Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:09:58

hej dziewczyny mam kilka pytan do posiadaczek zageszczonych przedluzonych rzes... waszym zdaniem sa fajnie ? hot? jak jest z ich pielegnacja .
podobaja mi sie od bardzo dawna lubie dluugie rzesy i bardzo wytuszowane co zabiera duzo czasu dodatkowo moje oczy strasznie lzawia przez co jestem rozmazana wiecznie po uszy doslownie co nie wyglada fajnie... zmienialam tusze bylam pare razy u okulisty ale powiedzieli ze jest ok taki juz moj urok.. wiec takie rzesy byly by dobrym rozwiazaniem ... jednak mama ciagle mnie od tego odwodzi ze szkoda kasy itd.... u mnie 120zl to kosztuje umowilam sie juz na piatek rano ale mam ciagle watpilwosci... prosze o wasze opinie jak to sie sprawdza w praktyce wklejajcie tez fotki :)

zweryfikowana
Posty: 842
Ostrzeżenia: 1/5

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:11:33

nie mam pojecia ale chetnie poczytam ;d

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:12:24

podbijam,też chętnie się dowiem

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:12:30

ja miałam i polecam - metodą 1 do 1 - nie musiałam malowac a co do pielegnacji to w sumie oprócz zmieny płynu do demakijażu nie pielegnowałąm ich jakoś specjalnie

Zależy także jakie rzęsy - sądząc po cenie nie są to jakieś rewelacyjne , u mnie sporo więcej kosztuje ok 500 zł więc duża różnica - ale są to za to dobrej jakości rzęsy ,

Dodam jeszcze, że można też być uczulonym na klej - znam takie przypadki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 22:15 przez ewelinka1804.

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:14:40

120zł i na jak długo to starcza?:) trzeba je 'zmieniac' co pare miesiecy czy jak? Bo pewnie wypadaja..

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:15:26

oo a jaki plyn jest najlepszy? wiem ze mozna je spokojnie nosic bez malowania i sa fajne ale czasem tez fajnie je pomalowac :) slyszalam ze zwykle chusteczki takiee dla niemowlat sa dobre do demakijazu ale boje sie ze jak bede zmywac to mi powypadaja wszytskie :P wlasnie chce zrobic metoda 1;1

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:15:34

moja koleżanka miała właśnie 1:1, na początku wszystko ładnie pięknie a później zaczęły wypadać jej naturalne;]

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:16:15

http ://forum.szafa.pl/3/1058652/zageszczanie-rzes-metoda-rzesa-do-rzesy.html

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:16:52

Cytat
bjedroona
120zł i na jak długo to starcza?:) trzeba je 'zmieniac' co pare miesiecy czy jak? Bo pewnie wypadaja..[/quote

wypadają razem z naszymi rzęsami - na pare miesiecy raczej nie starcza - ja miałam koło 2,5-3 tygodni - potem sie chodzi na wypełnianie

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:17:04

ja bym sie nie spodziewala cudow za takie male pieniadze. mialam wlasnie tak tanio robione, kazda byla tej samej dlugosci, cakiem to fajnie wygladalo dopoki nie zaczely wypadac. ok 3-4 tyg sie trzyma. potem zrobilam drozej trzymalo sie lepiej i tez lepiej wygladalo
plyn micelarny jest ok :) a i nie maluj rzes przed, bo ci powypadaja potem te przyklejone szybciej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 22:18 przez Jools.

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:17:28

Moja ciocia sobie zrobiła i powiedziała, że ostatni raz, bo już na drugi dzień jej wypadały, a miały trzymać 2 tyg :)

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:18:12

Cytat
slodka_istotka91
oo a jaki plyn jest najlepszy? wiem ze mozna je spokojnie nosic bez malowania i sa fajne ale czasem tez fajnie je pomalowac :) slyszalam ze zwykle chusteczki takiee dla niemowlat sa dobre do demakijazu ale boje sie ze jak bede zmywac to mi powypadaja wszytskie :P wlasnie chce zrobic metoda 1;1

jesli dobrze pamietam to plyn taki nie powinien zawierac tluszczu - ale nie jestem pewna

w kazdym badz razie jest takie dobry z Zaji za ok 5 zł

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:18:55

no bo wlansie tak one odpadaja nie same a z naturalna rzesa trzymaja sie ok misiac potem trzeba uzupelnic albo poprostu poczekac na swoje juz cale ... u mnie sa wszedzie takie ceny 500zl jakis kosmos najdrozsze widzialam za 200zl teraz jest dodatkowo promocja wiec taka cena ale jest tego na kazdym rogu wiec drozsze nie beda bo sie nie oplaca.. a ta kosmetyczke polecalo wiele osob wiec o to sie nie boje ...
o to dzieki za rade... 2 tygodnie? to strasznie krotko dwa tygodnie sie utrzymuja takie zwykle z drogeri i klejem wlasnie takim lepszym bo juz mialam kepki robione... dziewczyny tak tanio jest u mnie w kazdym salonie dodatkowo jest jakas promocja.. salon zreszta polecany wiec nie o to sie martwie chodzi bardziej o efekt bo slyszlam tez jak kolezanka robila ze miala z nimi rano wiecej roboty niz z naturalnymi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 22:22 przez slodka_istotka91.

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:20:28

nie mam pojęcia :(

rzęsy H&N??

23 sie 2011 - 22:20:41

Poszukaj sobie na grouponie albo na innym portalu z zakupami grupowymi kupony. Dzięki nim możesz sobie te rzęsy zrobić nawet 50 % taniej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż permanentny oczu:) Prosze o rady/opinie itp.