Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

37 minut temu

zabawki dla chłopców

58 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 21:38:49

Cześć dziewczyny!
Jakie polecacie pędzle do makijażu? Planuję kupić od razu całą paletę żeby mieć z głowy kompletowanie. Zastanawiam się na Inglotem albo pędzlami z Sephory. Przejrzałam fora internetowe i polecają MAC i TBS. I tu jest problem bo na All podobno jest masa podróbek, a u mnie w okolicy nie ma gdzie zakupić w 100% oryginalnych. Podobno Kozłowski jest ok.
Proszę o pomoc.

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 21:41:30

ja kupilam Mery Macom i to jest porazka. A pozniej zamowilam sobie pedzle z Sigmy. Są swietne! Mysle ze najlepsze :)

link do strony sigmy: Sigma brushes



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 21:43 przez miss_teen.

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 21:49:51

ja polecam pędzie firmy MAESTRO i Inglot :)

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 21:55:59

Ja też polecam pędzle firmy inglot,posiadam co prawda dwa ale jestem z nich zadowolona.

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 21:58:32

widziałam na all świetne pędzle kryolan,kurcze ale strasznie droogie :(

zweryfikowana
Posty: 405
Ostrzeżenia: 3/5

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 22:02:02

Tez mialam ten problem Inglot czy Sephora.
Caly zestaw pedzli z Inglot kosztuje ok 370zl chyba 32sztuki (wlosie naturalne badz sztuczne).
za podobna cene kupilam osobno pedzle z Sephory,wydaja mi sie lepsze,mam je juz kilka miesiecy i musze stwierdzic ,iz sa super,szczegolnie ten duzy do pudru.Jesli masz jakies pytania pisz na prv:)

Nie kupuj na Allegro!! Tam sa podroby,szczegolnie MAC.
Jesli Cie stac na MAC mozesz na stronie internetowej badz w Krakowie w galerii Krakowskiej kupic oryginalne pedzelki.

Dodaje zdjecia pedzelkow (ten do podkladu niestety brudny :)

Na zywo wygladaja troszke inaczej niz tu na zdjeciach:)



Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 22:05:05

Ja polecam pędzle MAESTRO - jakość porównywalna do MAC. Obejrzyj recenzje na YT - ułatwi Ci to wybór :)

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 22:15:32

Ja polecam Maestro, Inglot, Hakuro i Sephora, ale nie polecam kupowania całych zestawów, bo z kompletami jest tak, że zawsze pośród nich trafią się buble. Do podkładu zachwycającym pędzlem jest H51 (osławiony w necie i rzeczywiście wymiata) do konturowania polecam Maestro, do oczu Inglot, a do pudru Sephora. Każda z tych firm ma swych zbiorach perełki.

zweryfikowana
Posty: 1.169
Ostrzeżenia: 1/5

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 22:17:51

z oriflame...Giordani Gold:) swietny:))

ps.pomóż http://forum.szafa.pl/42/3491186/brak-apetytu-do-jedzenia.html

zweryfikowana
Posty: 198
Ostrzeżenia: 1/5

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 22:19:28

ja mam z Sephory i Inglota. moge polecic oby dwa. ale chyba bardziej Inglot ;)

Pedzle do makijażu

05 maj 2011 - 22:21:38

ja mam na sprzedaż pędzle z Gosha jak chcesz to zrobie na jutro zdjęcia wszystkich i podam jakie ceny.Mam na szafie na sprzedaż też etui Gosha na pedzle i jesli chcesz to moge troche zejsc z ceny:)Jak cos to pisz na prv

Pedzle do makijażu

10 maj 2011 - 14:00:54

Ja polecam Maestro. Nie sa drogie, a sa bardzo dobre. Hakuro tez sa ok.
Jak cos to zzapraszam na bloga w ktorym sa opisane pedzle. http://makeup-szalona-recenzentka.blogspot.com/

Pedzle do makijażu

10 maj 2011 - 14:04:09

Maestro, nie kupuj na allegro z Mac tylko na truskawce shttp://pl.strawberrynet.com/main.aspx?trackid=1014100248&gclid=COHp0PGr3agCFcOHDgodEiO-6A.
na pewno kupisz oryginalne.

Pedzle do makijażu

10 maj 2011 - 14:04:50

Bobbi Brown ;)

Pedzle do makijażu

11 maj 2011 - 19:51:42

Cytat
pachnejakmentosy
Cześć dziewczyny!
Jakie polecacie pędzle do makijażu? Planuję kupić od razu całą paletę żeby mieć z głowy kompletowanie. Zastanawiam się na Inglotem albo pędzlami z Sephory. Przejrzałam fora internetowe i polecają MAC i TBS. I tu jest problem bo na All podobno jest masa podróbek, a u mnie w okolicy nie ma gdzie zakupić w 100% oryginalnych. Podobno Kozłowski jest ok.
Proszę o pomoc.

faktycznie na allegro MAC to same podrobki prawie. przynajmniej na pewno te komplety co kosztują mniej niz 200zł ; )

ja polece pedzly z firmy ELF oraz z Inglota - dosyć tanie a bardzo fajne :) osobiscie uzywam z ELF : do podkladu, do korektora i do bronzera a z inglot do eyelinera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ach ten makijaż..