Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
agata74

lichtena jest genialny i nie wiedzialam ze znow jest w polsce jest to krem dla skory problematycznej atopowej wiec nie zaszkodzi przy cerzez tradzikowej. ale do kitu w polsce niedostepny :( chyba ze ci sprowadza i cena bedzie kosmiczna

no to powiem Ci, że jest już dostępny w Polsce! :) zobacz sobie tutaj: http://www.allecco.pl/list_products.php?a=search_result&sa=advanced&sphrase=lichtena&categorie=&producers=&price_from=&price_to=&szukaj= ceny wcale nie kosmiczne, tylko takie, jak innych porządnych kremów do skóry atopowej i bardzo wrażliwej :)

avene triacneal polecam

Słyszałam , że bardzo dobre są te tabletki na trądzik , które reklamuja .. zapomniałam nazwy ...

albo dermatolog dobry dobierze ci odpowiednie preparaty i kosmetyki jako że każda z nas ma inny rodzaj cery:) nie wydawaj kasy i nie kombinuj idz od razu i niech ci doradzi

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Aplikator na wypryski HB, łatwo można przywrócić skórze normalność. Oczywiście wiadomo, że cera wam się z dnia na dzień od razu nie zmieni, ale po czasie będzie bardzo ok. Tutaj kluczowa jest systematyczność i ogólna dbałość o cerę.

Jeśli borykasz się z trądzikiem i nic Ci nie pomaga to jednak poszłabym na Twoim miejscu do dermatologa, on oceni problem i dopasuje pielęgnację do Twojego typu cery, bo co my mamy powiedzieć skoro tego nie widzimy i kompletnie nie wiemy jak wygląda Twój problem? Ja długo sama walczyłam z trądzikiem pospolitym, który przybierał formę takich malutkich grudek i dopiero teraz po stosowaniu leków od dermatologa mogę powiedzieć, że cokolwiek ruszyło (bo o wyleczeniu to jeszcze nie ma mowy bo jest za wcześnie, ale widzę już pierwsze rezultaty). Ciężko jest zaradzić czymś drogeryjnym bo to walka z wiatrakami... albo za bardzo przesuszysz i nic z tego dobrego nie wyniknie albo się uczulisz, albo wywalisz kasę w błoto na kolejny kiczowaty produkt... Fakt, że leki na trądzik do najtańszych nie należą ale skoro masz wydać kasę na kilka kosmetyków w okolicach kilku złotych to chyba lepiej zainwestować w jeden ale skuteczny. :)

Hej wyprobowalam Nonacne i zadzialalo . Daje naprawde świetne efekty juz po krotkim zastosowaniu, wcześniej probowalam wszystkiego ale nic nie skutkowalo , nie pomagaly mi zadne masci i drogie kremy teraz juz wiem ze branie suplementow to najlepsza metoda walki z tradzikiem a kosmetyki to tylko uzupelnienie kuracji polecam bo pomahttp://nplink.net/MIcLE8Cwga

mi pomógł zel Alaclarin, stosowałam go rano i wieczorem, po jakimś miesiacu zauważyłam już dużą zmianę. Pomogły wam leki przepisywane od dermatologa? ja mam wrażenie że teraz przepisują cokolwiek, bo tyle co ja sie tego nabrałam to powinnam mieć idealną cerę.
Ktoś z was też moze go stosował? macie jakieś zdanie na jego temat ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-06 10:34 przez malgorzata_krzy.

ja używam obecnie żelu Alaclarin, mi najbardziej pomaga. Dwa razy dziennie się nim smaruję i widzę już pierwsze efekty, mam go od jakich 3 tygodni.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Używałam go jeszcze kilka lat temu i nie było widać zbytnio różnicy. Jakie jeszcze kosmetyki na trądzik możecie zaproponować?

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Niedawno opisałam na swoim blogu moje przygody z trądzikiem... po dwóch latach jestem szczęśliwa! :) Brałam izotretynoinę. Pomogła!
http://thedailyscraps.blogspot.com/2015/06/curacne-new-life.html

Niedawno opisałam na swoim blogu moje przygody z trądzikiem... po dwóch latach jestem szczęśliwa! :) Brałam izotretynoinę. Pomogła!
http://thedailyscraps.blogspot.com/2015/06/curacne-new-life.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-29 19:59 przez krainamarzen.

ja próbowałam effaclar dou, effaclar K i mi w ogóle nie pomogły, wręcz szkodziły i szkód swoich naprawić nie umiały. po 3 miesiącach duo i po 2 miesiacach K, jak już uzałam, ze szanse sieim skończyły oba poszły do kosza.
używałam Triacenal od Avene i też nic nie pomógł. ja byłam cały czas zapchana jak go używałam.
teraz używam acne-derm i to chyba jedyna rzecz co mi jawnie pomogła. Pory sa zwężone (ale na brodzie nie ;< ) i szybko leczy niedoskonałości.

Stosowałam dużo kosmetyków, chodziłam do dermatologa, dostawałam antybiotyki i różne maści i to była tylko strata pieniędzy i czasu.

Nie wiem jakich kosmetyków używasz na co dzień, ale ja używałam fluidów. I muszę powiedzieć, że znacznie poprawiła mi się cera gdy przestałam ich używać. Dalej się maluję, jednak zamiast fluidu używam korektora kryjącego niedoskonałości.


Plusy z używania korektora:
Konsystencja korektora jest dużo lepsza niż podkładu
Lepiej dobrany kolor
Dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia
Mniejsze koszty
Nie spływa
Nie ma efektu 'tapety', dużo osób mówi, że nie mam makijażu i wyglądam naturalnie i chyba to jest najważniejsze :)

Odkąd dokonałam takiej zmiany prawie całkiem zniknął trądzik. ;)
A nie robię naprawdę nic takiego i nie używam żadnych kosmetyków czy leków na trądzik. Woda i mydło do mycia twarzy i tyle :)

Zrozumiałam, ze im mniej "chemii" w siebie pakuję i im mniej nakładam jej na twarz to tym lepiej. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-01 19:32 przez _natt_es.

mi sie wydaje, ze najlepsze są podkłady lekkie, ale też nie BB, bo mi BB strasznie zaszkodziły, pozatykały mi pory co stranie mi się nie podobało. Używałam lekkich korektorów, nie w sztyfcie, bo te są najgorsze. Ogólnie jeśli chodiz o trądzik to najbardziej pomógł mi zel alaclarin, wydaje mi się, że codzienna pielęgnacja i stosowanie odpowiednich leków pomoga nam zwalczyć trądzik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pędzel do podkładu