Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sztuczne rzesy

15 cze 2012 - 22:27:02

moja koleżanka ma metodą 1:1. Ładnie to wygląda, ale przez 3 dni. Potem co jakiś czas po 1 rzęsie się odwijają, wykręcają brzydko, po kolejnym czasie odpadają, jak nierównomiernie, to już w ogóle beznadzieja. Poza tym, jak juz wszytskie wypadną, zostaną 3 na krzyż naturalne, które przez 1 msc trzeba odżywić, a wygląda się wtedy koszmarnie, wiec nie wiem czy jest sens brac sztuczne, placic, a potem chodzic w okularach bo wyglada sie brzydko.

Sztuczne rzesy

22 cze 2012 - 19:01:21

Hej ;) Dziewczyny ja w Szczecinie robię rzęsy metodą 1:1 i mogę Was zapewnić, że ten sposób nie niszczy Waszych rzęs jeżeli nie ściagacie ich np po 2 dniach. Twoje rzęsy są całkowicie bezpieczne! Efekt utrzymuje się około miesiąca, ponieważ mniej więcej po takim okresie czasu wypada Twoja własna rzęsa a wraz z nią ta, którą się dokleja, więc nie ma mowy aby poniszczyć Wasze rzęski ;p Jakby ktos mial pytania to piszcie jest opcja aby Wam wysłac Wam więcej zdj zrobionych przeze mnie rzesek;)



Sztuczne rzesy

22 cze 2012 - 19:07:18

jestem kosmetyczka i zakladam rzesy metoda 1:1 i blink express czyli rzesy w 40 min Jest to metoda polegajaca na doklejeniu jednej syntetycznej rzesy do naturalnej Zabieg 1:1 trwa ok 2,5 do 3 godzin a efekt jest do 4 tygodni Rzesy blink express zaklada sie w mniej niz godzine a efekt utrzymuje sie do 2 tygodni
Tak to prawda ze ciagle zakladanie rzes oslabia naturalne identycznie jak przedluzanie paznokci niszczy plytke naturalna tak bez przerwy zakladane rzesy zniszcza naturalne
Do makijazu codzinnego mozna dokleic kepki sztucznych rzes w kacikach ale rzesy na pasku daja zbyt teatralny efekt na codzien
raczej polecam robic rzesy uzupelnic jakies 2 lub 3 razy i zrobic przerwe aby rzesy mogly sie zregenerowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 19:08 przez homopogaevkilo.

Sztuczne rzesy

22 cze 2012 - 19:10:38

Nigdy nie miałam robionych metodą 1:1, ale może kiedyś w przyszłości się skusze. Puki co doklejam codziennie :)

Sztuczne rzesy

22 cze 2012 - 19:43:29

Masz ładne oczy! Wiesz ze jesli przykleisz to będziesz wyglądała pieknie,lecz czy nie za pięknie?
Co twój partner powie na zmianę tupu wieczorna muza i poranna muza -bez sztucznych rzęs???
Kiedyś dawno temu był taki specjany puszek który nakładało się na mokre zatuszowane rzęsy by je przedlużyć.Oczywiście przedłużałam je do granic wytrzymalości.Do momentu aż zaczęlam się czuć jak oszustka.Zastanawialam się czy nie lapię faceta na spojrzenie które nie jest moje.Po prostu wiedziałam że tak nie wyglądam !

Sztuczne rzesy

22 cze 2012 - 19:59:41

A to już kwestia indywidualna ;) Są osoby które nie robią bo będą czuć się "sztucznie" ale coraz więcej jest osób które chcą skrócić czas szykowania się do pracy itd. są wyglądać pięknie, niekiedy uwodzić wzrokiem ;) I w końcu jest juz LATO wyjdźmy na plażę, i nie martwmy sie że tusz się rozmaże bądź skruszy !!:P

Sztuczne rzesy

01 paź 2012 - 22:14:18

wooow, ślicznie Ci te rzęski zrobili!!!:)
Ja długo byłam przeciwna, póki moja kumpela sobie nie zrobiła - wyglądają podobnie do Twoich, bardzo naturalnie ,a jednocześnie kusząco :)

