Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

30 mar 2010 - 14:20:38

hej dziewcyny pisze zeby sie dowiedziec moze ktoras z was nosi soczewki kolorowe? mam oczy zielone a chce niebieskie tylko z tego co widze po zdjeciach w necie to przewaznie srodek soczewki jest szerszy niz zrenica :( i sie to odznacza czy wy tez tak macie?

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

30 mar 2010 - 17:03:55

Tez chce sobie zmienić na bardzo jasne niebieskie lub brązowe ;P Oglądałam ostatnio na allegro i znalazłam nawet po 30zł ;P Tylko trzeba uwazac bo na nakiet,óeych aukcjach jes sprzedawana jedna soczekwa;/ ..
A jesli chodzi o źrenice to nawet nie zróciłam na to uwagi

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

30 mar 2010 - 17:10:16

tez chce kupic soczewki,ale nie wiem jaki rozmiar,bo z tego co wiem trzeba znac średnice oka czy cos w tym rodzaju ehh

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

30 mar 2010 - 17:13:17

Kolorowe soczewki zazwyczaj mają uniwersalny rozmiar, więc jeśli ktoś nie ma wyjątkowo dużych lub małych oczu powinny pasować. Ja naturalny kolor oczu mam niebieski i czasem chodzę w brązowych soczewkach. Efekt jest bardzo ciekawy, bo oczy nie robią się jak dwa wegielki tylko sztuczny kolor trochę miesza się z naturalnym. Mi się podoba tak-siak, oczy są bardziej wyraziste, mogę też nosić inne kolory ciuszków, które normalnie mi nie pasują. Nie czuję też w nich jakiegoś dyskomfortu. POLECAM dla amatorek zmian !!! :-) ps. źrenice przynajmniej u mnie wyglądają normalnie :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-30 17:14 przez srebrola.

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

30 mar 2010 - 17:19:12

moja koleżanka miała i faktycznie widac to ale z bliska, z daleka się tak nie rzuca w oczy:)
aa i te kolorowe sa grubsze, więc oczy się szybciej męczą ;)

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

31 mar 2010 - 11:12:12

hej dziewczyny,
a ja zamówiłam soczewki i przyszedł mi nie ten rozmiar co zamawiałam tzn DIA czyli 14,5 a okulistka mi zapisała 14,2 byłam nawet zapytać czy moglabym w takich chodzić i powiedziła że to jest zależne od oka, może będzie ok , ale jak otworze opakowanie to później już nie zwróce bo mam miesięczne 6 sztuk i 4 sztuki by mi zostały, może bym i sprzedała, ja kupiłam 6 sztuk jak bym wykorzystała jedną parę to może 2 pozostałe bym sprzedała, ale to z wada na -0,50 nie wiem co mam robić może ktos byl w takiej sytuacji?

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

31 mar 2010 - 11:16:40

do anastaa ja na Twoim miejscu bym je zwrocila wkoncu placisz za to co konkretnie chcesz dostac i nosic a co bedzie jak nie beda dobre i beda Ci przeszkadzac albo jak ich nikt od Ciebie nie odkupi przeciez lezec sobie tez nie beda.Oddaj je i kup rozmiar odpowiedni taki jaki Ci lekarka napisala

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

04 kwi 2010 - 09:54:15

ja mam oczy niebieskie i kupilam sobie soczewki brazowe big eye troche widac niebieskie ale fajnie to wyglada;-P

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

04 kwi 2010 - 10:00:17

ja nosze kolorowe, mam wadę ;) kupuję kolorowe na allegro ( z atestami) kupuj jak chcesz zmienić kolor 3 tonowe wyglądają najbardziej realistycznie, 2 tonowe pogłębiają tylko kolor (lipa dla mnie) a jedno tonowe zmieniają całkiem ale maja na soczewce jednolity kolor ;) 3 tonowe będą najlepsze jak nie chcesz mieć efektu sztucznego oka ;)

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

04 kwi 2010 - 10:05:48

ja nosze zwykle, chociaz tez chcialam kolorowe, pani optyk odradzila, bo powiedziala ze czas noszenia takich soczewek powinien byc krotki max 4 h. bo one w wiekszosci nie przepuszczaja tyle powietrza co zwykle

Cytat
anastaa
hej dziewczyny,
a ja zamówiłam soczewki i przyszedł mi nie ten rozmiar co zamawiałam tzn DIA czyli 14,5 a okulistka mi zapisała 14,2 byłam nawet zapytać czy moglabym w takich chodzić i powiedziła że to jest zależne od oka, może będzie ok , ale jak otworze opakowanie to później już nie zwróce bo mam miesięczne 6 sztuk i 4 sztuki by mi zostały, może bym i sprzedała, ja kupiłam 6 sztuk jak bym wykorzystała jedną parę to może 2 pozostałe bym sprzedała, ale to z wada na -0,50 nie wiem co mam robić może ktos byl w takiej sytuacji?


ja kupiłam takie 3 miesieczne, ale w moim wypadku to byla wina optyka.
14,5 a 14,2 to dla niej zadna roznica - dla mojego oka az za duza. soczewki same mi odklejaly sie od oka, bylo strasznie czerwone i az tak suche ze w trakcie noszenia tych soczewek musialam zakrapaic oczy gdzies srednio co godzine. poszlam do niej i sie wyklocilam, ze pokazalam jej recepte i to zbagatelizowala, bylam u niej ejscze dwa razy bo oddala je do reklamacji, po czym podobno nic im nie bylo, a powiedzialam ze ja nosic ich nie ebdee i kase mi oddala - wiecej do niej nie poszlam.

wiec radze nie otwieraj sprzedaj komus kto takie nosi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-04 10:12 przez rougepoupee.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE

26 gru 2017 - 17:12:17

O soczewki kolorowe najlepiej zapytać fachowców i raczej nie ma ich na szafa.pl :) Ja swoje soczewki dobierałam w tym sklepie <moderacja> Sprawdź ich ofertę, może znajdziesz coś dla siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:11 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czeska kredka do oczu!