Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:09:32

Dziewczyny czy znacie sprawdzone sposoby na optyczne powiekszenie ust,tak aby wyglądały w miare możliwości naturalnie :D na codzien nie maluje ust ani pomadkami ani błyszczykami ale jutro chciałabym wyglądać jakoś tak... inaczej:) co prawda nigdy nie zwracałam na to wiekszej uwagi ale jednak dziś stwierdziłam ze mam dosć wąskie usta;/ moze nie jest jakoś tragicznie ale chciałabym aby wyglądały na bardziej pełne takie hmmm zmysłowe:) jakie kolory szminek polecacie? co myślicie o takiej zgaszonej czerwieni bardzo delikatnej? Prosze o wasze opinie i rady:))

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:12:19

nie znam się za szczególnie, ale chyba powinnaś obwieść je konturówką jaśniejszą niż kolor błyszczyka, są także błyszczyki powiększające, które mrowią i od nich trochę usta powinny "spuchnąć" :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-30 20:14 przez kunszt.

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:14:14

hm, ja niestety nie znam sposobów na optyczne powiększenie ust;)
na szczęście mam fajne, duże usta:)

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:17:37

Pomaluj całą powierzchnię ust lśniącą pomadką, aby odbijały światło i wydawały się pełniejsze.

Na środku dolnej i górnej wargi umieść odrobinę jasnego, świetlistego... cienia do powiek. Sprawi to, że będą wydawały się bardziej wypukłe.


Teraz pomaluj całe usta jasnym, naturalnym błyszczykiem.


I wielki finał: podkreśl łuk Kupidyna (znajdujący się nad górną wargą) różowym cieniem do powiek, tuż nad linią czerwieni.

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:19:35

łał chyba sama sprobuje ;D

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:23:59

Czerwona pomadka raczej odpada.
Jasne,perlowe kolory optycznie powiekszaja usta.
Pomaluj je jakims rozem lub cielistym kolorkiem.nastepnie tylko na srodek warg nanies blyszczyk(bezbarwny najlepiej).Nie rozsmarowuj go na cale usta tylko na srodek gornej i dolnej wargi;)
mozesz tez lekko zarysowac kontury konturowka.Jesli chcesz powiekszyc lekko wyjedz za kontury swoich ust;) oczywiscie kolor konturowki nie moze znacznie odbiegac od odcienia szminki/blyszczyka

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:29:03

wow gdtbym miała jeszcze RÓŻOWĄ kredkę do powiek

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

30 gru 2010 - 20:37:16

dziekiiii laseczki:)) jutro lece kupic jakąś jasną szminke ,(bo błyszczyk juz mam bezbarwny) chyba skusze sie na jakis naturalny róz albo taką własnie cielistą:) uffff dobrze ze sie zapytałam o rady bo bym kupiła czerwoną i wygladałabym jak ... :D

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

22 sie 2013 - 19:23:41

więcej na ten temat można znaleźć http://modafon.pl/653-optyczne-powiekszenie-ust.html

Sposoby na optyczne powiekszenie ust

22 sie 2013 - 19:27:45

Ja swoje mam duuże, więc sposobów nie szukam, ale jest jedna zasada. Wszystko co ciemne - optycznie pomniejsza, a jasne - powiększa. Może obrysuj usta jasną konturówką i pomaluj jakąś jasną szminką, pomadką? :) A efekt ekstra - na sam środek warg użyj przezroczystego błyszczyka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAC - pomoc.