Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zamówić ?

02 kwi 2011 - 23:00:58

Chciałabym zamowic cos do pielegnacji twarzy ( cera tradzikowa, mieszana ze sklonnosciami do zaczerwienień, jasna, cienie pod oczami) myslalam o czyms do mycia i krem + dobry poklad (myslalam nad Revlonem no ale sama nie wiem ... moze ktoras wyslala by mi swoje zdjecie z tym podkladem, z cera jasna) i korektor pod oczy moze jakas baza. Kurcze dziewczyny wczoraj czytalam tyle opini o kosetyksch ze jestem w szoku zglupiec mozna a chyba bym sie poplaka jakbym znowu wydala xxx kasy a kosmetyki okazalaby sie badziewne hehe ;)
W sprawie mycia myslalam o firmie Clinique .
Wiem ze kazdy reaguje inaczej na dany produkt no ale moze uda mi sie i trafie na te idealne ;))

co zamówić ?

04 kwi 2011 - 08:43:29

clinique przechodza \takie testy zeby ANI JEDNA osoba nie dostala uczulenia. ja przykladowo mam alergie na 90% kosmetykow, a clinique jest super :) uzywam 1ki (cera sucha, bardzo sucha) i sobie chwalę :)
do twojej skory bedzie albo 2ka albo 3ka (zalezy czy bardziej w strone suchej czy bardziej w strone tlustej).

co do podkladu z revlona - jesli jestes alergiczką to odradzam, sam podklad jest naprawde fajny (tez mialam jasny 110ivory) ale cos mi nie pasowalo ze mnie skora swedzi po nalozeniu. poczatkowo olalam, a po paru dniach dorobilam sie ladnej wysypki ropnej. wiec nigdy wiecej ;P

jak nie potrzebujesz mocnego krycia i nie masz typowo tlustej cery to polecam podklad bourjois healthy mix odc. 51, bardzo jasny :) dodam foto mojej twarzy to zobaczysz, ze bladzienka ;p i ten jest super.
na zaczerwienienia - po prostu zielony korektor lub baza. chyba, ze to naczynka to wtedy lepiej zainwestowac juz moze troche w jakas serie do naczynkowej, ale z drugiej strony to sie bedzie pewnie klocilo z mieszaną i tradzikiem.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podklad pomocy