A miałyście do czynienia może z jedwabnymi takimi do własnoręcznego stosowania? Zastanawiam się nad tymi i nie wiem czy sobie w ogole poradze z apliakcja :D

Sztuczne rzesy

01 paź 2012 - 22:21:24

miałam metodą 1:1. zrobiłam specjalnie na wakacje.
trzymały się miesiąc.. ale gdy zdjęłam ostatki byłam przerażona długością swoich własnych rzęs tak jak i wszystkie moje koleżanki. zaznaczę, że każda miała robione w innym salonie.
wygląda to cudownie, owszem. nie trzeba malować. generalnie super sprawa. ale więcej tego nie zrobię.
po 3 tygodniach odrosły moje. są teraz długie, ładne, gęste.. wcierałam olejek rycynowy. więc wolę się pomęczyć z tuszem niż doklejać sztuczne po raz kolejny. :))
a od takich "jednorazówek" rzęsy się nie psują. chyba,że doklejasz codziennie. ;) Ale od czasu do czasu można.

Sztuczne rzesy

01 paź 2012 - 22:25:08

Koleżanka ma te doklejane (kuone w sklepie)i super to wygląda . Wystarczy odpowiednie dobrać i jest na prawdę fajny efekt ;) a te takie na jakiś czas co się robi też efekt jest genialny . Ale to prawda nasze naturalne rzęsy ''trochę łysieją'' ale to też nie każde. Jedna ma mocniejsze i bardziej zdrowsze a jedna słabsze. ;)

Sztuczne rzesy

01 paź 2012 - 22:32:14

osobiście nie lubię jak mi ktoś grzebie w oku, sam zabieg jest nie przyjemny. Efekt 1:1 do 4tyg a potem albo chcesz je nadal nosic wiec uupelniasz, albo czekasz jak całkiem wypadną, Takie całe na pasku jes meeeeega ciężko nakleić, chciałam zrobić make-up w stylu japan, ale nie radzę sobie z nimi (mam rzęsy dobrej jakości nie z kiosku). Kępek nigdy nie miałam, w gazetach czytałam że dają naturalny efekt, lecz wszystko zależy od wykonania.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Sztuczne rzesy

12 wrz 2013 - 23:06:04

Czy słyszałyscie moze o liftingu rzes ?
To jest podobno rewelacyjna metoda i na pewno efekt jest świetny i zostaje na rzesach do czasu az sie nie wymienią.

Sztuczne rzesy

12 wrz 2013 - 23:14:36

Miałam metodą 1:1. efekt swietny. ale później jak wypadną wszystkie to musisz miesąc czekać aż odrosną Twoje... ratowałam sie L'bioticą i pomogło bo mam teraz lepsze niż wcześniej ;p

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Sztuczne rzesy

12 wrz 2013 - 23:14:45

ja miałam 1:1 przez 2 miesiące i nie wyglądałam sztucznie, jak na co dzień robiłam mocny makijaż a po zrobieniu przestałam całkiem się malować tylko no niestety mocno się osłabiły i teraz robię sobie przerwę

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Sztuczne rzesy

19 lut 2014 - 10:07:59

Myślę, że jeżeli nie są przesadzone i kupione w profesjonalnym sklepie, to mogą wyglądać bajecznie. Warto przejrzeć tę ofertę: http://www.neicha.pl/
Zobaczcie przykładowe makijaże jakie można wykonać z użyciem ich rzęs.

Sztuczne rzesy

19 lut 2014 - 10:23:55

jeśli się zastanawiacie nad kupnem kępek albo pasków to postawcie na rzęski z ardell( do wyboru różne długości i gęstości).mają rzęski z naturalnego włosia i koszt ich też bardzo śmieszny bo to ok 12 zł na all. do tego klej duo clear (jest biały ale po wyschnięciu robi się przeźroczysty) i nie ma nic lepszego:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 10:26 przez beata0904.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bluzka jaskółki?