Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

24 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam
mam wielką prośbę...kto mi doradzi jakiś dobry kosmetyk na trądzik???jak na razie używam Nivea Visage Young ale nic nie daje:(jestem załamana:(macie jakieś sprawdzone kosmetyki???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-23 14:55 przez moderator.

najlepiej spróbować z domowych sposobów:) Mam na myśli tzw Parówkę ^^ Szykujesz miseczke, wrzucasz jakies ziółko zalewasz wrzątkiem i czuuuwasz nad tym eksperymentem az Ci powstanie para wodna na twarzy, mozna tez dłużej Tylko przykryj sie ręcznikiem;) Skóra jest jak pupa niemowlaka:)

Wiesz co, ja znalazłam coś naprawdę super (jak dla mnie). Dokładniej to ;
http://dolinakremowa.pl/pl,product,312410,dax,cosmetics,perfecta,no,problem,antytrdzikowy,krem,matujcy,redukujcy,blizny,i,przebarwienia,skory,50,ml,dx41098.html

Bardzo ładnie matuje buzię, szybko sie wchłania, ma przyjemno zapach i od kiedy go uzywam nie ma ani jednego pryszcza;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-18 22:09 przez notocooo.

a ile takich parówek trzeba zrobic?bo ja kiedys zrobilam i nic nie dało:(

Cytat
hugolina009
witam
mam wielką prośbę...kto mi doradzi jakiś dobry kosmetyk na trądzik???jak na razie używam Nivea Visage Young ale nic nie daje:(jestem załamana:(macie jakieś sprawdzone kosmetyki???
Pare lat temu mialam podobny problem z synem. Nie pomagaly zadne kosmetyki, chodzenie do dermatologa . Syn popadl w depresje i zakonczylo sie wizyta u psychiatry. Przypadkowo bedac w super - marcecie podeszlam do stoiska z kosmetykami gdzie sprzdawala mloda dziewczyna i zapytalam czy moze cos doradzic na tradzik. Powiedzialam o moim synu i ona mi opowiedziala ,ze jej siostra tez miala taki problem ale spotkala madrego lekarzai kazal jej isc do endokrynologa aby zbadac poziom hormonow. Okazalo sie, ze moj syn mial niesamowite zaburzenia hormonalne. Podjal odpowiednie leczenie i udalo sie. Moze i Ty tak zrobisz. Pozdrawiam

maść dostępna w aptece za niecałe 10 zł. Nazywa się BENZACNE i są jej dwa rodzaje jedna 5% a druga mocniejsza 10% wg mnie pomaga :)

też robiłam "parówki" z olejkami eterycznymi, ziołkami i miałam wrażenie, że jest tylko gorzej ;)

benzacne 10 jest niezawodne,kupisz tylko w aptece bez recepty,jest tez benzacne 5 troche slabsze,ja juz na szczescie nie mam tradziku ,ale pare lat temu ratowal mnie ten krem(stosuje sie punktowo)aha jest jeszcze tonik benzacne

ile? w sumie to efekt widać już za 1szym razem, ale nie wiem jak jest z Twoja skórą. Aż do skutku^^[?]

dzieki sprobuje wszystkiego:D w koncu cos musi pomoc:p

Cytat
hugolina009
a ile takich parówek trzeba zrobic?bo ja kiedys zrobilam i nic nie dało:(
Przed parówką zrób peeling-usuwa martwy naskórek,odblokowuje pory
Po parówce możesz spróbować wycisnąć pryszcze ale tylko w rękawiczkach albo przez chusteczke higieniczną
Następnie obowiązkowo maseczka ściągająca-zamyka pory aby zanieczyszczenia nie dostały się do porów powodując kolejne pryszcze
Na koniec maść cynkowa i krem do cery trądzikowej
Na początek radze raz w miesiącu,ewentualnie wizyta w gabinecie kosmetycznym.

Ja poszłam do dermatologa i dostałam receptę na taką maść siarkową robioną w aptece za 5zł. Ogólnie nie miała ładnego zapachu, ale wyleczyła mnie z trądziku, a jeśli komuś się nie chce iść to pasta cynkowa Lasari cena w aptece ok 2 zł. Lepiej kupować leki na trądzik niż kosmetyki, które nie wiele dają. Dermatolog radziła mi też, żeby robić peelin z płatków owsianych zmieszanych z wodą lub mlekiem oraz maseczkę z dzrożdży z mlekiem, a poza tym warto kupić tabletki drożdżowe, cynk i wit. PP, bo od środka też trzeba leczyć.

najlepiej jak dermatolog dobiera krem ;)

mnie calkowicie wyleczyl BENZACNE:):):) szczerze polecam:):):)

Ja zaczęłam stosować zwykłą maść rumiankową punktowo i przeszło jak ręką odjął:)
Kupisz ją w aptece za 5 zł:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Henna brwi