Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

02 maj 2014 - 23:15:13

Puder dpo utrwalnie i w kestremalnych sytuacjach lakier do włosów :)

Makijaż - jak go dobrze zrobić

04 maj 2014 - 16:55:06

naloz puder, a potem podklad, potem tylko troszke pudru do utrwalenia i bedzie sie lepiej podklad trzymal

Makijaż - jak go dobrze zrobić

08 maj 2014 - 13:21:14

słyszalam od znajomych ze popryskanie twarzy lakierem do włosow utrwała makijaz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-08 13:22 przez laylax3.

Makijaż - jak go dobrze zrobić

13 maj 2014 - 11:44:55

Powinnaś ograniczyć ilośc nakładanego kosmetyku. Przed nałożeniem podkładu zastosuj bazę (osobiście polecam baze firmy Catrice koszt ok 20zł)natomiast żeby był ładny efekt wykończenia kup sobie puder transparentny taki biały on fajnie matowi skórę i utrwala. Ja osobiscie uzywam tylko bazy nakładam korektor pod oczy i gotowe :D

Makijaż - jak go dobrze zrobić

19 maj 2014 - 21:56:58

jeśli nie chcesz na podkład nakładać kolorowych pudrów to kup sobie puder transparentny - cudo sama używam- utrzymuje makijaż przez cały dzień i nic Ci nie spływa

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

28 maj 2014 - 22:33:56

Jak chce, zeby makijaz utrzymał mi sie cala noc, ide do kosmetyczki. Juz dwa razy przed weselem bylam w Black Pearl w Krakowie i musza uzywac tam dobrych kosmetykow, makijaz wyszedl super i do rana sie utrzymal :)

Makijaż - jak go dobrze zrobić

05 lis 2014 - 08:55:28

Cytat
milussiaa
dokladnie tak bez odrobiny pudru nie bedzie dobrego makijazu......

No niestety, trochę pudru musi być, aby utrwalić makijaż :)

Makijaż - jak go dobrze zrobić

11 sty 2015 - 21:00:37









Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-11 21:02 przez Karollina19.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

17 sty 2015 - 16:35:34

Przydatne to.




_______________
http://www.conrad.pl

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

21 mar 2015 - 21:05:15

Ja akurat jestem zdania, że transparentny puder to niezbędny element makijażu,zwłaszcza przy tłustej cerze ale jeśli już wyjątkowo nie chcesz go używać to może bibułki matujące? Co jakiś czas przykładać bibułkę do twarzy żeby się nie świeciła i wtedy podkład nie będzie aż tak spływał.
Zależy też czy podkład którego używasz jest matujący, jeśli nie to nawet wysoka cena nie sprawi że będzie dobrze trzymał się na skórze, musi być dobrany do rodzaju cery. Możesz też zamiast bazy używać kremu matującego lub wygładzającego. Popróbuj, pokombinuj... w ostateczności zawsze możesz użyć pudru ;)

Makijaż - jak go dobrze zrobić

07 maj 2015 - 21:18:57

Mogę Ci polecić Estee lauder double wear . Stosuje go juz bardzo długo i jest rewelacyjny. Trzyma się na twarzy bez żadnych poprawek około 14 godzin.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

11 maj 2015 - 14:58:08

Mi się najlepiej przyswoiło kwestie makijażu po skończeniu kursu w http://artystyczna-alternatywa.pl/. Dużo się tam nauczyłam i poszło fajnie :) Teraz zdecydowanie wiem więcej o tej sztuce :D

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

20 lip 2015 - 11:07:28

a ja od zawsze będę polecać podkład estee lauder dw... jestem w nim zakochana :) idealny jak dla mnie - skóra mieszana :( ... matuje i utrzymuje się cały dzień bez poprawek.. wystarczy przelecieć jeszcze twarz pudrem sypkim na kryolan i efekt matowy na cały dzień:)

Cytat
sos66
Mi się najlepiej przyswoiło kwestie makijażu po skończeniu kursu w http://artystyczna-alternatywa.pl/. Dużo się tam nauczyłam i poszło fajnie :) Teraz zdecydowanie wiem więcej o tej sztuce :D

haha nie ma to jak założenie konta tylko po to aby zrobić reklamę..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-20 14:52 przez zoska987.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Makijaż - jak go dobrze zrobić

31 lip 2015 - 20:26:47

Ostatnio pojawił się w FM GROUP utrwalacz w sprayu do makijażu i jest tu u mnie do kupienia, w tej chwili jego cena jest promocyjna, w związku z tym dałam cenę kosztów przesyłki niższą.
Zapraszam do swojej szafy. Jest wiele promocji perfum i nie tylko.

Makijaż - jak go dobrze zrobić

05 paź 2015 - 18:31:54

Dobry podkład i puder to podstawa. Ja nawet nie stosuję bazy bo mi się roluje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny pomóżcie makijaz oczu