Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

37 minut temu

Biznes

40 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 16:37:58

hej dziewczyny:)
chciałabym sobie zrobić makijaz pernamentny brwi, macie moze jakies polecane salony we Wrocławiu?
a moze ma taki makijaż któraś z was? Prosze podzielcie sie ze mna informacjami bo bardzo poważnie zaczełam o tym myslec:)

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 21:42:22

Jest już wątek na ten temat i to nie jeden, gdzie dziewczyny się wypowiadały :)
Co do Wrocławia Robiłam w Wersalu u Pani Moniki
Czy polecam ? Szczerze mówiąc to nie wiem Nawet nie wiem czy wybiorę się do Niej na odnowienie brwi

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 21:47:36

Co to jest makijaż permanentny brwi?

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 21:48:20

tez sie zastanawiam...

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 22:02:24

no więc?

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 22:04:24

Cytat
Izus1234562
no więc?
A ciężko w google sprawdzić ? Tam wszystkiego się można dowiedzieć :)
Zarówno o samym makijażu jak i jego rodzajach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 22:05 przez kotek6.

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 22:07:15

Cytat
Izus1234562
no więc?
możesz sobie poszukać zawsze kiedy nikt nie odpowiada, a nie dopytywać się, to makijaż w formie jakby tatuażu....
ja słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii na ten temat, więc uważam, że młode dziewczyny nie powinny się takich zabiegów chwytać, bo i po co, w każdym bądź razie musi robić to wykwalifikowana osoba i z poleceń forumowych bałabym się jednak iść..........

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 22:09:16

Ale skoro Wy wiecie, to nie możecie odpowiedzieć, tylko zaraz głupi tekst sprawdź sobie sama? To sprawdź sobie też w google polecane salony i opinie innych, na pewno wyskoczą Ci fora, w których wałkowany był ten sam temat.
Moim zdaniem takie coś jest bez sensu, każdy przecież ma brwi, a wygląda to bardzo nienaturalnie, jak narysowane kredką. A jak są za jasne, to lepiej raz na dwa tyg. henną sobie zrobić niż takie coś. Domyślałam się, co to jest, tylko, że słyszałam o takim makijażu ust, a pierwsze słyszę, że takie coś się robi na brwi, zawsze myślałam, że tylko henną się to robi i teraz już wiem, co mają na czole niektóre kobiety, które chodzą z tymi kreskami... A poza tym to już jednak jest ingerencja w ciało, a jak jeszcze coś nie wyjdzie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 22:12 przez Izus1234562.

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 22:10:09

Cytat
Renny
Nie rob sobie tego!!! to głupota, a ludzie obierają to jako szczyt lenistwa a nie mody. Działam w świecie modelingu i uwierz mi śmieja sie z tego ludzie!
To wypowiada się ta "głupia" co go sobie zrobiła :) Miałam już dosyć swoich brwi, które od połowy łuku rosły pionowo
Na samą myśl, że miałabym pojść spać z jakimś facetem miałam nerwa Na wieczór brwi malowane kredką a rano gdzie one się podziały ? Nie ma
Dlatego też zdecydowałam się i jak narazie nie żałuje To zresztą kwestia indywidualna :) Sami decydujemy o tym jak chcemy wyglądać :)
Cytat
Izus1234562
Ale skoro Wy wiecie, to nie możecie odpowiedzieć, tylko zaraz głupi tekst sprawdź sobie sama? To sprawdź sobie też w google polecane salony i opinie innych, na pewno wyskoczą Ci fora, w których wałkowany był ten sam temat.
To samo można znaleźć w necie Nawet więcej Bo tu na szafie to ten temat jest słaby :)
Ja kilkanaście stron przeszukałam zanim się zdecydowałam na taki makijaż Również na wielu forach szukałam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 22:14 przez kotek6.

makijaż permanentny WROCŁAW

16 mar 2011 - 22:13:35

Ja 17 lat temu byłam poparzona na twarzy i prawej ręce.. Nie mam na szczęście blizn (poza jedną) ale niestety brwi mi się prawie całkiem wypaliły.. Po 16 latach czyli rok temu zdecydowałam się na permanentny brwi właśnie, i chwalę dzień w którym go zrobiłam...Mam zrobiony tak że nie widać że to tatuaż a nie prawdziwe brwi....

makijaż permanentny WROCŁAW

09 paź 2011 - 12:03:37

Dobrze permanentny brwi robią w salnie Denique w CH Magnolia. Raz robiłam i raz już odnawiałam i nie mam "siana" w brwiach;-p. No a sama decyzja o zrobieniu permanentnego lepiej zeby była przemyslana i wybór kosmetyczki/salonu tez

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny WROCŁAW

19 lis 2017 - 11:45:50

Naprawdę świetny makijaż permanentny we Wrocławiu wykonuje Pani Tatsiana. Gabinet brovi.club Jest nie tylko profesjonalistką, ale również perfekcjonistką. Jetem bardzo zadowolona. brwi permanentne wroclaw

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki makijaż.? ;)