Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny opinie

11 lip 2018 - 13:04:03

Ja tam lubię, zrobiłam kreskę na powiekach i makijaż permanentny brwi metodą microblading i jestem bardzo zadowlona, wyszlo świetnie, naturalnie, tak jak chciałam. Zabieg wykonywałam w Perfect Glamour we Wrocławiu i to super super salon, bardzo fajny, nowoczesny, z dobra obsługą.

makijaż permanentny opinie

17 lip 2018 - 08:24:50

Robiłam sobie brwi, ale co jakiś czas trzeba było powtarzać, to sobie poźniej odpuściłam

makijaż permanentny opinie

30 lip 2018 - 23:26:34

Makijaż permanentny wzbudza wiele emocji :) Widać to chociażby po tym wątku. Część Pań jest gorącymi zwolenniczkami tej metody, a część przeciwnie. Już kilkanaście lat prowadzę salon, który specjalizuje się w makijażu permanentnym i szkoleniach dla linergistek i mogę powiedzieć, że Panie nieprzekonane to te, które nie widziały dobrze zrobionego permanentnego :) Albo widziały, ale nie wiedziały, że to makijaż permanentny, bo był tak dobrze wykonany! :) Efekt sztuczności (któraś z Pań to nazwała “Cruellą de Mon” ;)) pojawia się wtedy, gdy rysunek brwi został wykonany nie w miejscu naturalnego łuku brwiowego, a do makijażu wykorzystano zbyt ciemny pigment. To błędy w sztuce! Prawidłowo wykonany makijaż permanentny jest bardzo naturalny, podkreśla oprawę oczu, uzupełnia ewentualne braki w brwiach powstałe kiedyś w czasie depilacji czy z powodu blizny. Osobiście radzę Paniom, aby dobrze sprawdzić salon, a zwłaszcza linergistkę, która ma wykonywać zabieg: jak ma duże doświadczenie, obejrzeć jej dotychczasowe prace (powinna mieć zdjęcia na stronie www lub facebooku), zapytać o jakość pigmentów i sprzętu oraz aspekty higieniczne. Makijaż permanentny to wielka wygoda i świetnie poprawia samopoczucie - zawsze wyglądamy dobrze, o każdej porze dnia i nocy :)

makijaż permanentny opinie

30 kwi 2019 - 11:45:14

Do makijażu permanentnego spokojnie mogę polecić Ci facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Robiłam u niej makijaż i jestem bardzo zadowolona. Pani Marta pracuje na dobrym sprzęcie i ma dobre materiały. Gabinet jest przytulny czysty i zadbany. Do tego jest bardzo miłą osobą. Jednym słowem super profesjonalna i nastawiona na klienta osoba.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

makijaż permanentny opinie

09 cze 2023 - 14:15:48

A w rudej śląskiej kogo polecicie?

Daję namiar na gabinet z dużym doświadczeniem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-06-09 14:19 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

makijaż permanentny opinie

12 cze 2023 - 08:48:00

https://perfecteyes.eu/makijaz-permanentny-ruda-slaska/

Zastanów się nad zapisaniem się na wizytę.

Jeśli chodzi o pytanie czy warto jest wykonać makijaż permanenty to moim zdaniem tak, ale w profesjonalnym gabinecie :) Jest to duża wygoda na co dzień. Poza tym dla wielu osób, szczególnie tych ze słabymi brwiami jest to w zasadzie jedyna możliwość na odzyskanie młodzieńczego wygladu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra pęseta