studia II Uniwersytet Opolski
Biotechnologia, specjalność: biotechnologia kosmetologiczna
Studia II Politechnika Krakowska
Technologia Chemiczna - specjalność Lekka Technologia .
Studia II Politechnika Radomska
Technologia kosmetyków i produktów chemii gospodarczej.)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:31 przez Joaannaa.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:27:32

ja w douglasie w galerii mokotów robiłam w czerwcu na wesele przyjaciółki gdzie byłam świadkową , z czystym sercem piszę NIE POLECAM , masakra jakaś ! Wizażystka w ogóle nie słuchała moich próśb tzn. prosiłam o delikatny makijaż do kremowej sukienki , gdzie widziała bo miałam ją ze sobą , ona zrobiła mi niebiesko- jakieś fioletowe oczy , odcień fluidu źle dobrany , pełno pudru który był po porostu wszędzie , wyglądałam jak jakiś klown - serio! mając 2 godziny do ślubu z płaczem zmywałam w domu i sama się pomalowałam - uwierzcie , wyglądałam o wiele lepiej ;)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:28:41

Cytat
Joaannaa
Agnieszka-n91 dziękuje ;)

Elvircia - Twój post mnie posieszył, w sumie kobieta coś wspominała o wyprawce (wpisowe) pędzle np.
Dokładnie. Z tego co wiem to moja kuzynka musiała też zakupić gilotynę do paznokci, pilnik, polerkę i takie tam pierdołki do pielęgnacji dłoni. Ale to tylko pare lekcji miała na ten temat i na temat makijażu

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:28:58

Cytat
elvircia
Cytat
16kaja16
Cytat
elvircia
Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..
na kosmetologii nie uczy się malowania i klejenia paznokci. Chyba , że nie odróżniasz co to studia kosmetologiczne a kurs kosmetyczki.
<Się składa że kuzynka jest na kosmetologii i miała lekcje dotyczące makijażu, gdzie malowały się dziewczyny wzajemnie i miały wszystko wyjaśniane, nawet musiała zakupić rofesjonalne pędzle do tych lekcji>
A kobieta która malowała mnie w Douglasie była po kursie i po kosmetoligii i pracowała w salonie kosmetycznym 12 lat gdzie wykonywala tylko i wyłcznie makijaże, więc kurde miała chyba doświadczenie, co nie?? I widocznie robiła to dobrze skoro nie zwolnili jej po miesiącu
Się co niektóre dziewczyny czepiacie takich pierduł że.....
tak, pędzle muszą kupić profesjonalne bo uczą się nakładać odpowiednio kosmetyki, przy tym uczą się ich oddziaływania na skrórę itp ale nie sztuki makijażu, W tych pędzlach głównie chodzi o pędzle do nakładania masek odżywczych itp.
Nie napisałaś wcześniej, że kobieta była po kursie i pracowała sobie w salonie tylko, że skończyła kosmetologię.
Powtórzę się ale fajnie używać odpowiednich pojęć bo niektórym mieszasz tym w głowie.

Ps. na kosemtologii godzin makijażu jets tyle, że na palcach jednej ręki idzie policzyć.
Cytat
agnieszka-n91
Oj to szkoda...:( aczkolwiek nie tylko w Poznaniu makijaże są wykonywane:) osobiście na Twoim miejscu szukałabym wykształconej wizażystki:) Będziesz pzynajmniej pewniejsza co do tego jak Cię pomaluje:) Pozdrawiam
Sama studiuję kosmetologię i nie mówcie, że prędzej nauczę się robić krem niż to jak nakładać kreskę na powiece. Na 3 roku mamy specjalny przedmiot- Wizaż. I tak jak ktoś tu powiedział - lądujemy na pracowni i mamy do dyspozycji masę cieni, podkładów, pudrów i wszystkiego co potrzebne do wykonania makijażu. Robimy makijaże, uczymy się ich, a potem są one jednym z wielu zagadnień na egzamin końcowy.
tak ale robienia naprawdę super porządnego makijażu w rok się nie nauczysz a z tego co wiem to nie ma z wizażu egzaminu praktycznego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:34 przez jagababa123.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:34:52

Cytat
karolka666
nie polecalabym,dziewczyny pracujace tak sa po szkolach srednich w ogole nie majace stycznosci z kosmetyka,jakas tragedia.Udaj sie do kosmetyczki dobrze Ci radze
moje znajome tam pracuja wiec wiem:/

heh a myślisz że kosmetyczki są po jakiej szkole? też średniej większość:P tu nie liczy się szkoła w makijażu bo po studiach dziewczyny nie potrafią zrobić nawet makijażu...liczy się talent i skończone kursy z makijażu....

