Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do stylistki

08 sty 2011 - 13:41:05

Witam :) Mam pewien problem. Pod koniec stycznia wybieram się na tzw. ćwiartki do znajomej. Chciałabym wyglądać tak jak na nastolatkę przystało -tzn. chodzi mi np. o jakąś tunikę tylko kompletnie nie wiem jaka do mnie pasuje( mam sporo ciałka, odpadają obciśnięte rzeczy to wiem) i jeansy... Nie wiem czy powinnam nosić leginsy ze względu na nogi...;/ Może jaki kolor tuniki, krój - bombka raczej prosta, za tyłek coś w tym stylu. Mam nadzieję, że coś Pani mi doradzi :)

Wasze pytania do stylistki

08 sty 2011 - 15:28:20

chcialabym dostac jakies propozycje sukienek na studniowke;)
tylko krotkie ;)

Wasze pytania do stylistki

09 sty 2011 - 12:07:55

Witam serdecznie:)
Niedługo idę na studniówkę. Postawiłam na małą czarną bez ramiączek. Buty również mam czarne z brązową platformą. I teraz nie wiem, co założyć na górę i w jakim kolorze? Czy pasują czarne rajstopy, czy raczej cieliste? i jaki kolor dodatków? ... czy będzie pasować jakiś naszyjnik?:)

Pozdrawiam

Wasze pytania do stylistki

09 sty 2011 - 12:18:54

Witam:) 22 stycznia mam studniówke, juz prawie wszystko mam gotowe, jedyny problem stanowia dodatki i fryzura. nie wiem jaki kolor biżuterii i rajstop? zastanawiałam sie tez nad paskiem do tej sukienki moze srebrnym lub rowniez czarnym ale nie wiem czy to ma sens? Również zastanawiam sie jak uczesac włosy, długosc mam taka jaka widac na zdjeciu, mam grzywke a kolor włosow to blond. prosze o pomoc. natalka:)

jezeli nie widac zdjecia to prosze wejsc w ten link, i zjechać na dół:

http://xallegro.pl/h-m-sukienka-czarna-r-s-let-s-party-i1357371583.html





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-09 12:28 przez n111.

Wasze pytania do stylistki

09 sty 2011 - 12:32:41

Witam:)

Niedługo mam studniówkę i nie wiem jaki makijaż dobrać oraz fryzurkę:( Jakie dodatki mogę dobrać do tej sukienki?? Najbardziej mam problem w doborze rajstop:( Proszę o pomoc w kwestii twarzy jak i ubioru :)) Zdjęcie mojej osoby jest ładnie umalowane i w ogóle, ale innego nie mam na którym widać cała moją posturę:(


zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze pytania do stylistki

09 sty 2011 - 13:06:18

Cytat
kasiachu
Cytat
twojaszafa
Masz idealna figure, mozesz zakladac co tylko chcesz, a i tak bedziesz wygladac super hehehe :) Widze, ze swietnie Ci idzie zabawa modą i nie wiem za bardzo, co Ci doradzic, gdyz nie wiem, co chcesz podkreslic w swojej figurze? Jedyna moja uwaga do Twoich stylizacji - dzwony wymien na rurki ;)
An
To nieprawda, że może zakładać wszystko. Ciuchami bardzo łatwo można zrobić sobie krzywdę, nawet osobie o nieskazitelnej figurze.
A rada, żeby dzwony wymienić na rurki- baaardzo nie na czasie;)


rurki - hot
dzwony - not

Wasze pytania do stylistki

09 sty 2011 - 13:49:58

Ja mam pytanie dotyczące sylwetki. Jaki to typ sylwetki? Nie potrafię znaleźć swojego odpowiednika. Ramiona mam raczej proporcjonalne do bioder, lekkie wcięcie w talii, ale małe piersi.
No właśnie, nie lubię chodzić w biodrówkach więc wybieram spodnie z nieco wyższym stanem. Jeżeli chodzi o spódnice to najlepiej czuję się w takich przed kolano. Co do bluzek... Jakie dekolty mogę nosić, a jakich unikać? Co mam robić, by wyszło mi na dobre? Co najlepiej podkreślić? Nogi? Może talię? Nie wiem na czym się skupić i zarówno odciągnąc uwagę od małych piersi. Dodam, że nie przepadam chodzić w golfach.
Czy mogę nosić bufki? No i co ze spodniami... czy mogę nosić rurki? Czego unikac wybierając spodnie? Chciałabym wyglądać klasycznie i zarazem elegancko podkreślając swoje atuty i ukrywając niedoskonałości. Proszę o pomoc.

Moje wymiary to 84-70-90
Wzrost 172cm

Zdjęcie: http ://img217.imageshack.us/img217/6494/sylwetka.png (ze spacją)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-09 13:51 przez pandoraa.

Wasze pytania do stylistki

12 sty 2011 - 12:55:36

potrzebuje pomocy.. za 3 dni mam studniówkę. Idę w czarnej sukience nad kolano a do tego niebieskie szpilki, jakie dodatki do tego? czy powinnam dodać do sukienki jakiś niebieski element? ... broszka? (zdjecia niezbyt udane)



Wasze pytania do stylistki

12 sty 2011 - 14:38:35

hej potrzebuje pomocy w doborze dodatków do kreacji studniówkowej z góry dziekuje :)



Wasze pytania do stylistki

12 sty 2011 - 14:41:11

stylistka to w ogóle odpisuje??

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do stylistki

12 sty 2011 - 14:47:00

juz od dawna nieeee:D

Wasze pytania do stylistki

12 sty 2011 - 19:47:11

Mam pytanie - otóż wybieram się na studniówkę i mam sukienkę z boskim dekoldem. Chciałabym pokazac w nich ładnie biust. Jaki stanik musiałabym kupic, aby piersi ładnie się ze sobą połączyły? Czy w grę wchodzi tylko gorset?

Wasze pytania do stylistki

13 sty 2011 - 00:03:24

Cytat
Lila_Blue
Mam pytanie - otóż wybieram się na studniówkę i mam sukienkę z boskim dekolTem. Chciałabym pokazac w nich ładnie biust. Jaki stanik musiałabym kupic, aby piersi ładnie się ze sobą połączyły? Czy w grę wchodzi tylko gorset?

Ja tutaj już Ci odpowiedziałam (precyzując, że jeśli chodzi Ci o "krechę" to to nie jest efekt dobry ani pożądany):
http://forum.szafa.pl/55/2834310.html

Napisz mi w tym albo tamtym wątku jakie masz wymiary (mierzone jak napisano tu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,120206499,120206499,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_47.html) i opisz dekolt tej sukienki (karo? szpic? bo to ma znaczenie w doborze stylu biustonosza) albo daj fotkę, to poradzę co i w jakim rozmiarze powinnaś mierzyć do niej :)

Wasze pytania do stylistki

13 sty 2011 - 00:17:40

Mam dosyć ciemną karnację, ciemnobrązowe włosy i zielone oczy. Sukienkę mam morską, a na oczach zwykłe kreski eyelinerem. Myślicie, że będzie pasować czerwona szminka?

Wasze pytania do stylistki

14 sty 2011 - 11:16:51

witam mam pytanie jak powinnam sie ubierac jako mam 14 latki bo córa i mąż uważaja ż e kreuje sie na 18 a to boli .... pozdrawiam...



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.