Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 12:59:39

Dziewczyny chciałam zapytać jakiego podkładu używacie?
Ja mam cerę normalną, mieszaną, używam True Match L'Oréal Paris, jest fajny ale jakoś nie utrzymuje się długo:/
a marzę o nieskazitelnym makijażu:( pomożecie? :)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 13:11:32

Ja używam Stay Matte Mousse Fundation i powiem Ci, że dobrze się trzyma po nałożeniu gąbeczką, nawet nie widać, że ma się go na twarzy, a do tego matuje i jest całkiem niezły :) Co do wyprysków, to trzeba niestety użyć korektora. Ale jestem zadowolona ogółem.
Tylko cena nie jest adekwatna do całości- 18 ml kosztuje ok. 30 zł...

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 13:15:50

cera mieszana, revlon colorstay

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 13:18:13

cera mieszana LOREAL true match minerals-puder.
a podklad mam z inglota bardzo dobry ;)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:07:43

może ktoś jeszcze się wypowie?:)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:13:08

kazdy o takim marzy..., ja mam tłustą w sferze T a tak suchą... i jeszcze nie spotkalam się z takim co by mi dogodził... używam liren city matt i jest fajny ale trzeba się pudrować co jakiś czas... no ale cena jest dobra, bo dla mnie 60zł na podkład to już lekka przesada:)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:19:01

ja też mam problem z cerą mieszaną, używałam już wielu podkładów,ale póki co to żaden do końca nie spełnił moich oczekiwań. jednak na dzien dzisiejszy używam astor perfect stay 24 H (trzyma się naprawdę długo), no i ostatnio zakupiłam z szafa.pl podklad clinique ani-blemish (też jest całkiem dobry,ale cena sklepowa to 115 zł).

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:24:36

jeżeli chodzi Ci o nieskazitelny makijaż polecam Janssen Cosmeceutical, mogę z czystym sumieniem polecic ta firmę, fakt, nie jest tania, ale daje naprawdę super efekt. Osobiście bazuje na tych podkładach już kilka dobrych lat, wykonuje przeróżne makijaże różnym klientkom, i żadnej jeszcze nie zawiódł.(dla jasności, jestem wizażystką) Ma bardzo lekką konsystencje, ale rewelacyjnie pokrywa niedoskonałości, wypryski,zaskórniki, czy nawet blizny.
Jest też idealny dla dziewczyn, które mają ciemną karnację - występuje w b. ciemnym kolorze, fajnie dopasowuje sie do cery, jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej,m piszcie, chętnie odpowiem;)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:27:53

http://forum.szafa.pl/4/3135824/nasz-recenzje.html
tutaj masz watek z podkladami i recenzjami:)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:29:44

tylko jak narazie revlon colorstay:)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:30:15

estee lauder double wear
nie należy do najtańszych ale jak dla mnie idealny, nadaje się do każdego typu cery (ja mam mieszaną) ,nie powoduje efektu maski, bardzo trwały (do 12 godzin)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:31:33

tylko i wyłącznie REVLON, juz kolezanka napisala wyzej :) Tez dlugo szukalam odpowiedniego, a tego nie zamienie na zaden inny, trzyma sie caly dzien. W sklepie ok 70 zl, ja zamawiam na allegro za 30 zl :)

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:34:00

dziewczyny a ma ktoras na sprzedaz revlon?
chcialabym jakis jasny kolorek,ale nawet sie nie orientuje;/

bardzo ciemnieje po nalozeniu?

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:38:59

Ja polecam po raz kolejny na szafie - Revlon custom creation. Wcześniej używałam Loreal True Match, ale właśnie nie utrzymywał się długo i szybko zaczynałam się świecić, a Revlon bez poprawek trzyma się przez cały dzień. Ostatnio koleżanka nawet zapytała, jakiego podkładu używam, że się nie świecę, a ona co chwilę musi zapudrować świecący nosek :) Więc polecam, zamawiam na allegro i z przesyłką ok 36 zł, w drogeriach jest dużo droższy.

podkład jakiej firmy?

27 mar 2011 - 15:40:02

jak dobrac kolor?
mam nadzieje ze nie ma takiej konsystencji jak dermacol

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAK MALOWAĆ IDEALNE BRWI?