Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

29 lut 2012 - 11:42:03

do gocha_kas
witam, czy moglabym prosić o namiary do tej dziewczyny, która kupuje w Euforii?
dzięki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 11:43 przez arya77.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

19 lip 2012 - 10:00:26

Witam juz od dawna zajmuje sie stylizacja rzęs, posiadam stosowne certyfikaty uprawniajace do wykonywania takich zabiegów, oczywiscie długośc i grubośc rzęsy dobieram indywidualnie do klientki, bo rzęsy maja jej dodac uroku a nie oszpecic co niestety sie zdarza.Jesli bedziecie drogie Panie miały pytania badz chciały wykonac taki zabieg zapraszam tel. 668 607 200;Lublin

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

19 lip 2012 - 10:13:11

Ja za tydzień idę do salonu w Katowicach za 99 zł, na pierwszy rzut oka tanio, zobaczymy co wyjdzie. Warto też popatrzec czy są jakies oferty na grouponie albo gruperze

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

19 lip 2012 - 10:18:03

Ale drogo jest u Was. U mnie fakt na początku czyli jakieś 3 lata temu kosztowały 200-250zł a teraz u nas jest tyle kosmetyczek że już pierwszy raz jest za 50zł

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

27 lip 2012 - 17:37:54

zapraszam na priv.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

27 lip 2012 - 17:48:05

przedłuzanie rzęs nie ejst juz taka drogą sprawą bo coraz więcej salonów i osób oferuje ten zabieg. Możesz sledzić groupona bądz citeam tam często pojawiają się promocje, sama własnie przedłużając rzęsy z takiej promocji skorzystałam. Efekt super przez pierwsze 4 dni póki rzęsy trzymają się na swoim miejscu z każdym kolejnym dniem przekręcaja się i wbijają w oczka;/ nieprzyjemnie wygląda i nieprzyjemne uczucie.No ale najwazniejsze, po zdjęciu zostajesz... z hmmm kępka własnych rzęs.... dosłownie prawie goła powieka, rzęsy są tak osłabione ciężarem, że wypadają po jednym przetarciu ręką...;/ i na odpowiedż na kolejne pytania: tak przedłuzałam rzęsy w renomowanym salonie, u znającej się na rzeczy kosmetyczce więc to nie kwestia tego,że niedbale zabieg został wykonany.. to sa po prostu skutki;)nie polecam ale wiadomo każdy woli się sam przekonać;)
kosmetyczki**** miało być;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-27 17:53 przez theeyesofangel.

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 2/5

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

21 sie 2012 - 17:15:42

Sama jestem zainteresowana. Znalazłam na grouponie za 69zł ale to w Salonie Expert'a, a naczytałam się negatywnych opini na ich temat.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

21 sie 2012 - 17:20:42

hej dziewczyny
jestem z Lublina i od jakiegos czasu zajmuje sie przedluzaniem rzes metoda 1:1 posiadam certyfikat potwierdzajacy moje kwalifikacje w tej dziedzinie
pracuje na produktach firmy secret lashes (jedna z najlepszych firm jesli chodzi o przedluzanie rzes)
jesli ktoras z was jest zainteresowana piszcie na priv ;)

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

28 sie 2012 - 15:14:33

theeyesofangel nie wiem gdzie robiłaś rzęski ale musieli Ci na prawdę je delikatnie mówiąc sknocić bo:
Po pierwsze profesjonalna kosmetyczka daje swoim klientkom specjalne szczoteczki do czesania żęs aby nie było tego typu sytuacji " super przez pierwsze 4 dni póki rzęsy trzymają się na swoim miejscu z każdym kolejnym dniem przekręcaja się i wbijają w oczka;/ nieprzyjemnie "

Oczywiste jest, że takie rzęski trzeba czesać, bo są one znacznie dłuższe niż nasze naturalne i nie ma siły aby chociażby po jednej nocce się nie powykręcały
Po drugie prawidołowo zdjęte rzęski (mam na myśli technikę jak i preparat) niegdy nie powodują tego, że swoje naturalne rzęski zaczynają wypadać albo jest ich mniej niż przed zabiegiem, prawidłowo dobrana długość albo i grubość to inna sprawa ale nie miałam sama osobiście przypadku aby klientka po zjęciu rzęs narzekała na wypadanie naturalnych lub że jest ich mniej niż przedtem ( zawsze robię zdjęcia przed i po zabiegu )

Także pozdrawiam i powiem szczerze, że na grouponach często są dziewczyny które się uczą, a nie mają już wprawę conajmniej rok :)

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

01 wrz 2012 - 18:28:35

Hej dziewczyny znacie kogoś w Lublinie kto robi rzęsy ? Wiem jest bardzo dużo dziewczyn które się tym zajmują ale nie chciałabym źle trafić ;/ najlepiej jakbyście kogoś poleciły ;/ nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko powinno wyglądać a nie chcę się władować w butelkę

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

28 wrz 2012 - 12:36:37

ilakasprzak :)
Ja zajmuję się przedłużaniem i zageszczaniem rzęs w Lublinie i okolicach
:) Jeśli dalej jesteś zainteresowana zapraszam na bloga tam są zdjęcia z moich dokonań i wtedy sama ocenisz czy chcesz się ze mną skontaktować :)

wwww.twojastylistkarzes-lublin.blogspot.com

Pozdrawiam

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

28 wrz 2012 - 14:04:14

ja płace w lublinie 60zł ;)

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

20 lut 2013 - 11:46:47

Hej dziewczyny, widziałam ostatnio reklamę przedłużania za 99zł w salonie w Olimpie Silktouch się nazywa, ktoś korzystał z ich usług??
chyba się do nich wybiorę i chciałam zasięgnać rady czy warto.

za pomoc będę wdzięczna.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

09 kwi 2013 - 20:02:29

Cześć dziewczyny :) Jeśli, któraś z Was jest zainteresowana przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs to zapraszam do mnie. Mam już 1,5-roczne doświadczenie i wiele zadowolonych stałych klientek. Zabieg wykonuje w Lublinie, ul. Narutowicza także samo centrum i dobry dojazd nawet z okolic Lublina, jak również w Janowie Lubelskim. Studiuję na UM w Lublinie kosmetologię, także robię to co bardzo lubię :) Wykonuję również regulację brwi i hennę (brązowa lub grafitowa). Cena za rzęsy od podstaw 90zł + szczoteczka i instrukcja, uzupełnianie do 4 tygodni 40zł, regulacja + henna 10zł.
KONTAKT : 535 856 563
Obejrzyjcie moje prace i zapraszam na facebooka :)
http://tablica.pl/oferta/profesjonalny-zabieg-przedluzania-i-zageszczania-rzes-stylizacja-brwi-ID1Kz9n.html#a27d43c99a;r:8;s:125

https://www.facebook.com/pages/Profesjonalne-przed%C5%82u%C5%BCanie-rz%C4%99s-11-i-paznokci-metod%C4%85-%C5%BCelow%C4%85/260533904061821?ref=hl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 12:44 przez Madziufa.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

27 lis 2013 - 18:23:03

Ja mogę polecić ten nr 795 661 060. Profesjonalne założenie rzęs, czyste sterylne warunki, super efekt i bardzo dobra cena. Sama korzystam z usług tej dziewczyny i nigdy nie miałam żadnych "ale" :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BIAŁE WOKÓŁ UST JAK PORADZIC SOBIE Z TYM??