Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

19 cze 2019 - 11:52:02

ja ogólnie preferuje pomady :) dokup sobie do tego jakiś fajny, ścięty pędzelek do brwi, i samo pójdzie. Poza tym - praktyka. Każdy się musi nauczyć przecież :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

06 paź 2019 - 17:09:04

dla mnie cienie czy pudry do brwi wygladaja troche nienaturalnie i dają zbyt pudrowy matowy efekt. przerzucilam sie na maskary i moim obecnym hitem jest maskara z eveline brow and go. poki co uzywam jasniejszego kolorku, bo i tez w tej tonacji sa moje brewki :) a teraz jest w promocji w rossmanie, wiec mozna ją kupić za jakieś 8 zł. na pewno warto :)

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

21 sty 2020 - 13:29:51

kiedyś miałam dobry żel do brwi z kolorem, ale nie mogę już go znaleźć :( te na które się teraz napotykam są stanowczo za ciemne.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

10 lut 2020 - 13:12:29

Pierwsza wygodniejsza i szybsza opcja na co dzien to po prostu kupienie sobie kredki do brwi. Mam ich kilka i używam z rana przed wyjściem do pracy ( mój makijaż ogranicza się do nałożenia kremu koloryzującego, pudru plus wytuszowania sobie rzęs oraz podmalowania brwi).

Jeśli jednak chcecie pomalować brwi profesjonalnie, zrobic sobie prawdziwe insta brow, nie obędzie się bez profesjonalnego pędzla oraz pomady.
Polecam taki ze ściętą końcówką




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-11 14:41 przez Emilenda.

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

19 maj 2020 - 13:35:00

ścięty tak jak wyżej jest super do brwi :D lepiej by był cieńszy by móc też pojedyncze włoski malować. do samego malowania jako produktu to mam pomadę do brwi :D

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

31 mar 2022 - 17:57:56

to zależy na jakim efekcie ci zalezy, ja maluje cieniem i żelem bezbarwnym

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

13 kwi 2022 - 15:57:22

Pierwszym krokiem jest podkreślenie brwi kredką do brwi w jasnym odcieniu. Następnie należy wypełnić brwi ciemnym kolorem, takim jak brązowy lub czarny. Ostatnim krokiem jest nałożenie jaśniejszego odcienia kredki do brwi na ciemniejszy kolor i rozprowadzenie go za pomocą pędzla lub gąbki.


________
chlonne24.pl/pieluchomajtki-dla-doroslych to polski sklep internetowy oferujący szeroką gamę produktów dla wszystkich potrzeb. Oferujemy najpopularniejsze marki takie jak Tena, Abena, Molicare i inne.

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

20 paź 2022 - 21:14:19

ja kupilam sobie szablon taki gotowy ktory przykladam do swoich i maluje cieniem z wibo :D

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

22 paź 2022 - 21:08:33

cien z wibo? on jest w kredce?

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

24 paź 2022 - 23:44:58

nie on jest taki https://www.notino.pl/wibo/chosen-brow-sypki-cien-do-brwi/ bardzo wydajny i nie drogi

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

25 paź 2022 - 20:09:45

kurde nie umiem takich uzywac :P chociaz widzialam ostatnio szablony ktore sie przyklada i maluje po nich moze warto sprobowac :D

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

19 sty 2023 - 09:19:18

żeby obie wyszły mi symetrycznie, musiała bym mieć chyba dwie prawe ręce ;p

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?

27 sty 2023 - 08:07:49

ja maluje cieniem z golden rose i cieniutkim ściętym pędzelkiem, a na to daje bezbarwny żel. Czasem też przed pomalowaniem uzywam mydełka do brwi, wtedy już bez żelu oczywiście

Cytat
nadi1995
żeby obie wyszły mi symetrycznie, musiała bym mieć chyba dwie prawe ręce ;p

pamiętaj, że brwi mają być siostrami, a nie bliźniaczkami ahahaha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-27 08:08 przez Aarah.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Makijaż permanentny