Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 sie 2011 - 14:52:47

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
prezesu
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Patoszki
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Przedłużanie rzęs? Pierwsze słyszę.
mamy XXI wiek. hehee
A co to ma do rzeczy? Z tego co wiem jest jedynie zagęszczanie i trwała ondulacja [podkręcanie], a nie przedłużanie.
wiesz, tak potocznie piszemy;) chodzi o zagęszczenie, ale te doklejone są przy okazji trochę dłuższe;) więc bez spięć
Nikt tu się nie spina, tylko hmm.. można uznać, że wprowadzacie niektórych w błąd. ;]

no w sumie masz rację, temat jasny dla wtajemniczonych:P

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 sie 2011 - 14:55:48

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Patoszki
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Przedłużanie rzęs? Pierwsze słyszę.
mamy XXI wiek. hehee
A co to ma do rzeczy? Z tego co wiem jest jedynie zagęszczanie i trwała ondulacja [podkręcanie], a nie przedłużanie.


teraz to prawie wszystko mozna przedłuzyc i zagescic

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 sie 2011 - 14:58:41

Szczerze powiedziawszy taki zabieg średnio się opłaca u kosmetyczki w normalnym salonie kosmetycznym.. lepiej poszukać kogoś po kosmetologii lub kursie, kto zrobi to [dobrze] w domu i za połowę ceny ;) w googlach pewnie można będzie wyszukać takie osoby.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 sie 2011 - 15:14:33

ja 1 września będę po kursie przedłużania i zagęszczania rzęs metodą quick look ( w 30 minut) także jeśli któraś jest chętna to piszcie. Studiuję w Poznaniu :)

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 sie 2011 - 15:52:40

poznań troche daleko, ale jeśli jest jakaś dziewczynka z lbn która to robi to jestem zainteresowana i prosiłabym o info na priv :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-18 17:57 przez elkamosio.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 paź 2011 - 22:30:55

Witam, chciałam odkopać temat. Sama przedłużam sobie i innym rzęsy. Przetestowałam już 5 firm. Chciałam wam zwrócić uwagę dziewczynki, żebyście zdecydowały się na taki zabieg po tzw."poleceniu". To jest naprawdę ważne. Chodzi o to, żeby było dużo rzęs, żeby nie były zbyt grube i maksymalnie podkręcone i żeby ich nosicielka wyglądała pięknie i była zadowolona:) a co do jakości rzęs powinny być nie za miękkie, żeby się nie odkształcały i nie za twarde, żeby nie dokuczały.Ostatnio Lublin opanowała firma Secret Lashes, która udaje, że ma jedwabne rzęsy, a tak naprawdę są sztywne i kleje też mają słabe. W razie jakichkolwiek pytań służę radą. Zapraszam do oglądania galerii chociaż przyznaję, że jest ona trochę już nie aktualna.Ciągle udoskonalam tę technikę. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.
Pozdrawiam,

MOBILNY GABINET KOSMETYCZNY Ledysia /Facebook -galeria
Założenie rzęs 1:1 (czarne, kolorowe, brokatowe, Svarowski) 170zł
Uzupełnienie (po 4 tygodniach) 100zł

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 paź 2011 - 22:32:52

ja przedłuzam rzesy ale w poznaniu / luboniu , kurcze ceny są różne dziewczyny robią po domach od 80/100 zł w górę , a w salonach ceny rozwijają się nawet do 300/400 ... niestety ,

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 paź 2011 - 22:33:15

HEJ LASECZKI JUTRO JEST SZAFOWE SPOTKANIE O 20STEJ PRZY BRAMIE KRAKOWSKIEJ:)
A PÓŹNIEJ KTO MA OCHOTĘ IDZIEMY TO FASHION:d

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 3/5

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 paź 2011 - 22:39:34

Ja też bym chciała ale słyszałam, że później te "swoje" rzęsy "łysieją" :))))

pomożecie?? to ważne, http://forum.szafa.pl/38/4709689/4709689/nowy-dwor-mazowiecki-jest-ktos.html#msg-4709689

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 paź 2011 - 22:44:44

Cytat
carolineschmidt
HEJ LASECZKI JUTRO JEST SZAFOWE SPOTKANIE O 20STEJ PRZY BRAMIE KRAKOWSKIEJ:)
A PÓŹNIEJ KTO MA OCHOTĘ IDZIEMY TO FASHION:d

A KTO BEDZIE ;>
Moze i ja sie skuszę :P jak by było kilka osób :P

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 paź 2011 - 22:49:18

rzęs nie przedłużę, ale zajmuję się dekoracjami, florystyką i rękodziełem. Przyszłe panny młode z Lublina i okolic zapraszam do siebie na priv:)

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

04 lis 2011 - 19:17:29

Dziewczyny!! jeżeli chodzi o rzesy metoda 1:1 to polecam salon fryzjersko kosmetyczny na ul.wallenrodana 13 w lublinie obecnie jest extra cena 75zl.Nareszcie profesjonalnie i tanio i to w salonie .

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

27 lis 2011 - 14:08:22

Ja polecam gabinet Euforia w Lublinie przy ul.Braci Wieniawskich. Chodzę tam od ponad dwóch lat i jestem wierną i zadowoloną klientką.Rzęski są naprawdę super, za uzupełnienie płacę 100zł a chodzę mniej więcej co cztery tygodnie. W Lublinie najlepsze miejsce,próbowałam też w innych gabinetach, ale nie było takiego efektu.Gorąco polecam

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

23 sty 2012 - 09:41:17

euforia to faktycznie super. Byłam tak 2x, na uzupełnieniu. Moja mama chodzi tam raz w miesiącu. Ja nie zawsze mam kasę, żeby zapłacić 100zł. Znalazłam dziewczynę, która kupuje kleje i rzęsy w euforii i płacę u niej 50 zł.Zadowolona jestem bardzo. Dojeżdżam do niej do domu. Jak ktoś chce dam namiar.
Jestem tu nowa, ale będę zaglądać

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

23 sty 2012 - 09:48:51

szukajcie na gruponach, czasem mozna trafic, moja siostra z gruponu przedluzala i zagęszczala, zaplacila chyba 60 albo 80 zł i efekt super:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pedzle do makijażu doradzcie