Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:04:30

a czy po takim zabiegu rzęsy nie wyglądają sztucznie? nie trzeba się już po tym martwić o malowanie tuszem?;)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:04:40

Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac

ale robisz sobie sama metodą 1:1??.To jest chyba niewykonalne;)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:04:41

Cytat
DeMonisia
Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac
wow! a gdzie kupujesz rzęsy?
w internecie ,nie mogę napisać dokładnie gdzie:)bo zaraz moderatorzy ......:) ale się domyślasz pewnie:)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:07:52

Cytat
justys126
Cytat
DeMonisia
Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac
wow! a gdzie kupujesz rzęsy?
w internecie ,nie mogę napisać dokładnie gdzie:)bo zaraz moderatorzy ......:) ale się domyślasz pewnie:)
hehe, ok, tak myślałam, dzięki :) super masz te rzęsy :)
ja robiłam sobie w salonie za 100zł - przecena jakoś z 250, bo miałam kupon grouponu. Najgorsze było, jak rzęsy zaczęły odrastać i wypadać z naturalnymi, ale mimo wszystko byłam zadowolona - zero tuszu, a efekt spektakularny każdego poranka, bez wysiłku

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:09:39

U mnie to wygląda tak ze 250 a uzupełnianie 100-150. to tak dla porównania ;) chciała bym kiedyś spróbować ale mnie nie stać.

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:11:13

a czy ten efekt jest długotrwały czy trzeba co jakiś czas uzupełniać?

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:11:26

Cytat
DeMonisia
Cytat
justys126
a ja robię sobie sama:) koszt miesięczny rzęs to około 20 zł:) a klej starcza na poł roku koszt 35 zł:)efekt jak widac
wow! a gdzie kupujesz rzęsy?

Też bym chciała wiedzieć gdzie kupujesz rzęsy i jaki to klej ;))

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:13:06

Ja idę w srode pierwszy raz na przedłuzanie, place 200 zł ,dziewczyna robi je w domu ale ma kursy , wczesniej tez pracowala w salonie. Robiła je mojej kolezance i bardzo mi sie spodobaly . A do dziewczyn,ktore juz mialy przedłuzane, doradzcie jaka najlepiej sobie dlugosc wziac ? bo chce zeby byly w miare dlugie ale z drugiej strony nie wygladaly smiesznie

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:14:15

ja przedłuzyłam u Izy na Bemowie (Warszawa) rzesy mam juz 3 tydzien i praktycznie nie wypadly!

oto link do ogloszenia gdzie widac moje rzesy :)

http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-pielegnacja-uroda-Profesjonalne-przedluzanie-i-zageszczanie-rzes-W0QQAdIdZ275057939

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:16:27

oczywiscie ze trzeba rzeski uzupelniac, przeciez rzesy wypadaja :P uzupelnianie co 2 /3 tyg :) a efekt jest super :D

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:17:37

efekt fajny- FAKT najgorzej jak zaczynają wypadać ja zostałam łysa a przed założeniem miałam swoje dlugie piekne teraz żałuje:(
dałam 400zł
ale widze że juz robią za 250zł

pozdrawiam i radze sie zastanowic 2 razy:):)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:39:42

Cytat
kazior06
efekt fajny- FAKT najgorzej jak zaczynają wypadać ja zostałam łysa a przed założeniem miałam swoje dlugie piekne teraz żałuje:(
dałam 400zł
ale widze że juz robią za 250zł

pozdrawiam i radze sie zastanowic 2 razy:):)
cos za cos:)

przedłużanie rzęs

22 kwi 2011 - 20:43:40

Cytat
justys126
Cytat
kazior06
efekt fajny- FAKT najgorzej jak zaczynają wypadać ja zostałam łysa a przed założeniem miałam swoje dlugie piekne teraz żałuje:(
dałam 400zł
ale widze że juz robią za 250zł

pozdrawiam i radze sie zastanowic 2 razy:):)
cos za cos:)


Pewnie :) rzeski przeciez odrosna warto sie skusic:P

przedłużanie rzęs

03 cze 2011 - 23:37:20

Cześć dziewczyny :)

Ja przedłużam rzęsy metodą 1:1. Robie to solidnie tak że każda moja klientka jest zadowolona. Za zabieg biorę od 100zl do 250zł, bo nie chce z nikogo zdzierać, a mi młodej osobie to wystarcza. Nie liczę rzęs na sztuki tylko zakładam tak żeby było ładnie :) i żeby każda dziewczyna była zadowolona. Rzęsy dobrze się trzymają, potem można przyjść na uzupełnienie. Wyglądają naturalnie i pięknie. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to zapraszam piszcie ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub gg 6486176 na pewno będziecie zadowolone :). Jakbyście chciały dowiedzieć się również więcej na ten temat to też piszcie chętnie odpowiem wam na wszelkie pytania i wyjaśnię wątpliwości.

przedłużanie rzęs

27 cze 2011 - 16:30:10

Najwięcej zależy od firmy i jakości rzęs. Są przecież grubsze, tańsze są zwykle nierówne i trzeba je mocniej tuszować. Są w pasku gotowe do nałożenia, ale te lubią się odklejać. Moim zdaniem najlepsze rzesy ma firma Bransus. Są jednakowe, cieniutkie jak naturalne. Niestety nie należą do najtańszych. Opakowanie z kępkami rzęs kosztuje od 28 do 36 zł, do tego klej za ok 30 zł i zmywacz też ok 30 zł. Tymi rzesami robią w dobrych i wcale nie tanich gabinetach kosmetycznych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki makijaż do zielonych oczu?