Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

39 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:03:10

Cytat
pecha
ja bardzo często tak robię :) - kosmetyki i tak kupuję więc dlaczego mają mnie nie pomalować :) - umawiam się wcześniej telefonicznie. Zawsze byłam zadowolona z efektu, makijaż był trwały. Jeśli chcesz mogę wrzucić kilka zdjęć z ich makijażem :)

Prosze o zdjecia ;-)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:03:48

Wszystko ok tylko czy wiesz , że ta kobieta która akurat wtedy będzie Cie malować jest kompetentna i zrobi to dobrze? pasowałoby iść wcześniej na jakiś próbny makijaż przecież w każdym douglasie są różne kobiety jedne znają się mniej inne wiecej więc co Ci z opinii kobiet które były w douglasie w innych miastach. Był kiedyś chyba podobny wątek i jakaś dziewczyna się wypowiadała , że po tym makijażu wyglądała okropnie.

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:04:22

JA ROBIŁAM W DOUGLASIE MAKIJAŻ NA STUDNIÓWKĘ. byłam bardzo bardzo zadowolona:) makijaż byl przepiekny, robiony najlepszymi kosmetykami, podklad chanel, róż dior itp.... wybrałam oczywiscie opcje ze kupuje za ta kwote kosmetykiczyli makijaż mialam jakby za darmo:D oczywiscie makijaż robila mi stylista, wczesniej robiłam u zwyklych kosmetyczek ,, na miescie; i nawet nie ma co porowbywac :) POLECAM DOUGLAS

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:05:47

Cytat
slodka_istotka91
ja tam mialam robiony makijaz przy okazji przyklejania kepek... tez na wesele... i bylam zachwycona makijaz swietny idealnie dobrany nie za mocny nie za delikatny trzymal sie wesele i poprawiny.... bylam bardzo zadowolona i napewno jeszcze nie raz skorzystam pozdrawiam :***

Mam pytanie tez odnosnie drugiego dnia.... Mi włosy bardzo szybko sie przetłuszczaja. Jeśłi piszesz ze makijaż trzyma sie dwa dni to jak myć włosy jak z fryzura na drugi dzien ?? ;-)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:08:33

Cytat
16kaja16
Wszystko ok tylko czy wiesz , że ta kobieta która akurat wtedy będzie Cie malować jest kompetentna i zrobi to dobrze? pasowałoby iść wcześniej na jakiś próbny makijaż przecież w każdym douglasie są różne kobiety jedne znają się mniej inne wiecej więc co Ci z opinii kobiet które były w douglasie w innych miastach. Był kiedyś chyba podobny wątek i jakaś dziewczyna się wypowiadała , że po tym makijażu wyglądała okropnie.


dziewczyna Ci dobrze radzi

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:09:20

Cytat
elvircia
Bazy nie kupowałam bo jestem wierna innej firmie i o wieeeele tańszej ;-) A efekty są bardzo podobne

Czego używasz ? ;-)
Cytat
ziarnaCzasu
Jak pracowałam w Inglocie to aby tam dostać się do pracy musiałam mieć OPANOWANY idealnie makijaż
dodam, że jestem po kosmetologii która mało mi dała musiałam dodatkowo robić kursy żeby bardziej ogarniac temat

słyszałam również, że w Douglasie chyba? można makijaż zrobić za freee ;]


aha.... to mnie teraz zmartwiłaś tymi kursami. Ja również wybieram sie na kosmatologie. Myślałąm że, na studiach opanuje dobrze wszystkie te umiejątnosci. Ile mneij wiecej wydałąś kaski na te kursy ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:11 przez Joaannaa.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:10:46

Cytat
pauluuusia
przecież to nie żaden stylista, miałam iść do pracy do douglasa i jednym z obowiązków było wykonywanie makijażu... a ja żadnych umiejętności nie mam, dlatego zrezygnowałam, nie chciałam nikogo krzywdzić, lepiej idź do kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia
kolejna dobra rada

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:10:47

jeśli chodzi o przetłuszczanie się szybko włosów to polecam suchy szampon a tutaj masz kilka zdjęć gdzie makijaż robiły mi dziewczyny z douglasa

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:11:58

Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:12:51

Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa

Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:14 przez elvircia.

