Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

28 minut temu

sklep detailingowy

56 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:28:28

Dziewczyny,
do ilu złotych dać na makijaż ślubny?
U mnie ceny od 80-150zł zależy gdzie jakimi kosmetykami.
Makijaż wieczorowy jest tańszy nawet o 30zł od ślubnego więc może umówić się na wieczorowy? Przecież nie musi być bardzo intensywny. Jak radzicie? A jak u was z cenami?

zweryfikowana
Posty: 371
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:30:38

Ja za swój ślubny+kępki rzęs płaciłam 80zł :)

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:31:49

probny 70
slubny 100
a pakiecie 150 zł. ;]

niezweryfikowana
Posty: 2.714
Ostrzeżenia: 1/5

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:32:29

wszystko kosztuje więcej, gdy nazywa się "ślubne" ;)

ja brałam ślub 5 lat temu i już nie pamiętam ile płaciłam :)

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:33:13

co za zdierstwo, bylam ostanio u kosm i widzialm na jakich produktach pracuja- podklad max factor na allegro a 35 i zwykle cienie i taki makijaz od 80 w gore, a jak zapytalam czy uzywaja utrwalacz to zrobila oczy i niewiedziala chyba co to jest...zanim sie umowisz, zobacz na czym pracuja, a moze sama wykonasz? wpisz w google lady makeup - fajna stronka i po prawo sa propozycje i filimik jak krok po kroku wykonac

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:34:58

Niestety ceny w górę idą strasznie;/ Moja siostra 3 lata temu płaciła 50zł za cały pakiet

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:37:05

witaj:) ja zapłacilam za makijaz ślubny 100 zl:) ale warto było:) mialam dośc mocny,ciemny fiolecik z różem ,bo takie kolorki do moich oczu pasują no i do wiążanki:) delikatne ślubne makijaze już wychodza z mody,teraz w modzie mocne kolorki:) ale warto było bo trzymał mi sie jeszcze do poprawin, i nic sie nie rozmazal. na zdjeciach oczka mialam śliczne;) proponuje sztuczne rzesy kępki jak lubisz,ja mialam wyglada rerwelacyjnie takie piekne długie rzesy:) kosmetyczka która mnie malowala naprawde talent ma dziewczyna:)zajrzyj do mnie i zobacz fotki :)) nie ma co zaloweac na makijaż, bo każdy będzie w tym Wyjątkowym Dniu patrzyl na Ciebie a piękna buzia jak i suknia to podstawa:)) i koniecznie polecam dobre kosmetyki ja mialam z palety SEPHORA:))) Pozdrowionka:))

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:41:39

za swoj slubny placilam 70 zl,przyznam ze trzymal sie prawie do konca,wiec bylam zadowolona bo zawsze moja twarz pod makijarzem,szczegolnie oczy,strasznie sie poci i splywa mi wszystko po paru godzinach;/

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:47:41

ale slubny to nie wieczorowy. slubny jest jesnoczesnie fotograficzny. mozesz to nazwac wieczorowym ale tylko gdy zaznaczysz ze bedziesz pozowac do zdjec. wazna jest tez suknia, a konkretnie jej kolor. a gdy powiesz ze masz biala suknie i beda zdjecia to kazdy sie domysli ze to slub wiec nie radze kombinowac. to tyle. a wiem bo sama maluje wiec....:) no i do wieczorowage nie robi sie proby a do slubnego radzilabym zrobic bo na ostatnia chwile moze byc roznie, naprawde. i nie naciagam nikogo na kase bo taka prawda. alergie sie zdarzaja. poza tym masz jeszcze szanse popracowac na skorze po probie. nawilzyc, oczyscic, przygotowac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-24 12:51 przez kasiulka16.

Makijaż ślubny- Pomocy

24 lip 2010 - 12:50:14

A ja raz poszlam do kosmetyczki i sie strasznie zrazilam. pomalowala mnie identycznie jak kumpele chociaz mamy inna cere karnacje i wogole i wziela 50 zl a to bylo z 5 lat temu.
na swoj slub juz sama zrobilam sobie makijaz i bylam bardzo zadowolona;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład Lasting Performance