Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Kursy wizażu

18 mar 2014 - 08:19:44

Wg mnie i informatyka jest i będzie jeszcze przez wiele lat perspektywiczna jeśli chodzi o zatrudnienie, podobnie jak zawód wizażysty czy stylisty.
Problem tkwi w tym, że nie każda osoba nadaje się na informatyka i nie każda będzie świetnym stylistą. Ci, którzy naprawdę są dobrzy - znajdą pracę, będą się dokształcać, robic różne kursy powiększające kwalifikacje (przykład z http://zak.edu.pl/ i innych takich szkół) i będą miec "dobrze", ale Ci, którzy czy to w informatyce, czy w wizażu będe tylko odtwarzać to, czego się nauczyli bez własnej inicjatywy i dążenia do czegoś - to nie ważne czego się uczyli, ale będą przeciętni...
no taka wg mnie prawda.

Kursy wizażu

20 mar 2014 - 10:11:27

kinia1234 ostatnio koleżanka wrzuciła na fejsa taki filmik

to chyba ta szkoła o której wspominałaś, serio tak tam jest? zastanawiam się nad kursem z wizażu a nie chce też iść gdzieś w ciemno i wydawać na marne kaskę ..

Kursy wizażu

20 mar 2014 - 10:32:49

oooo ;)) tak, to ta szkoła zuzaw34, każdy ma zawsze obawy przed tym że wyda kaskę na darmo ale w tym przypadku ja np. nie żałuję ;)jestem szczera i jak by mi coś nie pasowało to bym na pewno o tym napisała ;)a teraz nie mam zastrzeżeń o dziwo ;p a czepliwa bywam bardzo często :p

Kursy wizażu

20 mar 2014 - 10:42:32

Ja byłam na kursie trwał on 30 h:) Miło go wspominam i wiele się nauczyłam:) robiłam w Katowicach

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

Kursy wizażu

18 kwi 2014 - 11:16:33

30 godzin? Troche krótki. Ja kończyłam w ERUDIO to się nazywało:
KURS WIZAŻU, MAKIJAŻU, STYLIZACJI I KREOWANIA WIZERUNKU
polecam, dużo lepszy od tradycyjnego kursu wizażu.

Kursy wizażu

14 maj 2014 - 16:02:06

Pattkaa 30 godzin to bardzo mało ;/ w tym czasie nie da się opanować całego materiału. Kiedyś byłam na podobnym szkoleniu które trwało 2 dni i miałyśmy omawiane tylko dwa makijaże wieczorowy i dzienny bo na resztę niestety nie starczyło czasu;/ beznadzieja ;/ W Select było zdecydowanie lepiej kurs trwał 120godzin, przez trzy tygodnie ćwiczyłyśmy wszystkie rodzaje makijaży.I o to w tym chodzi żeby ten fach w ręku wyćwiczyć ;)

Kursy wizażu

14 maj 2014 - 16:24:56

Większość osób które się tu wypowiadają to konta fikcyjne, które robią reklamę szkołom... Wystarczy spojrzeć na te profile ;)

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

Kursy wizażu

09 cze 2014 - 10:50:27

konta fikcyjne:)? wszystko zalezy od tego czy ktoś rzeczywiście ma coś ciekawego do powiedzenia czy nie :)
A jeżeli bym Ci nie powiedziała, że na kursie powyżej dostajesz gratis Sesję fotograficzną i warsztaty z autoprezentacji to byś dalej nie wiedziała. A warto to wiedzieć:)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Kursy wizażu

14 lip 2014 - 15:06:56

Wizaż nie może być krótkim szkoleniem - do ogarnięcia jest spora ilość wiedzy. Nie twierdzę, że łatwo jest to wszystko ogarnąć w krótkim czasie, raczej nie, ale dobrze zrobione szkolenie pozwala na etat. Ja uczyłam sie w new nails, ale robiłam kilka różnych szkoleń.

Kursy wizażu

15 lip 2014 - 18:55:43

Nie przesadzaj - program wizażu jest dużo krótszy niż stylizacji paznokcia. Popatrz sobie na new nails.
Przecież do ogarnięcia jest o wiele więcej informacji. To dwa bardzo różne od siebie szkolenia!

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Kursy wizażu

16 lip 2014 - 07:32:45

No jest krótszy, ale też wymaga. Nie każdy sobie poradzi, trzeba mieć do tego odpowiednią dłoń ;-) Spotkałam jedną laskę, która nie dawała rady, ale oczywiście większość ogarnia.

Kursy wizażu

17 lip 2014 - 21:23:41

A czy ktoś twierdził, że jest inaczej? Te krótsze szkolenia przy mniejszej dawce wiedzy są łatwiejsze do ogarnięcia.
Zresztą new nails prowadzi te szkolenia tak, że faktycznie sporo można się nauczyć. Nie ma typowej odwalanki.

Kursy wizażu

17 lip 2014 - 21:35:55

pendo czy ty gadasz sama ze soba..

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Kursy wizażu

18 lip 2014 - 07:16:08

Patrząc na intensywność niektórych dyskusji na tym forum czasami mam wrażenie, że tak.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Kursy wizażu

19 wrz 2014 - 10:12:50

Jakby to powiedzieć, nie da się poznać teorii bez praktyki i praktyki bez teorii. Skomplikowane? Niekoniecznie! Ja na przykład szlifuję od lat wiadomości i umiejętności z www.artystyczna-alternatywa.pl a jest to na pewno doskonała szkoła. Dodam tylko, że modą zajmuję się od strony dziennikarskiej. Jednak muszę znać branżę od środka, by dobrze ją opisać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na twarz we Wrocławiu