Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NAJLEPSZY PODKŁAD !

08 cze 2010 - 08:57:12

a próbowała któras z Was nowy Revlon Photoready?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

NAJLEPSZY PODKŁAD !

08 cze 2010 - 09:00:05

ja uzywam MAYBELLINE AFFINITONE i jest świetny :-)

zweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

NAJLEPSZY PODKŁAD !

08 cze 2010 - 09:08:25

Ja zazwyczaj używałam revlon colorstay i byłam zadowolona (kupowałam go na allegro za 35 zł ) jednak ostatnio kupiłam w galeri podkład z inglot, cena ok 34 zł, dość dobrze kryje i matuje, jednak jest dość cieżki i mieszam go z podkładem z AA za 16 zł. A jestem ciekawa jak sie zachowuje revlon photoready... Która miała z nim styczność?

NAJLEPSZY PODKŁAD !

08 cze 2010 - 09:12:09

ja polecam Bourjous healthy mix, miałam go ostatnio na lato i cieplejsze dni idealny, nie tworzy maski a ładnie kryje.
Ostatnio skusiłam się na nowy Maybelline super stay 24h, i nie jestem zadowolona;/ kupiłabym burjous ale nie mogłam wydać wtedy 60zł tylko max 40, mogłam poczekac i kupic jakis lepszy; to że jest nieścieralny to totalna bzdura !! ściera się tak samo jak pozostałe, słabo kryje jedyny plus to jako taki mat, ktory i tak w ciagu dnia trzeba poprawić... kolory nie za ciekawe wiekszość palety to jasne odcienie ja kupiłam 030 sand, w sklepie wydawał się być ciemny dosyć taki jak powinnam mieć, juz o numer dalej był za ciemny jakis pomarańczowy;/ więc wziełam ten, okazało się że jest trochę za jasny dla mnie i kurczę wogole nie jestem zadowolona :(

NAJLEPSZY PODKŁAD !

08 cze 2010 - 09:13:13

Kilka dni temu był wątek i podkładzie używanym do sesji itp.
Wiecie może jak on sie nazywa bo ja szukam tego watki i nie mogę go znaleźć a dziewczyny go bardzo wychwalały
ze wydajny tani i idelanie kryje ....

Dotej pory używała REVLON lub Deborah (idealnie kryja) ale teraz jest juz slonecznie wiec nie musze nie malowac bo troszke sie opalilam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-08 09:14 przez DulceMaria.

NAJLEPSZY PODKŁAD !

15 paź 2010 - 19:56:24

dla mnie najlepsze sa podklady w musie,piance.lekkie i fajnie matuja

NAJLEPSZY PODKŁAD !

15 paź 2010 - 19:59:31

Astor

NAJLEPSZY PODKŁAD !

15 paź 2010 - 20:19:20

Cytat
HypnoticPoison
Cytat
Frezee
Cytat
HypnoticPoison
Cytat
kayyyya
a co myślicie o tym do jakiej cery najlepiej się sprawdza? http://img.bazarek.pl/140349/10902/703519/8407419534b607a211b622.jpg

o przepraszam dopiero zauważyłam że koleżanka wyżej napisała o tym podkładzie :P
ja mam normalna i jest swietny.

jaka cena?

ja kupilam w galerii krakowskiej za 15 zł


JAKI KOLOR JEST DOBRY Z TEGO PODKŁADU BO WIDZE ZE SA TYLKO 4 DO WYBORU

NAJLEPSZY PODKŁAD !

15 paź 2010 - 20:24:38

a ja uzywam podkładu firmy BELL MULTI MINERAL ;)))
jest super;) nie tworzy, zakrywa niedoskonalosci i nadaje fajny koloryt skorze;)) tez mam tlusta cere a on dla mnie jest super;)
kosz ok 15 zl;]

NAJLEPSZY PODKŁAD !

20 mar 2012 - 19:48:26

Ja tez poszukuje jakiegos idealnego...
ostatnio kupilam revlon colorstay,duzo osob go zachwalalo...a mi po nim łuszczy sie skora;/ suche skorki widac;/

NAJLEPSZY PODKŁAD !

30 mar 2012 - 15:16:36

Cytat
kasienka940
Dla mnie dobry był Maybelline - Dream Matte. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie świecę się po tym

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 2/5

NAJLEPSZY PODKŁAD !

30 mar 2012 - 15:20:49

Cytat
tymdzia
Ja polecam Maybelline, Pure.Liquid Mineral Foundation (Mineralny podkład w płynie). Jak dla mnie jest rewelacyjny. Jest delikatny i nie podrażnia skóry, pięknie kryje i matuje. Cena ok. 30 zł
[embed_image 622ddae051dce78ebbcd460c044491bc]


Więcej można poczytać tu:
meybelline pure liquid

też mogę go polecić tym bardziej ze ostatnio kupiłam go w BIEDRONCE za 20zl ;)))))

NAJLEPSZY PODKŁAD !

30 mar 2012 - 15:29:07

Ja używałam Revlon bo dużo osób go polecało niestety miałam bardzo suchą skórę po nim, teraz mam Gosh jest fajny bo bardzo lekki ale nie kryje zbytnio dobrze ,mam jeszcze Dermacol nakładam troszkę na rękę i mieszam z kremem i jestem w szoku jak pięknie moja cera wygląda, w życiu tak ładnie się nie prezentowała. Pod podkład daję bazę Dax Cosmetics rozświetlającą i jest super.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koralowe usta, co sądzicie?