Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaż permanentny opinie

10 lut 2017 - 12:53:14

Może i ja pomyśle nad takim zabiegiem, marzą mi się kreski ;)

makijaż permanentny opinie

14 lut 2017 - 11:06:56

Widzę, że zainteresowanie makijażem permanentnym rośnie. Chyba się przekwalifikuję na linergistkę i pójdę na szkolenie do Biotekpolska.pl

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

makijaż permanentny opinie

24 lut 2017 - 15:23:53

Ja chcialam ale strasznie się boje że coś sie popsuje i potem bede wygladac jak cruella de mon

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny opinie

27 lut 2017 - 06:13:15

Dla mnie najważniejsza jest górna kreska, ona w makijażu oczu osoby z opadającymi powiekami (jak ja) jest podstawowa. jak to się dobrze uda, zrobię usta. Wybieram się w tej sprawie do <moderacja-spam> w Warszawie, bo to profesjonalny gabinet.Jeszcze tylko nie wiem ja długo na mojej skórze utrzyma się ten rodzaj makijażu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 10:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

makijaż permanentny opinie

27 cze 2017 - 13:51:09

Ja długo szukałam i wiem, że są osoby, które proponują makijaż permanentny w warunkach domowych - ja bym się na takie coś nigdy nie zdecydowała. Ja trafiłam do gabinetu Pani Alicji Leszczyńskiej przy Piekary 12, ktoś wyżej już chyba wspominał o tym gabinecie. Wiadomo, że jest to ingerencja w ciało, początkowo miałam lekką opuchliznę po zabiegu, ale jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Wyszło bardzo naturalnie, a ja dzięki temu spędzam rano przed lustrem zdecydowanie mniej czasu

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż permanentny opinie

28 lip 2017 - 23:42:13

Podpisuje się obiema łapkami pod makijażem permanentnym! Super sprawa - zrobiłam sobie kreski na górnej powiece w Vici Clinic u pana Krzysztofa w Krakowie. Nawet jak się budzę wyglądam dobrze ;)

makijaż permanentny opinie

22 sie 2017 - 17:49:49

Dobrze zrobiony makijaż permanentny to dobre rozwiązanie, ale musi być dobrze zrobiony a to sporo kosztuje. Moim zdaniem warto w niego zainwestować przy większych okazjach typu ślub, chrzciny czy jakaś duża impreza czy wakacje.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny opinie

29 sie 2017 - 16:00:04

Kurczę właśnie od dłuższego czasu zastanawiam się na permanentnym makijażem ale boję się, że krzywo wyjdzie i co wtedy? Niby można iść do polecanego, ale żadna z moich znajomych sobie nie robiła a z opiniami w internecie to różnie bywa, bo każdy pisze coś innego. Ale chyba powoli się przekonuje... bo dobrze zrobiony wygląda świetnie i jak już wspominałyście oszczędza czas.

makijaż permanentny opinie

23 wrz 2017 - 17:36:01

Cytat
mendziulek
Ja Ci powiem, ze wszystko zależy od linergistki. Osoba która jest dobra w tej dziedzinie potrafi zdziałać cuda. Ja zrobiłam u pani Estery w Magic Visage i jest mega efekt. Zdziwiłam się, ze nawet kolor się dopasowuje do cery.
nie masz racji może być dobra kosmetyczka wszystko zależy od własnej skóry.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny opinie

14 paź 2017 - 11:56:21

Zrobiłam sobie brwi permanentne u Pani Tatsiany we Wrocławiu gabinet <moderacja> i wyszły bardzo ładnie- naturalne i idealnie proste.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 15:14 przez moderator.

makijaż permanentny opinie

16 sty 2018 - 13:41:20

Makijaz permanentny jest fajnym pomyslem. Nie trzeba tracic czasu na malowanie sie co rano. Ale z drugiej strony jak ktos wykona go zle to masakra... znam takie przypadki. Dlatego naprawde trzeba to przemyslec i wybrac dobry gabinet..

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

makijaż permanentny opinie

12 lut 2018 - 11:07:31

Taki makijaż musi być naprawdę dokładny i wykonany profesjonalnie, żeby wyglądał naprawdę idealnie. Według mnie, jeśli już decydujecie się na konkretny gabinet, to warto zobaczyć jak wyglądają zrealizowane w gabinecie makijaże. Na ogół jest to umieszczone na stronie takiego miejsca, na przykład Pani Katarzyna Kukla umieszcza zdjęcia na stronie swojego studio makijażu permanentnego, gabinet nazywa się Brwi Idealne, znajduje się w Poznaniu, więc na pewno w sieci łatwo znajdziecie. Warto zwrócić uwagę na galerię, akurat jej realizacje są naprawdę estetyczne, więc według mnie właśnie takie miejsca warto wybierać.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

makijaż permanentny opinie

16 lut 2018 - 14:40:31

Najważniejsze to udac sie do profesjonalistki, z tego co wiem wile osoób jest poźniej niezadowolonych z efektów. Ja osobiście korzystałam z usług . Tam, zanim przeprowadzą zabieg robią z pacjentką szczegółowy wywiad na temat boron . com . pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-16 14:41 przez Ada1088.

makijaż permanentny opinie

16 lut 2018 - 15:27:10

ten boron to musi być strasznie słabe miejsce skoro na siłę szukają klientów w tak desperacki sposób...

makijaż permanentny opinie

25 mar 2018 - 16:15:36

Cytat
lesnakonwalia
ten boron to musi być strasznie słabe miejsce skoro na siłę szukają klientów w tak desperacki sposób...
różnie to bywa .a boron to nazwisko jest tej co robi makijaż.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golden Rose