Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

54 minut temu

sprawdzony stomatolog

58 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

makijaż permanentny opinie

08 lis 2012 - 00:15:56

ja robilam brwi. Makijaz utrzymuje mi sie juz prawie 3 rok. Mam moze delikatme zastrzezenie co do ksztaltu mmm mysle,ze moglyby byc troche grubsze...dlatego tak wazne jest,abys znalazla kosmetyczke, ktora zorbi ci taki makijaz, ktory bedzie ci sie bardzo podobal (jesli chodzi o brwi). Reszta, to juz jest mniej istotna. Pamietaj tez,aby byl to zaklad, gdzie przestrzega sie aseptyki, gdyz makijaz permanentny jest tak jak tatuaz, wiec jest ryzyko zakazen.


powodzenia.

makijaż permanentny opinie

19 lip 2013 - 16:30:41

Ja robiłam sobie makijaż trwały w centrum Elite w Warszawie. Robiłam sobie brwi i jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądają. Są symetryczne i pięknie zrobione, jestem mega zadowolona, z nimi mój makijaż zawsze jest pełny.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

makijaż permanentny opinie

19 lip 2013 - 16:40:02

Ja mam kreski, brwi i usta..
Kreski niestety mam tylko na górze, opłaca się zrobić tylko grubszą kreskę na dole,wtedy wygląda to efektownie (oczywiście jeśli nie masz worów pod oczami;-D)
a górna kreska to raczej strata kasy - moim zdaniem
najbardziej opłaca się brwi bo oczy i tak maluję a z brwiami mam spokoj :)
Aha no i kreska górna boli strasznie - przynajmniej pierwsze przejechanie kiedy naskórek jest jeszcze cały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-19 16:42 przez Emka06.

makijaż permanentny opinie

19 lip 2013 - 16:48:58

mam zrobione usta, ale bardzo subtelnie, nazywają ten kolor guma balonowa, jestem bardzo zadowolona bo nie rzuca się to w oczy a usta są równe i fajnie podkreslone

makijaż permanentny opinie

19 lip 2013 - 16:48:59

ja robiłam brwi. Bolało jak cholera, chociaż podobno to najprzyjemniejszy zabieg...
opcję wykupiłam na Grouponie, kosztowały mnie 130zł + 200zł korekta. :)
jestem bardzo zadowolona, bardzo dobrze mi zrobiła. polecam, warte zachodu :)

makijaż permanentny opinie

15 lis 2013 - 21:56:18

masakrycznie wyglada makijaż perm. brwi wygolonych.

makijaż permanentny opinie

15 lis 2013 - 21:59:54

Moja koleżanka właśnie mówiła, że wybiera się na makijaż permanentny kresek na powiekach i płaci 400 zł :)

makijaż permanentny opinie

15 lis 2013 - 22:00:07

poszukaj sobie dobrej kosmetyczki bo kreski nad okiem to bardzo trudny zabieg wymaga precyzji i dobrego barwnika .popytaj bliskie koleżanki kogoś z polecenia i godnemu zaufanie.jestem kosmetyczką tego typu akurat zabiegów nie robiłam ale miałam klientke która przychodziła do mnie na zabiegi kosmetyczne i była leczona na oko bo kosmetyczka jej uszkodziła..z tego co pamietam miały sprawę w sądzie i płaciła jej odszkodowanie plus koszty leczenia a sporo wydała..

makijaż permanentny opinie

15 lis 2013 - 22:13:18

a te brwi to golicie na łyso i dopiero ten makijaż parnamentny?ja widziałam babke ,ktora miała włąsnie takie narysowane brwi ,bez włosków ,okropnie to wyglądało z bliska

makijaż permanentny opinie

15 lis 2013 - 22:24:04

ja robiłam brwi, trochę bolało ale kocham je :)

makijaż permanentny opinie

07 mar 2014 - 10:03:35

Mam zamiar wybrac się na makijaż permanentny górnych kresek i chciałam dowiedziec się ile trwa taki zabieg.

makijaż permanentny opinie

07 mar 2014 - 10:11:51

ja mam zrobione kreski, usta też miałam robione :)
i może to dziwne , ale usta były dla mnie mniej nieprzyjemne niż oczy :)

ale jest to kwestia indywidualna, zależy od tego jak kto ma próg bólu :)
zdarzały się klientki , które zasypiały (nie wiem jak tak można) ;p
bywały też takie, które nie chciały znieczulenia ;o
ogólnie to znieczula się kremem Emla (oczy, brwi, kreski), dla bardzo wrażliwych jest tez znieczulenie stomatologiczne (usta).

ja mogę polecić Bytom, gabinet kosmetyczny Ilona Sasak !

makijaż permanentny opinie

08 mar 2014 - 18:52:47

Ponawiam pytanie, co do czasu robienia kreski górnej ;)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

makijaż permanentny opinie

19 lut 2015 - 17:10:05

Duże wyczucie jeśli chodzi o wybór pigmentacji i do tego bardzo wprawną rękę i oko ma pan Patryk z PMP – Pracownia Makijażu Permanentnego na Fortowej. Wie jak dobrać makijaż każdej kobiecie i do tego jest bardzo delikatny podczas aplikacji, nie czułam w ogóle bólu. Cennik i telefon masz na jego stronie <moderacja>. Poza tym, sympatyczny człowiek, można się poczuć komfortowo w tej pracowni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 12:56 przez moderator.

makijaż permanentny opinie

22 lut 2015 - 20:55:13

Też noszę się z zamiarem zrobienia brwi...
Czy jest tu jakaś dziewczyna która robiła sobie makijaż permanentny w RZESZOWIE? Jeśli tak powiedzcie gdzie i jakie macie opinie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

makijaz na konkurs