Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny opinie

25 lut 2015 - 19:22:37

Kurcze, ja bym chyba sie nie zdecydowala na makijaz permanentny... nie wiem sama :/ jakos nie przekonuje mnie to. Wole chyba sobie robić go sama i miec mozliwosc zmieniania kiedy bede chciala.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny opinie

26 lis 2015 - 14:47:37

Ja właśnie robiłam makijaż permanentny w Łodzi w <moderacja> i naprawdę jestem zadowolona.
Nie masz się co się obawiać fuszerki.
Kobitka, która go wykonuje zna się na rzeczy, jest profesjonalistką.

Słyszałam, że zdarzały się gabinety, w których rysowali krzywe kreski, niedokładnie wypełniali usta itp. W moim przypadku górna kreska na oku i brwi wyszły idealnie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 12:55 przez moderator.

makijaż permanentny opinie

13 sty 2016 - 09:37:18

Cytat
KarolinaS85
Maddie! jeśli planujesz brwi i jesteś z warszawy (a jeśli nie jesteś warto się przejechać) to polecam szczerze Agatę Świecką![attachment 675940 brwipoprzycite.jpg]

W zupełności potwierdzam! Solidne wykonanie makijażu permanentnego jest tam gwarantowane. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego miejca udałam się do salonu Extravaganza z koleżankami i wszystkie jesteśmy zachwycone! A co do samego makijażu permanentego to warto zrobić - dużo zaoszczędzonego czasu :)

makijaż permanentny opinie

10 kwi 2016 - 19:15:13

Ja robiłam u Pani. Magdaleny w makijazpermanentny.warszawa.pl I zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalna ręka która wie gdzie co i jak aby wyglądało to naprawdę ładnie i naturalnie. Z pewnością zostanę stałą klientką.

makijaż permanentny opinie

17 kwi 2016 - 13:05:49

P.Agata z Extravaganzy na Rudzkiej w Warszawie jest dla mnie i moich koleżanek wciąż nr 1 !
Pierwszy raz byłam u niej na zabiegu chyba w 2009 i regularnie co rok odświeżam tam makijaż. Poleciłam też kilku koleżankom i te, które do niej poszły też mają śliczne i delikatne makijaże, ale kilka poszło gdzie indziej, gdzie było taniej, chyba nie są za bardzo zachwycone, choć się nie przyznają do tego głośno ;)Chociaż jedna, która robiła brwi na Gruponie usuwała je laserowo w Extravaganzie i poprawiała pózniej u p.Agaty.
Nie wiem,czy wolno, ale załączam link do galerii, bo moje brewki też tam są:
http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/makijaz-permanentny-warszawa/makijaz-permanentny-brwi.html

makijaż permanentny opinie

12 maj 2016 - 22:03:02

Moja siostra robiła makijaż permanentny brwi w Gabinecie medycyny estetycznej Kod Piękna- https://www.facebook.com/kodpiekna Z tego co mi mówiła to obsługa miła, przyjazna atmosfera. Efekt końcowy super, niby to tylko brwi ale poprawił wygląd twarzy.

makijaż permanentny opinie

20 maj 2016 - 09:31:38

Bardzo boje się bólu i słyszałam, że makijaż permanentny robiony urządzeniami z biotekpolska jest bez bolesny słyszałyście o nich a może macie jakieś doświadczenia? z góry dziękuje za odp

makijaż permanentny opinie

20 maj 2016 - 10:17:51

Dziewczyny ja zrobiłam brwi metoda wloskowa i jestem zachwycona! To byla swietna decyzja, co prawda na wizytę do specjalidtki czekalam 3 miesiące...Ale jestem zachwycona. Podstawa to dobra kosmetyczka!

Troche boli ale bez przesady poza tym dostaniesz znieczulenie miejscowe w masci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-20 10:18 przez Tv123.

makijaż permanentny opinie

04 cze 2016 - 21:48:32

Hej dziewczyny
Ja robiłam w kamastudio. W studiu są naprawdę doświadczone osoby. Efekty są świetne i gorąco polecam wizytę w tym studiu. Unikajcie tych, które to robią od niedawna, bo można się nieźle przejechać...

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż permanentny opinie

08 cze 2016 - 20:32:54

Mnie osobiście makijaż permanentny nie przekonuję, wygląda to sztucznie, nie naturalnie.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

makijaż permanentny opinie

27 cze 2016 - 13:09:03

Do makijażu permanentnego polecam ten salon kosmetyczny http://www.studioessenza.pl/ . Jestem bardzo zadowolona z mojego, jest naturalny i delikatny :)

makijaż permanentny opinie

27 cze 2016 - 14:45:28

Powiem szczerze że byłam na kursie w Centrum Szkoleniowym Corio na kursie ma makijażu permanentnego metoda mikropigmentacji i jestem bardzo zadowolona szczególnie jeśli chodzi o praktykę. Teoria swoją drogą ale praktyka przy tego typu szkoleniach jest najważniejsza także ja moge w 100% polecac. Oczywiście potem jest najważniejsze cwiczenie odrazu po szkoleniu żeby nie bać się wykonywać zabiegu po dłuższym czasie. (www.coriocs.pl)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny opinie

11 lip 2016 - 13:46:40

szczerze mówiąc bałabym się

makijaż permanentny opinie

09 sie 2016 - 17:54:37

Jak dla mnie świetnie taki makijaż wykonuje Pani Magdalena Bąk na Karwińskiej w Warszawie. Naprawdę warta uwagi bo efekty są bardzo naturalne. Ani sztucznie ani nic. Oczywiście to wszystko zależy co się chce zrobić... http://makijazpermanentny.warszawa.pl/

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż permanentny opinie

10 sie 2016 - 22:53:56

Ja robiłam brwi, ale był to dla mnie taki dyskomfort, że na uzupełnianie nie poszłam, dużo zeszło wraz ze strupkami. No i zostałam przy samodzielnym poprawianiu ich wyglądu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie znajdę?