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:13:24

około tysiąca
kocham to co robię i chciałam to robić dobrze, więc musiałam w to inwestować

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:13:42

Cytat
Joaannaa
Cytat
elvircia
Bazy nie kupowałam bo jestem wierna innej firmie i o wieeeele tańszej ;-) A efekty są bardzo podobne

Czego używasz ? ;-)
Cytat
ziarnaCzasu
Jak pracowałam w Inglocie to aby tam dostać się do pracy musiałam mieć OPANOWANY idealnie makijaż
dodam, że jestem po kosmetologii która mało mi dała musiałam dodatkowo robić kursy żeby bardziej ogarniac temat

słyszałam również, że w Douglasie chyba? można makijaż zrobić za freee ;]


aha.... to mnie teraz zmartwiłaś tymi kursami. Ja również wybieram sie na kosmatologie. Myślałąm że, na studiach opanuje dobrze wszystkie te umiejątnosci. Ile mneij wiecej wydałąś kaski na te kursy ???

idziesz na kosmetologię i nie wiesz co to jest? przecież kosmetologia to nie kurs kosmetyczki.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:14:04

Cytat
pecha
jeśli chodzi o przetłuszczanie się szybko włosów to polecam suchy szampon a tutaj masz kilka zdjęć gdzie makijaż robiły mi dziewczyny z douglasa

Dziękuje, podoba mi się makijaż :)

Mam 20 lat i najbardzije boje sie że przed weselem wyskoczy mi na twarzy czerwony nie przyjaciel a chce wyglądać przynajmiej dobrze ;P
Elvircia dziękuej ;)
Cytat
ziarnaCzasu
około tysiąca
kocham to co robię i chciałam to robić dobrze, więc musiałam w to inwestować

To nawet spoko.. sądziłąm ze więcej ;-) Dzięki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:15 przez Joaannaa.

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:16:32

Cytat
Joaannaa
Cytat
pecha
jeśli chodzi o przetłuszczanie się szybko włosów to polecam suchy szampon a tutaj masz kilka zdjęć gdzie makijaż robiły mi dziewczyny z douglasa

Dziękuje, podoba mi się makijaż :)

Mam 20 lat i najbardzije boje sie że przed weselem wyskoczy mi na twarzy czerwony nie przyjaciel a chce wyglądać przynajmiej dobrze ;P
Elvircia dziękuej ;)
moja twarz raczej też nie jest doskonała ale podkład Estee Lauder Double Wear - wszystko zakryje :)

MAKIJAŻ - Douglas

06 wrz 2011 - 12:16:57

Cytat
elvircia
Joaannaa ja używam bazy silikonowej z DAXa
Cytat
jagababa123
Cytat
elvircia
Tak, ja miałam robiony makijaż, i trzymał się długo bo mają świetną bazę pod podkład!
Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Mam zdjęcia ale na laptopie brata który wyjechał na tydzień :-/
KAROLINKA666 - mnie akurat malowała kopieta po 40 która skończyła kosmetologię <wiem bo wypytywałam bo ciekawska jestem>
Tak wiec.....
a co ma kosmetologia do umiejętności robienia makijażu?
Może to że kobieta ma doświadczenie i zrobiłam mi profesjonalny makijaż??
Taka szkoła jednak czegoś uczy i jak się pracuje jako kosmetyczka kilka lat to umie się to robić dobrze..
Logiczne..

na kosmetologii nie uczy się malowania i klejenia paznokci. Chyba , że nie odróżniasz co to studia kosmetologiczne a kurs kosmetyczki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 12:17 przez 16kaja16.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Airbrush Makeup niesamowite