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:37:01

Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Cytat
16kaja16
Cytat
elvircia
Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..
na kosmetologii nie uczy się malowania i klejenia paznokci. Chyba , że nie odróżniasz co to studia kosmetologiczne a kurs kosmetyczki.
<Się składa że kuzynka jest na kosmetologii i miała lekcje dotyczące makijażu, gdzie malowały się dziewczyny wzajemnie i miały wszystko wyjaśniane, nawet musiała zakupić rofesjonalne pędzle do tych lekcji>
A kobieta która malowała mnie w Douglasie była po kursie i po kosmetoligii i pracowała w salonie kosmetycznym 12 lat gdzie wykonywala tylko i wyłcznie makijaże, więc kurde miała chyba doświadczenie, co nie?? I widocznie robiła to dobrze skoro nie zwolnili jej po miesiącu
Się co niektóre dziewczyny czepiacie takich pierduł że.....
tak, pędzle muszą kupić profesjonalne bo uczą się nakładać odpowiednio kosmetyki, przy tym uczą się ich oddziaływania na skrórę itp ale nie sztuki makijażu, W tych pędzlach głównie chodzi o pędzle do nakładania masek odżywczych itp.
Nie napisałaś wcześniej, że kobieta była po kursie i pracowała sobie w salonie tylko, że skończyła kosmetologię.
Powtórzę się ale fajnie używać odpowiednich pojęć bo niektórym mieszasz tym w głowie.

Ps. na kosemtologii godzin makijażu jets tyle, że na palcach jednej ręki idzie policzyć.
Ja pierdziele! Miałam opisać cały życiorys tej kobiety??
Normalnie nie można nic napisać na tym forum bo każdy się czepia najmniejszych szczegłów ;-/

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:38:55

Elvircia szkoda nerwów.

Nie wyzyte to tu się muszą popisywać ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:57 przez Joaannaa.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:39:54

Cytat
elvircia
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Cytat
16kaja16
Cytat
elvircia
Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..
na kosmetologii nie uczy się malowania i klejenia paznokci. Chyba , że nie odróżniasz co to studia kosmetologiczne a kurs kosmetyczki.
<Się składa że kuzynka jest na kosmetologii i miała lekcje dotyczące makijażu, gdzie malowały się dziewczyny wzajemnie i miały wszystko wyjaśniane, nawet musiała zakupić rofesjonalne pędzle do tych lekcji>
A kobieta która malowała mnie w Douglasie była po kursie i po kosmetoligii i pracowała w salonie kosmetycznym 12 lat gdzie wykonywala tylko i wyłcznie makijaże, więc kurde miała chyba doświadczenie, co nie?? I widocznie robiła to dobrze skoro nie zwolnili jej po miesiącu
Się co niektóre dziewczyny czepiacie takich pierduł że.....
tak, pędzle muszą kupić profesjonalne bo uczą się nakładać odpowiednio kosmetyki, przy tym uczą się ich oddziaływania na skrórę itp ale nie sztuki makijażu, W tych pędzlach głównie chodzi o pędzle do nakładania masek odżywczych itp.
Nie napisałaś wcześniej, że kobieta była po kursie i pracowała sobie w salonie tylko, że skończyła kosmetologię.
Powtórzę się ale fajnie używać odpowiednich pojęć bo niektórym mieszasz tym w głowie.

Ps. na kosemtologii godzin makijażu jets tyle, że na palcach jednej ręki idzie policzyć.
Ja pierdziele! Miałam opisać cały życiorys tej kobiety??
Normalnie nie można nic napisać na tym forum bo każdy się czepia najmniejszych szczegłów ;-/
wystarczyło, że babaka była naprawdę świetna a z tego co się dowiedziałam to 12 lat pracowała jako kosmetyczka w salonie.
Tyle, że nie w każdym douglasie jest taka osoba...
Cytat
Joaannaa
Elvircia szkoda nerwów.

Nie wyrzyte to tu się muszą popisywać ;-)
nie jestem niewyzyta tylko od małego odczuwam usilną potrzebę uświadamiania ludzi, że to co im się wydaje wcale takie nie jest.
Nie wiem w jakim stopniu jesteś podatna na sugestie ale latałabyś później po douglasie i szukała Pani kosmetolog, żeby Cię dobrze pomalowała a kosmetyczka z prawdziwego zdarzenia siedziałaby w kącie ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:46 przez jagababa123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Airbrush Makeup niesamowite