Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak widzę może być dla Ciebie troszkę za późno :) ale jak ktoś jeszcze szuka to z doświadczenia polece Genesis w tym nowym bloku Kapelanka 6a. na poczatku chodzilam tam na bieznie-jak była moda na vacu ;) myslalam o permanentnym brwi i namówiły mnie dziewczyny, na całe szczescie bo pewnie do dzisiaj bym sie zastanawiala hehe już dawno mi się zagoiły i wygladam super. meczylam sie z henna a tu spokój na lata hehe świetna sprawa

w Krakowie polecam p.Kamilke Chrobak ze studia Genesis. Najpierw przyjechalam do niej na usta-nic nie bolało! i od razu zdecydowałam się na powieke gorna i dolna. super mi sie wszystko zagoilo w 2 dni, ksztalt, kolor taki jak chcialam. p.Kamilka jest przemila, pelna profeska, jestem strasznie zadowolona, obiecalam ze bede ja polecac:)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Ja jestem posiadaczką makijażu permanentnego ust, jeżeli chcecie sobie taki zrobić, polecam Panią Aleksandrę Górecką z Koszalina. Usta zostały "zrobione" metodą 3D. Teraz są one bardziej wyraziste, optycznie większe, ale jednocześnie nadal są naturalne. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona:) Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Ja swój makijaż permanentny zawdzięczam Pani Aleksandrze Góreckiej. Jest on bardzo delikatny, naturalny, ani trochę nie przesadzony. Bardzo mi się podoba i myślę,że teraz moje spojrzenie jest znacznie wyraźniejsze:)

Mialam roione powieki u Patrycji Deviron. Swietna sprawa. Oczy sa podkreslone, wyraziste. Polecam

Moja znajoma ma i teraz bardzo żałuje bo zaczęły jej włoski wypadać

Moja znajoma ma i bardzo odradza

Każda kosmetyczka wykonująca tym bardziej makijaż permanentny powinna dbać o czystość swojego gabinetu. Dzięki temu nie będzie zarazków i klient czuje się bezpiecznie . Takie rzeczy do sprzątania oraz dezynfekcji znajdziecie tu https://medim24.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oczki :)