Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Dobry psycholog

19 minut temu

Druk ścienny

26 minut temu

Nowy samochód

46 minut temu

Montaż Klimatyzacji

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:04:30

a czy po takim zabiegu rzęsy nie wyglądają sztucznie? nie trzeba się już po tym martwić o malowanie tuszem?;)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:04:40

Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac

ale robisz sobie sama metodą 1:1??.To jest chyba niewykonalne;)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:04:41

Cytat
DeMonisia
Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac
wow! a gdzie kupujesz rzęsy?
w internecie ,nie mogę napisać dokładnie gdzie:)bo zaraz moderatorzy ......:) ale się domyślasz pewnie:)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:07:52

Cytat
justys126
Cytat
DeMonisia
Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac
wow! a gdzie kupujesz rzęsy?
w internecie ,nie mogę napisać dokładnie gdzie:)bo zaraz moderatorzy ......:) ale się domyślasz pewnie:)
hehe, ok, tak myślałam, dzięki :) super masz te rzęsy :)
ja robiłam sobie w salonie za 100zł - przecena jakoś z 250, bo miałam kupon grouponu. Najgorsze było, jak rzęsy zaczęły odrastać i wypadać z naturalnymi, ale mimo wszystko byłam zadowolona - zero tuszu, a efekt spektakularny każdego poranka, bez wysiłku

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:09:39

U mnie to wygląda tak ze 250 a uzupełnianie 100-150. to tak dla porównania ;) chciała bym kiedyś spróbować ale mnie nie stać.

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:11:13

a czy ten efekt jest długotrwały czy trzeba co jakiś czas uzupełniać?

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:11:26

Cytat
DeMonisia
Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac
wow! a gdzie kupujesz rzęsy?

Też bym chciała wiedzieć gdzie kupujesz rzęsy i jaki to klej ;))

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:13:06

Ja idę w srode pierwszy raz na przedłuzanie, place 200 zł ,dziewczyna robi je w domu ale ma kursy , wczesniej tez pracowala w salonie. Robiła je mojej kolezance i bardzo mi sie spodobaly . A do dziewczyn,ktore juz mialy przedłuzane, doradzcie jaka najlepiej sobie dlugosc wziac ? bo chce zeby byly w miare dlugie ale z drugiej strony nie wygladaly smiesznie

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:14:15

ja przedłuzyłam u Izy na Bemowie (Warszawa) rzesy mam juz 3 tydzien i praktycznie nie wypadly!

oto link do ogloszenia gdzie widac moje rzesy :)

http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-pielegnacja-uroda-Profesjonalne-przedluzanie-i-zageszczanie-rzes-W0QQAdIdZ275057939

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:16:27

oczywiscie ze trzeba rzeski uzupelniac, przeciez rzesy wypadaja :P uzupelnianie co 2 /3 tyg :) a efekt jest super :D

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:17:37

efekt fajny- FAKT najgorzej jak zaczynają wypadać ja zostałam łysa a przed założeniem miałam swoje dlugie piekne teraz żałuje:(
dałam 400zł
ale widze że juz robią za 250zł

pozdrawiam i radze sie zastanowic 2 razy:):)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:39:42

Cytat
kazior06
efekt fajny- FAKT najgorzej jak zaczynają wypadać ja zostałam łysa a przed założeniem miałam swoje dlugie piekne teraz żałuje:(
dałam 400zł
ale widze że juz robią za 250zł

pozdrawiam i radze sie zastanowic 2 razy:):)
cos za cos:)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:43:40

Cytat
justys126
Cytat
kazior06
efekt fajny- FAKT najgorzej jak zaczynają wypadać ja zostałam łysa a przed założeniem miałam swoje dlugie piekne teraz żałuje:(
dałam 400zł
ale widze że juz robią za 250zł

pozdrawiam i radze sie zastanowic 2 razy:):)
cos za cos:)


Pewnie :) rzeski przeciez odrosna warto sie skusic:P

przedłużanie rzęs

03 cze 2011 - 23:37:20

Cześć dziewczyny :)

Ja przedłużam rzęsy metodą 1:1. Robie to solidnie tak że każda moja klientka jest zadowolona. Za zabieg biorę od 100zl do 250zł, bo nie chce z nikogo zdzierać, a mi młodej osobie to wystarcza. Nie liczę rzęs na sztuki tylko zakładam tak żeby było ładnie :) i żeby każda dziewczyna była zadowolona. Rzęsy dobrze się trzymają, potem można przyjść na uzupełnienie. Wyglądają naturalnie i pięknie. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to zapraszam piszcie ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub gg 6486176 na pewno będziecie zadowolone :). Jakbyście chciały dowiedzieć się również więcej na ten temat to też piszcie chętnie odpowiem wam na wszelkie pytania i wyjaśnię wątpliwości.

przedłużanie rzęs

27 cze 2011 - 16:30:10

Najwięcej zależy od firmy i jakości rzęs. Są przecież grubsze, tańsze są zwykle nierówne i trzeba je mocniej tuszować. Są w pasku gotowe do nałożenia, ale te lubią się odklejać. Moim zdaniem najlepsze rzesy ma firma Bransus. Są jednakowe, cieniutkie jak naturalne. Niestety nie należą do najtańszych. Opakowanie z kępkami rzęs kosztuje od 28 do 36 zł, do tego klej za ok 30 zł i zmywacz też ok 30 zł. Tymi rzesami robią w dobrych i wcale nie tanich gabinetach kosmetycznych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki makijaż do zielonych oczu?