Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny w połowie wrzesnia ide na *skazanie* :) tzn na zrobienie makijazu parmanent.oczu...jeszcze nie zaczełam jakos bardzo panikować ale :P...czy ktoras z Was miała juz taki makijaz zrobiony (badz planuje) i mogłaby pokazac sie na zdjeciu (ewent.jesli nie tu to wyslac mi foto na @)...strasznie jestem ciekawa efektu *po* i czy: bardzo bolało, czy trzeba czyms smarowac oczy przed tym zabiegiem czy tez moze usta (zeby nie było opryszczki)?

Udało mi sie kupic kupon ze spora promocja ale jak narazie mam mieszane uczucia...

Jestem z Krakowa (gdyby ktoras poinform.mnie gdzie robiła ten makijaz)

Dzieki z góry

Anka:)

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:11 przez moderator.

moja koleżanka robiła sobie kreski na powiekach.. oj wyglądała jakby płakała tydzień, musiała czyms to chyba smarować żeby nawilżyć, i nie mogla się malować. nie pomyślała wcześniej żeby zrobić sobie henne na brwii i rzęsy żeby jakoś wyglądać i niestety była lekko niewyraźna bez makijażu:)

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

osobiście nie mam i nigdy nawet z dopłatą nie dałabym się tak oszpecić, pooglądaj zdjęcia lasek na wiocha.pl tam co druga takowy posiada:D

o rety...ths zaraz tam zajrze normalnie:P

ale juz za pozno...kupon mam, termin zalatwiony a Wy mnie tu straszycie:P

moja mam ma ;) kreski na powiekach na dole i górze - mówi że bolało. bo to takie uczucie jakbys robiła sobie tatuaz (nie wiem czy masz) a powieki w dodatku są bardzo delikatnym miejscem.

usta tez ma zrobione. przez tydzien smarowała jakims kremem bo schodził kolor i opuchlizna.

ogolnie; efekt super ale dla kobiet ktore juz nie chca kombinowac z makijazem i przede wszystkim starszych (mlodosc to naturalnosc) ;)

kreski sobie zrobiła delikatne, na gorze troszkę mocniejsze,grubsze i dłuzsze. na ustach sliczny malinkowy kolor :)
wszystko wybierasz pod siebie :) zadna wiocha.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:08 przez mirata57.

uważam, że dobre salony nie rozdają bonów ani kuponów rabatowych.. zanim bym się zdecydowała zdecydowanie najpierw dowiedziałabym się dokłądnie an czym to polega i jaką ocenę ma salon
poza tym często tylko tuszuję oczy więc nie zrobiłabym sobie pernamentnego w życiu, jak widzę niektóre klienkti które przychodzą do mnie to aż strach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:09 przez aneek89.

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

jesli to grupon to powodzenia :d

Ja robiłam już dwa razy kreski na górnej powiece. U mnie trzyma się krótko, po 3 latach musiałam poprawiać ale ja wale taete na twarz dzień w dzień i często chodzę na solarium więc wiesz...
Robi się to w znieczuleniu, do oczu dostajesz krople żeby bicie igły nie było takodczuwalne a powieki co pare minut sa smaowane maścia znieczulającą więc ból....raczej znikomy. Nie ma się czego bać. Po pierwszym razie dwa dni można smarować Bephantenem albo Alantanem żeby szybciej się goiło, u mnie stupy zeszły po 5 dniach jakoś no i po 3 tygodniach na korekte:) Pokażę zdjęcia jak zrobię to co planuję-tuszem do tatuażu czyli trwałym takie mocne kreski :)
Dodam ze osobiście posiadam sporą kolekcję tatuaży i to w dość bolesnych miejscach-żadne porównanie, igła do dziar jest grubsza i wchodzi głębiej pod skórę no i tatuażu nie robi sie przy znieczuleniu/....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:12 przez HeXeN.

PERMANENTNY... tak sie mowi:):)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Cytat
aniaaa0901
osobiście nie mam i nigdy nawet z dopłatą nie dałabym się tak oszpecić, pooglądaj zdjęcia lasek na wiocha.pl tam co druga takowy posiada:D
Jak ktoś nie umie dobrze wykonywać swojej pracy albo dziewczyny chcą mieć mocny makijaż to takie efekty wychodzą
Dla niektórych takie "oszpecenie się" jest prawie że jedynym sposobem na to, zeby jakoś wyglądać, gdy ktoś nie ma np. brwi po chemioterapii albo ma ich bardzo mało



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:30 przez kotek6.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Nie pomogę ale Ciekawe to jest. Nie trzeba mazać np tak jak ja; dzień w dzień kresek na powiece ; pp. Ale nie zrobiłabym sobie ;p

u tych kobiet wygląda to strasznie :D ale jak kobieta się zna to i ładnie zrobi...



Cytat
xfunkygirlx
u tych kobiet wygląda to strasznie :D ale jak kobieta się zna to i ładnie zrobi...

Ta pani ma chyba tylko na dolnej powiece i to mega grubą. Zazwyczaj robi się cienkie przy lini rzęs żeby podkreślić oko i troszkę wydłużyc i zrobione dobrze wygląda fajnie

Ja mam i jestem zadowolona tylko dla mnie są zbyt cienkie..ale taki makijaż+przedłużone rzęsy i nie muszę się codzin malować :)

Cytat
aniaaa0901
osobiście nie mam i nigdy nawet z dopłatą nie dałabym się tak oszpecić, pooglądaj zdjęcia lasek na wiocha.pl tam co druga takowy posiada:D
jak im partacze robili to nie dziwota! znam kilka osob z takim makijazem i bardzo fajnie wygladaja!

Ok dziekuje za wszystkie informacje, rady:)

tatuaze mam i to dwa (na lewym ramieniu i nad pupa:P) ten drugi myslalam ze nie przezyje tak bolalo a jak laska robila na ramieniu to az przyjemnie i usnelo mi sie nawet na fotelu:)

TAk kupiłam groupon, zreszta od roku korzystam z tej stronki bo moim zdaniem mozna tam trafic na fajne okazje-juz bylam u fryzjera, naprawialam auto wiec jak cos POLECAM!!! :)

Gruopon wykupilam w Dermedik - Instytut Medycyny Estetycznej w Krakowie, opinie czytalam oczywiscie nawet pytalam pare osob ktore chodza tam na inne zabiegi-wszystko wyszlo na PLUS:)

NIgdy jeszcze nie zakupilam zadnego *kuponu* bez sprawdzenia danej firmy, gabinetu czy np.mechanika...

Zaraz bede pisac do nich o zmiane terminu, chcialabym wczesniej niz 14.09 poniewaz 8.10 mam wesele przyjaciolki i robie za swiadka aaaaa i nie chce wygladac jak potwor:D no i mam nadzieje ze ktos z jakiegos (oczywiscie nie zbyt powaznego powodu) zrezygnuje ze swojego terminu i mnie tam przygarna:P heh

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z brwiami..-foto .