Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

09 kwi 2014 - 20:46:16

Podbijam ;) przedświątecznie

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

14 kwi 2014 - 17:18:35

wlasnie tez chcialabym zrobic sobie takie "cuś" ale slyszalam ze STRASZNIE osłabia to naturalne rzęsy . Czy ktoś kto sobie robi rzęsy moglby sie wypowiedziec?

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

04 lis 2015 - 09:31:50

Witam. Zdecydowałam się na zabieg przedłużania rzęs przed swoim ślubem. Mam krótkie rzęsy i żaden tusz im nie poradzi. Taka prawda. Wykonałam przedłużanie rzęs w salonie Silk Touch w Lublinie www.lublin.silktouch.p. Zastosowano metodę rzęsa do rzęsy. Efekt jest bardzo naturalny i bardzo mi się podoba. Prawda jest taka, że o takie rzędy też trzeba dbać, aby one ładnie wyglądały. No i oczywiście trzeba uzupełniać wypadające rzęsy co ok 3-4 tygodnie. Nie wiem, czy stosowanie tej metody stale przez dłuższy okres może szkodzić rzęsom. Wydaje mi się, że dobrze wykonany zabieg nie. Nasze naturalne rzęsy też wypadają i rosną nowe.

Witam Was. Polecam Salon Silk Touch w Lublinie. Efekt zabiegu jest bardzo fajny. Oczy wyglądają pięknie i nie są wcale przerysowane, czego obawiałam się najbardziej. Długość rzęs dobiera się przecież indywidualnie. Wykonałam sobie przedłużenie rzęs na swój ślub. Niektóre rzęsy mogą się trzymać i 2 miesiące, ale aby zachować idealny wygląd rzęs potrzebna jest korekta co 3-4 tygodnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-01 13:32 przez monikakow79.

Przedłużanie rzęs Lublin, gdzie??

20 mar 2018 - 10:16:24

Polecam Joannę, ma mały salonik który się nazywa "NA RZĘSACH" na Sławinku. Bardzo dobrze wykonuje przedłużanie i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Róż potrzebny od zaraz