Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

L'Oreal Million Lashes opinie

20 sie 2010 - 13:57:35

Dziewczynki ma moze ktoras ten tusz? jaki on jest ? jesli macie zdjeciaa pomalowanych nim oczu to wklejajcie ;))
z gory dziekuje za pomoc :)



niezweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

L'Oreal Million Lashes opinie

21 sie 2010 - 22:08:45

podbijam

L'Oreal Million Lashes opinie

21 sie 2010 - 22:12:30

i ja jestem ciekawa :P

L'Oreal Million Lashes opinie

21 sie 2010 - 22:14:15

mam i jest swietny

L'Oreal Million Lashes opinie

21 sie 2010 - 22:16:41

ja sie chętnie wymieniam kosmetykami bo mam bardzo dużo nowych.

L'Oreal Million Lashes opinie

01 paź 2010 - 17:02:00

Cytat
lejla601
mam i jest swietny
testuję maskarę Million Lashes od prawie dwóch tygodni i przyznam, że mnie pozytywnie zaskoczyła ta silikonowa szczoteczka - dzięki niej tusz równomiernie pokrywa wszystkie rzęsy i ładnie je rozdziela. rzęsy są grubsze i wydaje się, jakby było ich więcej - fajny efekt. poza tym, pewnie też dzięki szczoteczce, można dokładnie umalować nawet najmniejsze rzęsy w kącikach oczu. jak dla mnie, bardzo fajny produkt, wart swojej ceny. pewnie kupię następny taki tusz, jak ten mi się skończy :)

L'Oreal Million Lashes opinie

05 paź 2010 - 12:21:37

Używam L'Oreal Million Lashes od prawie 3 tygodni i w zasadzie moje pierwsze wrażenie trwa nadal..może oprócz tego, ze nabrałam już wprawy z tą nietypową, silikonową szczoteczką. Jest dość szeroka, ale mam dość długie rzęsy,więc nie ma problemu.

Podsumowując :

-pierwsza warstwa nie pogrubia za bardzo rzęs, a kolejna nadal skleja je niestety , więc z drugiej warstwy rezygnuję. Jedna jest wystarczająca jak dla mnie.
-chociaż początkowo kruszył mi się(pewnie od nadmiaru) to teraz prawie cały dzień jest w porządku.
-tusz nie podrażnia oczu, czego obawiałam się ze względu na intensywny zapach.
-pomysłowo rozwiązany jest problem nadmiaru tuszu, który jest zbierany specjalnym dozownikiem, podczas wyjmowania szczoteczki
-fajne, luksusowe opakowanie, chociaż nie da się postawić części ze szczoteczką , ze względu fason , który ułatwia trzymanie podczas malowania.

Polecam generalnie.
A tu maskara na moich rzęsach :)
Nieszczęsne dwie warstwy.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-05 12:48 przez j0lat.

L'Oreal Million Lashes opinie

05 paź 2010 - 12:30:34

sprawdź go na KWC ;)

niezweryfikowana
Posty: 989
Ostrzeżenia: 1/5

L'Oreal Million Lashes opinie

05 paź 2010 - 12:36:41

Cytat
j0lat
Używam L'Oreal Million Lashes od prawie 3 tygodni i w zasadzie moje pierwsze wrażenie trwa nadal..może oprócz tego, ze nabrałam już wprawy z tą nietypową, silikonową szczoteczką. Jest dość szeroka, ale mam dość długie rzęsy,więc nie ma problemu.

Podsumowując :

-pierwsza warstwa nie pogrubia za bardzo rzęs, a kolejna nadal skleja je niestety , więc z drugiej warstwy rezygnuję. Jedna jest wystarczająca jak dla mnie.
-chociaż początkowo kruszył mi się(pewnie od nadmiaru) to teraz prawie cały dzień jest w porządku.
-tusz nie podrażnia oczu, czego obawiałam się ze względu na intensywny zapach.
-pomysłowo rozwiązany jest problem nadmiaru tuszu, który jest zbierany specjalnym dozownikiem, podczas wyjmowania szczoteczki
-fajne, luksusowe opakowanie, chociaż nie da się postawić części ze szczoteczką , ze względu fason , który ułatwia trzymanie podczas malowania.

Polecam generalnie.
A tu maskara na moich rzęsach :)
Nie wiem jak dodać obrazek,tzn dodałam ,ale go nie widać, więc podaję link : http://pokazywarka.pl/hgy8gp/#zdjecie744443

nie wygląda zachęcająco na tym zdjęciu ;/ posklejane

L'Oreal Million Lashes opinie

05 paź 2010 - 12:37:54

okropnie to wyglada na tym zdjeciu. jakbys oczy woda zalala!
efekt nie zachecajacy

L'Oreal Million Lashes opinie

05 paź 2010 - 12:38:47

Cytat
muffin1
Cytat
j0lat
Używam .......

nie wygląda zachęcająco na tym zdjęciu ;/ posklejane
Właśnie to jest zdjęcie z dwoma warstwami , z pierwszego użycia .

L'Oreal Million Lashes opinie

06 paź 2010 - 08:53:47

Według mnie Million Lashes też jest świetny. Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o tusze. Nienawidzę posklejanych rzęs i zawsze mnie to doprowadza do szewskiej pasji. Million Lashes nie skleja rzęs co jest chyba najlepszą zaletą jego. No i rzęsy wyglądają jak naturalne, a nie jak doklejane. Rzadko maluję rzęsy dwa razy, wystarczy mi tylko raz. No i po tym pierwszym razie zawsze jest taki efekt jak chcę :)

L'Oreal Million Lashes opinie

06 paź 2010 - 08:59:21

na tym zdj wygląda OKROPNIE , bez dwóch zdan. ja mam i używam, wkleić zdj? :)
to moje rzęsy po tym tuszu, o który pytasz :





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 09:28 przez ann1710.

L'Oreal Million Lashes opinie

12 paź 2010 - 09:53:45

Używam tego tuszu już ponad 2 tygodnie.Jestem na TAK!
Dlaczego? Tusze do rzęs zmieniam bardzo często,ponieważ nie mogę dobrać takiego,który byłby idealny.Moje rzęsy są krótkie i niezbyt gęste,więc szukam tuszu,który nada mojemu spojrzeniu wyrazistość. Volume Million Lashes zadziałał.Moje rzęsy po wytuszowaniu są naprawdę gęste i piękne. Tusz nie uczula i to też jest ważne,bo nie każdy tusz się dla mnie nadaje.
Podsumowując-jak na razie najlepszy z tysięcy wypróbowanych!

L'Oreal Million Lashes opinie

12 paź 2010 - 10:00:51

Cytat
CzerwoneOkulary
ja sie chętnie wymieniam kosmetykami bo mam bardzo dużo nowych.
a w profilu pisze ze sie nie wymieniasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/ to o co kaman?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cienie z naklejki